reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Bardzo się cieszę Lilly ze jesteś w dużo lepszym humorze niż ostatnio to niestety trzeba troszkę czasu tryskasz energia i Bardzo dobrze

Pewnie znów przejdę przez rzekę łez jak mi się ta franca @ pokarze ... ale narazie staram się o tym nie myśleć o czekam aż ta sobie pójdzie w czorty [emoji6][emoji6][emoji6]
 
@krecik75 powiem Ci to, co usłyszałam jak się decydować to teraz. Młodsza już nie będę i żadna z nas nie będzie.
Będę Cię wspierać i trzymać kciuki

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję tylko moje obawy są uzasadnione bo mam dwoje maluchów w wieku dwóch i czterech lat corka ma 21 więc cała trójkę mam więc wiesz co ludzie powiedzą ,znajomi Ala ja kocham dzieciaczki całym sercem
 
Dziękuję tylko moje obawy są uzasadnione bo mam dwoje maluchów w wieku dwóch i czterech lat corka ma 21 więc cała trójkę mam więc wiesz co ludzie powiedzą ,znajomi Ala ja kocham dzieciaczki całym sercem

Nie przejmuj się tym co powiedzą ludzie żyj tak byś to Ty była szczęśliwa a nie ludzie ....
 
@krecik75 nie ważne co ludzie powiedzą. Ja tym się nie przejmuję. Mój syn w grudniu skończy 20 lat.
W rodzinie mam różne układy np w 1 ciąży chodziłam z Teściową w ciąży. Najpierw Teściowa w wieku 43 lat została Babcią a 2 mce później urodziła zdrową córkę.
Moje dzieci bardzo mnie wspierały, zwłaszcza podczas straty, córka starsza była ze mną w szpitalu.
Ale decyzja należy do Ciebie

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry