reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nie robiłam testów bo czekałam aż mi się ureguluje @ ...mam wrażenie ze moj limit na szczęście się wyczerpał ... jak to mówią nie można mieć wszystkiego ... jedyny plus można się kochać bez zabezpieczeń bez interwencji antykoncepcji bo nawet wpadki człowiek nie zaliczy [emoji22]
No właśnie @Lilly40 nawet "wpadka" nie wychodzi :(
 
Hejka Znadziejami teź sie zamartwiasz Kochana? tak trudno kogos pocieszyc jak sie wie co to znaczy czekanie, czekanie...itd, ale uwierz mi cud zdarzaja sie zobacz i to ile tutaj kobietek uśmiechnietych w ciaży i nadal przybywają:)...kto wie ktora bedzie nastepna;)?
Dzięki mam cichą nadzieję, że tak będzie jak piszesz.
 
Lilly, Znadziejami taki smutek wypływa z Waszych wypowiedzi. Bardzo mooocno Was przytulam. Dobrze znam ten ból rozczarowania kiedy przychodz @ ale wiem że to mija i znowu przychodzi nadzieja, nowy cykl, nowa owulacja. Przetrwacie Kochane:tak:

Lilly przemawiam do Twojego rozsądku;)- alkohol nie służy poczęciu. Potrzebujesz zdrowej diety dla Maluszka który niedługo się pojawi. Może naturalny soczek- teraz mało mamy witamin w diecie. Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Lilly, Znadziejami taki smutek wypływa z Waszych wypowiedzi. Bardzo mooocno Was przytulam. Dobrze znam ten ból rozczarowania kiedy przychodz @ ale wiem że to mija i znowu przychodzi nadzieja, nowy cykl, nowa owulacja. Przetrwacie Kochane:tak:

Lilly przemawiam do Twojego rozsądku;)- alkohol nie służy poczęciu. Potrzebujesz zdrowej diety dla Maluszka który niedługo się pojawi. Może naturalny soczek- teraz mało mamy witamin w diecie. Buziaki

Brumba moja kochana ... nie martw się to tak z żalu klepie ... już nie będę [emoji6]... ja nie pije i robię wszystko żeby coś z tej harówki cyklicznej Hehehe było [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]... głupi żart
 
Po wyjęciu spirali mój @ oszalał ... trwa 6 dni wraca po 21 dniu... na kalendarzu pokazuje mi 3 dni po okresie dni płodnych bez większych uniesień ... masakra jakaś ... dzisiaj byłam u lekarza i w następnym tyg mam na badanie serducha bo mi się telepie i jutro na oddanie krwi czy anemia nie wróciła .... jakiś koszmar ciagle coś ale jak tak dalej pójdzie to na bank wroci mi anemia bo kto to widział dwa razy w miesiącu @ i na dokładkę tak zalewa jak powodzie na jesień [emoji19][emoji19][emoji19]
organizm Ci szaleje, a próbowałaś robić swoje testy owulacyjne?
 
reklama
organizm Ci szaleje, a próbowałaś robić swoje testy owulacyjne?

Nic nie robiłam miałam nadzieje ze mój @ wroci do normy i będą normalne dni płodne owulacja i dni niepłodne ... na kalendarzu po tak krótkim czasie między jedna @ a drugą pokazuje mi ze następne trzy dni po @ są dniami płodnym reszta a reszta bez szans na poczęcie .... zostaje mi narazie czekać na unormowanie się @ .... może wroci do stanu normalności
 
Do góry