reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Do wszystkich starających się . Dziewczyny dacie radę . jak czytam sobie nasze forum to prawie każda z Nas przechodziła przez ten straszny okres wyczekiwania , że @ jednak tym razem nie przyjdzie. Jedne krócej drugie dłużej, ale nie ma co tracić nadziei - ten dzień nadejdzie -czasami wtedy kiedy właśnie się tego nie spodziewamy lub jesteśmy już zniechęcone.
 
Po wyjęciu spirali mój @ oszalał ... trwa 6 dni wraca po 21 dniu... na kalendarzu pokazuje mi 3 dni po okresie dni płodnych bez większych uniesień ... masakra jakaś ... dzisiaj byłam u lekarza i w następnym tyg mam na badanie serducha bo mi się telepie i jutro na oddanie krwi czy anemia nie wróciła .... jakiś koszmar ciagle coś ale jak tak dalej pójdzie to na bank wroci mi anemia bo kto to widział dwa razy w miesiącu @ i na dokładkę tak zalewa jak powodzie na jesień [emoji19][emoji19][emoji19]
 
Maggy zrób sobie jeszcze raz badanie zanim pójdziesz do lekarza, bo na USG może nic nie być widać.ja tak miałam, i przeżyłam 2 okropne tygodnie a maluszek był po prostu za mały .

eh no właśnie jestem w delegacji a tu nie do końca mogę wyjść z pracy. Może w piątek mi się uda wyjść. Do doktora udało mi się fuksem bo termin był dopiero na 10 marca ale akurat ktoś zrezygnował z soboty. Później doktor jedzie na urlop.

A ja mam zaplanowny tydzień nocek i kurcze się boje :-(
 
Po wyjęciu spirali mój @ oszalał ... trwa 6 dni wraca po 21 dniu... na kalendarzu pokazuje mi 3 dni po okresie dni płodnych bez większych uniesień ... masakra jakaś ... dzisiaj byłam u lekarza i w następnym tyg mam na badanie serducha bo mi się telepie i jutro na oddanie krwi czy anemia nie wróciła .... jakiś koszmar ciagle coś ale jak tak dalej pójdzie to na bank wroci mi anemia bo kto to widział dwa razy w miesiącu @ i na dokładkę tak zalewa jak powodzie na jesień [emoji19][emoji19][emoji19]

a robisz testy owulacyjne? Może to nic nie pomogło bo ja mam cykle regularne ale faktycznie robiłam testy i staraliśmy się według nich. Kupiliśmy jeszcze ten lubrykant wzmacniający plemniki. Może to nie działa ale wolałam spróbować...
 
a robisz testy owulacyjne? Może to nic nie pomogło bo ja mam cykle regularne ale faktycznie robiłam testy i staraliśmy się według nich. Kupiliśmy jeszcze ten lubrykant wzmacniający plemniki. Może to nie działa ale wolałam spróbować...

Nie robiłam testów bo czekałam aż mi się ureguluje @ ...mam wrażenie ze moj limit na szczęście się wyczerpał ... jak to mówią nie można mieć wszystkiego ... jedyny plus można się kochać bez zabezpieczeń bez interwencji antykoncepcji bo nawet wpadki człowiek nie zaliczy [emoji22]
 
reklama
Nie robiłam testów bo czekałam aż mi się ureguluje @ ...mam wrażenie ze moj limit na szczęście się wyczerpał ... jak to mówią nie można mieć wszystkiego ... jedyny plus można się kochać bez zabezpieczeń bez interwencji antykoncepcji bo nawet wpadki człowiek nie zaliczy [emoji22]

Nie myśl tak☺️ trzeba być dobrej myśli a wpadka czasem jest najlepsza
 
Do góry