reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Nie robiłam testów bo czekałam aż mi się ureguluje @ ...mam wrażenie ze moj limit na szczęście się wyczerpał ... jak to mówią nie można mieć wszystkiego ... jedyny plus można się kochać bez zabezpieczeń bez interwencji antykoncepcji bo nawet wpadki człowiek nie zaliczy [emoji22]

też nie wiem czy zanim się @ ureguluje testy by coś dały,ale się nie poddawaj bo może to właśnie będzie plusem. zdaje się, że staracie się dopiero 2 miesiące ? . Teraz możecie iść na całość i "szaleć " ile się da i w końcu zaliczycie "wpadkę" :). przy takich unormowanych cyklach minusem jest to, że staranie się jest takie nieco "kliniczne" :)
 
reklama
eh no właśnie jestem w delegacji a tu nie do końca mogę wyjść z pracy. Może w piątek mi się uda wyjść. Do doktora udało mi się fuksem bo termin był dopiero na 10 marca ale akurat ktoś zrezygnował z soboty. Później doktor jedzie na urlop.

A ja mam zaplanowny tydzień nocek i kurcze się boje :-(

Trzymam kciuki, że szybko się wszystko ostatecznie potwierdzi i już spokojnie będziesz mogła cieszyć się ciążą.
 
e tak powiem ch... strzelił bombki
emoji22.png
jest i @ masakra
Lilly tylko mi się tu nie załamuj tylko smaruj do lekarza serduszko ważna rzecz jak masz pod nim 9 msc dzieciatko nosic i żelazo zbadaj krewkę oddaj i trzeba czekac jak organizm sie ureguluje i spokojnie Kochana to, ze w tym miesiacu przyszedł @ jest szansa, ze w nastepnym nie!!!!
 
a robisz testy owulacyjne? Może to nic nie pomogło bo ja mam cykle regularne ale faktycznie robiłam testy i staraliśmy się według nich. Kupiliśmy jeszcze ten lubrykant wzmacniający plemniki. Może to nie działa ale wolałam spróbować..
Maggy a jeźeli moge zapytac to jakiej firmy miałas testy jest tego tyle, ze nie wiadomo czego sie chwycic a chcialam sobie poeksperymentowac i zobaczyc czy pokrywa sie owulacja z kalendarzykiem i moimi odczuciami...
 
Dziewczyny ja to zaczynam już trochę pesymistycznie do tego podchodzić, że już mamą drugi raz nie będę :(
Hejka Znadziejami teź sie zamartwiasz Kochana? tak trudno kogos pocieszyc jak sie wie co to znaczy czekanie, czekanie...itd, ale uwierz mi cud zdarzaja sie zobacz i to ile tutaj kobietek uśmiechnietych w ciaży i nadal przybywają:)...kto wie ktora bedzie nastepna;)?
 
Maggy a jeźeli moge zapytac to jakiej firmy miałas testy jest tego tyle, ze nie wiadomo czego sie chwycic a chcialam sobie poeksperymentowac i zobaczyc czy pokrywa sie owulacja z kalendarzykiem i moimi odczuciami...


Ja kupowalam tutaj:

Link do: Testy owulacyjne

w sumie zrobiłam to dlatego żeby wiedzieć czy mam wyczucie swojego organizmu i faktycznie idealnie się pokryło
 
Po wyjęciu spirali mój @ oszalał ... trwa 6 dni wraca po 21 dniu... na kalendarzu pokazuje mi 3 dni po okresie dni płodnych bez większych uniesień ... masakra jakaś ... dzisiaj byłam u lekarza i w następnym tyg mam na badanie serducha bo mi się telepie i jutro na oddanie krwi czy anemia nie wróciła .... jakiś koszmar ciagle coś ale jak tak dalej pójdzie to na bank wroci mi anemia bo kto to widział dwa razy w miesiącu @ i na dokładkę tak zalewa jak powodzie na jesień [emoji19][emoji19][emoji19]
Dobrze że jesteś pod opieką lekarza. Może stres tak wpływa na Twój organizm... A tarczyca nam w porządku? Mnie serce trzepotało zanim odkryli u mnie niedoczynność..
 
reklama
Dobrze że jesteś pod opieką lekarza. Może stres tak wpływa na Twój organizm... A tarczyca nam w porządku? Mnie serce trzepotało zanim odkryli u mnie niedoczynność..

Tarczyca jest pod kontrolą... tabletki 100 niedoczynnosc od kilku już lat [emoji19]...... Brumba dziękuje za miłe słowa [emoji8]
 
Do góry