reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
@krecik75 nie ważne co ludzie powiedzą. Ja tym się nie przejmuję. Mój syn w grudniu skończy 20 lat.
W rodzinie mam różne układy np w 1 ciąży chodziłam z Teściową w ciąży. Najpierw Teściowa w wieku 43 lat została Babcią a 2 mce później urodziła zdrową córkę.
Moje dzieci bardzo mnie wspierały, zwłaszcza podczas straty, córka starsza była ze mną w szpitalu.
Ale decyzja należy do Ciebie

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Hahaha fajnie napisałaś ... czytam czytam i nie wierze w 1 ciąży chodziłam z teściowa w ciąży ..... cieszę się ze nie słyszałaś moich myśli zanim zajarzylam o co kaman [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
@krecik75 nie ważne co ludzie powiedzą. Ja tym się nie przejmuję. Mój syn w grudniu skończy 20 lat.
W rodzinie mam różne układy np w 1 ciąży chodziłam z Teściową w ciąży. Najpierw Teściowa w wieku 43 lat została Babcią a 2 mce później urodziła zdrową córkę.
Moje dzieci bardzo mnie wspierały, zwłaszcza podczas straty, córka starsza była ze mną w szpitalu.
Ale decyzja należy do Ciebie

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Sama już nie wiem mam zupełnie splatane myśli współczuję z powodu straty dziecka ja też poronilam Ale wczesną ciąż a rok temu
 
No Matusiu Kochana ...nie bylo mnie tutaj od piatku a tu tyle napisałyscie Kochanee ze nie nadazam czytac :)
Przede wszystkim witam wszystkie nowe :) nie jestem w stanie odpisac kazdej z osobna ale z czasem postaram sie nadrobic te 3 dni :)
Ja juz po owu...teraz zobaczymy co z tego wyszło :)
Myslalam ze na moje 43 urodzinki bede miala prezent a tu dzisiaj juz prawie po urodzinach a prezent...hm...niewiadomo czy bedzie czy nie :)
Meggy Kochana gratulacje wysokiej bety :)
 
No Matusiu Kochana ...nie bylo mnie tutaj od piatku a tu tyle napisałyscie Kochanee ze nie nadazam czytac :)
Przede wszystkim witam wszystkie nowe :) nie jestem w stanie odpisac kazdej z osobna ale z czasem postaram sie nadrobic te 3 dni :)
Ja juz po owu...teraz zobaczymy co z tego wyszło :)
Myslalam ze na moje 43 urodzinki bede miala prezent a tu dzisiaj juz prawie po urodzinach a prezent...hm...niewiadomo czy bedzie czy nie :)
Meggy Kochana gratulacje wysokiej bety :)

Noooo nie dziwie się trzy dni Ciebie nie było to musza być tego odpowiednie efekty ... czekamy i trzymamy kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Pewnie znów przejdę przez rzekę łez jak mi się ta franca @ pokarze ... ale narazie staram się o tym nie myśleć o czekam aż ta sobie pójdzie w czorty [emoji6][emoji6][emoji6]
Lilly wiesz czego się trochę też obawiam tego znów poronie z tym starszym żadnych komplikacji z młodszym już miałam zagrożenie wcześniejszym porodem ale donosilam do 37 tygodnia a rok temu poronilam więc już może mój czas się skończył
 
No Matusiu Kochana ...nie bylo mnie tutaj od piatku a tu tyle napisałyscie Kochanee ze nie nadazam czytac :)
Przede wszystkim witam wszystkie nowe :) nie jestem w stanie odpisac kazdej z osobna ale z czasem postaram sie nadrobic te 3 dni :)
Ja juz po owu...teraz zobaczymy co z tego wyszło :)
Myslalam ze na moje 43 urodzinki bede miala prezent a tu dzisiaj juz prawie po urodzinach a prezent...hm...niewiadomo czy bedzie czy nie :)
Meggy Kochana gratulacje wysokiej bety :)
Więc w moim wieku jesteś pozdrawiam ciepło i życzę prezentu o którym marzysz
 
reklama
Lilly wiesz czego się trochę też obawiam tego znów poronie z tym starszym żadnych komplikacji z młodszym już miałam zagrożenie wcześniejszym porodem ale donosilam do 37 tygodnia a rok temu poronilam więc już może mój czas się skończył

A co lekarz na to ???..... może to nie jest przesądzone... a nóż widelec się uda i wszystko będzie Ok ... nie dziwie Ci się kochana .. nie przechodziłam przez poronienia i nikomu nie życzę ja to bym się chyba nie podniosła po takiej stracie ... @ mi powraca a z nią płacz i zwątpienia a co dopiero po stracie współczuje z całego serca wszystkim kogo spotkało tak przykre doświadczenie
 
Do góry