reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Lilly wiesz czego się trochę też obawiam tego znów poronie z tym starszym żadnych komplikacji z młodszym już miałam zagrożenie wcześniejszym porodem ale donosilam do 37 tygodnia a rok temu poronilam więc już może mój czas się skończył
Kochana to ze tak były nie musi oznaczac ze teraz tak bedzie...kazda ciaza jest inna Ja ze starsza corka mialam problemy bardzo wczesnie a z bliznietami bylo juz ok.
 
reklama
Annauelle i Lili wtedy kiedy poronilam nie planowałam tej ciazy byłam przerażona wtedy jeden z synkowi miał nieco ponad rok a drugi nieco ponad trzy byłam przerażona a kiedy już sobie wytlumaczylam ze muszę da rade ze Bedzie dobrze zaczęłam plamic na USG się okazało ze serduszko nawet nie zaczęło bić brałam luteine Ale nic z tego nie wyszło poronilam
 
Tak wlasnie dzisiaj koncze...ale mam jeszcze tyle sily ze nawet i kolejne bliznieta moge urodzic jak Bozia da :)

No to 100 lat i spełnienia marzen i upragnionego dzidziusia czy tam dwa jak masz marzenia to czemu nie ... buziaczki i jeszcze raz wszystkiego naj naj najlepszego [emoji10][emoji10][emoji10][emoji10][emoji253][emoji257][emoji259][emoji320]
 
Annauelle i Lili wtedy kiedy poronilam nie planowałam tej ciazy byłam przerażona wtedy jeden z synkowi miał nieco ponad rok a drugi nieco ponad trzy byłam przerażona a kiedy już sobie wytlumaczylam ze muszę da rade ze Bedzie dobrze zaczęłam plamic na USG się okazało ze serduszko nawet nie zaczęło bić brałam luteine Ale nic z tego nie wyszło poronilam

Kochana to nawet się nie zastanawiaj ... jeżeli tylko czujesz ze chcesz to się nie zastanawiaj i do roboty bierz się za chlopine bo Ci zaśnie [emoji23]
 
no kobitki, przeczytane nadrobione, telefon rozladowany ,tyle tego bylo. witam nowe forumowiczki ,nie bede wymieniac bo sie jeszcze kurka pogubie[emoji16]. zmykam ladowac fon na jutrzejsze rozmowy[emoji6].

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry