reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

nie umiem zalanczac ale moze podam firme ,nie chce oczywiscie reklamowac ,moga byc kazde jedne byleby mialy jak najbardziej naguralne wit,jesli mozna tak powiedziec . ( zita west) vitafem te sa na plodnosc

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1518016263-6f4caba8912b9276-aaaaaa.jpeg
?????
 
I sto pytań do .... Basiek czy kupiłaś je w aptece czy w jakimś z ziołami ???..... po jednej dziennie plus kwas foliowy???.... bierzesz je jeszcze ????....
 
Hej dziewczynki wracam właśnie z badań prenatalnych I wszystko jest dobrze strasznie się ciesze ,dziecko rozwija się prawidłowo I żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono ,jestem spokojna I przeszczęśliwa ..nie chciało się pokazać od strony płci ,ale ruchliwe jak jego tata :)hehe z wielu zdjęć dostaliśmy jedno na którym przez moment szło go ująć ...Oto mój kochany frupek :-D
 

Załączniki

  • 1518018723361526521553.jpg
    1518018723361526521553.jpg
    435,8 KB · Wyświetleń: 88
Nic nie robiłam miałam nadzieje ze mój @ wroci do normy i będą normalne dni płodne owulacja i dni niepłodne ... na kalendarzu po tak krótkim czasie między jedna @ a drugą pokazuje mi ze następne trzy dni po @ są dniami płodnym reszta a reszta bez szans na poczęcie .... zostaje mi narazie czekać na unormowanie się @ .... może wroci do stanu normalności
już doczytałam, ze później była już o tym mowa :)
Od poniedziałku jestem na zwolnieniu, a dopiero dziś mam chwilę by wejść na forum :(
 
Hej dziewczynki wracam właśnie z badań prenatalnych I wszystko jest dobrze strasznie się ciesze ,dziecko rozwija się prawidłowo I żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono ,jestem spokojna I przeszczęśliwa ..nie chciało się pokazać od strony płci ,ale ruchliwe jak jego tata :)hehe z wielu zdjęć dostaliśmy jedno na którym przez moment szło go ująć ...Oto mój kochany frupek :-D

Gratuluje serdecznie [emoji8][emoji8][emoji8][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
I sto pytań do .... Basiek czy kupiłaś je w aptece czy w jakimś z ziołami ???..... po jednej dziennie plus kwas foliowy???.... bierzesz je jeszcze ????....
ja kupowalam u nas w sklepie taki ze zdrowa zywnoscia ale sa tez na internecie ,tylko te bralam plus wit d3 ale mialam deficyt dlatego. teraz biore z tej firmy tylko dla ciezarnych[emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry