reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

witam
Wczoraj niestety dostalam plamienia i trafilam na izbe przyjec.Lekarz stwierdzil ,że nie daje wielkich nadzieji bo zarodek jest za maly jak na 8tc , kazal lezec i brac duphaston i za 2 dni powtorzyc beta hcg i czekac do 8.02 na usg.Jestem zalamana.
 
reklama
Hejka Kochane Bozena47 co napisać super cieszę sie razem z Tobą bo to piekne uczucie ukladac sobie źycie na nowo pomimo wczesniejszych burz i znaleźć wartosciowa osobe u swego boku i do tego oczekiwac malenstwo bede tyfowac aby wszystko przebiegało zgodnie z Twoimi oczekiwaniami....
Majka wszyscy mamy takie obawy uwazam ze w tym wieku jestesmy bardziej odpowiedzialni i z Tego to wynika...Maju i dziewczyny zapoznam sie z Wami i w wolnej chwili poczytam
Nie robilam badań na rezerwe jajnikowa FSH itd a dlatego iz zrobiłam je przed pierwsza ciaźą wyszly tragicznie a po 2 msc zaszlam w ciaźe ktora przebiegla ksiażkowo...w trakcie wizyty u ginekologa dojrzewalo jajeczko dominujace ale czy wartosciowe sa te moje owulki to sie okarze
Milego dnia dziwczyny☺
Witam serdecznie ja też tu od niedawna jestem mam 43 lata troje dzieci 21lat 4 lata i 2 lata od 15 dni nie mam @ dwa testy robione dwa dnie temu negatywne nie wiem co siedzieje za jakiś tydzien zrobię jeszcze jeden test my w sumie się nie staraliśmy ale jak by było to też by się kochalo całym sercem ...pozdrawiam
 
witam
Wczoraj niestety dostalam plamienia i trafilam na izbe przyjec.Lekarz stwierdzil ,że nie daje wielkich nadzieji bo zarodek jest za maly jak na 8tc , kazal lezec i brac duphaston i za 2 dni powtorzyc beta hcg i czekac do 8.02 na usg.Jestem zalamana.
@pincze2 trzymaj się kochana ,dasz radę ...myśl pozytywnie ,przynajmniej się staraj,myślami jestem z Tobą
 
witam
Wczoraj niestety dostalam plamienia i trafilam na izbe przyjec.Lekarz stwierdzil ,że nie daje wielkich nadzieji bo zarodek jest za maly jak na 8tc , kazal lezec i brac duphaston i za 2 dni powtorzyc beta hcg i czekac do 8.02 na usg.Jestem zalamana.
Miej nadzieję do samego końca nie poďdawaj się być może do zapłodnienia doszło później i dlatego jest maly
 
witam
Wczoraj niestety dostalam plamienia i trafilam na izbe przyjec.Lekarz stwierdzil ,że nie daje wielkich nadzieji bo zarodek jest za maly jak na 8tc , kazal lezec i brac duphaston i za 2 dni powtorzyc beta hcg i czekac do 8.02 na usg.Jestem zalamana.
a jaka masz betę robili Ci? aby tylko nie spadała
 
witam
Wczoraj niestety dostalam plamienia i trafilam na izbe przyjec.Lekarz stwierdzil ,że nie daje wielkich nadzieji bo zarodek jest za maly jak na 8tc , kazal lezec i brac duphaston i za 2 dni powtorzyc beta hcg i czekac do 8.02 na usg.Jestem zalamana.

Pincze strasznie mi przykro ... trzymaj się kochana .... myślami jestem z Tobą [emoji19]
 
Serdecznie Witam wszystkie dziewczyny na forum.Jestem Sylwia juz Tu kiedys zagladalam w 2012 roku jak zaszlam w moja pierwszą ciaże majac 38 lat mam teraz slicznego 5 letniego chlopczyka. Bylo Tu zawsze milo wiec postanowiłam wrocić. Teraz mam 44 lata nowe życie nowy szcześliwy zwiazek pierwszy niestety zakonczył się śmiercia mojego meźa jak bylam w 10 tyg ciąży. I cóż postanowiliśmy, źe bedziemy starac się o maleństwo nie przeraźa mnie wiek sam w sobie a moja rezerwa jajeczek na ile mi pozwoli zostac mamą no i praca mojego partnera ktory pływa i trafia na owulacje do domu....chciałabym zapoznac sie z Wami wszystkimi ale ilosc wpisów mnie przeraźa może z czasem to ogarne...na początek proszę o pomoc i moze ktoras z Was mi napisze jak duze jest grono przyszlych mamusiek i starajacych.Pozdrawiam

Witam Cię bardzo serdecznie. Fajnie że do nas trafiłaś :) rozgość się- znajdziesz tu mnóstwo wsparcia.
Mam na imię Ania i niedługo skończę 42 lata. W ten poniedzialek w 11 tygodniu dowiedziałem się że maleństwo nie żyje.
Nie zamierzamy się poddać więc myślę, że dołączę do staraczek niebawem ale najpierw trzeba zrobić badania bo to już trzecia strata pod rząd.
Trzymam kciuki za starania :tak:
 
Ostatnia edycja:
witam
Wczoraj niestety dostalam plamienia i trafilam na izbe przyjec.Lekarz stwierdzil ,że nie daje wielkich nadzieji bo zarodek jest za maly jak na 8tc , kazal lezec i brac duphaston i za 2 dni powtorzyc beta hcg i czekac do 8.02 na usg.Jestem zalamana.
Pincze wiem że ciężko ale staraj się być dobrej myśli, może pooglądać coś pogodnego. Zapłodnienie mogło być później niż przypuszczasz i stąd wielkość maluszka. Tylko trzeba opanować krwawienie- od tego jest duphaston. Przytulam żeby dodać Ci otuchy.
 
reklama
Brumba Aniu co u Ciebie dajesz radę ?ściskam Cię cieplutko..
Dziękuję Kochana za ciepłą troskę.
Radzę sobie raz lepiej raz gorzej... staram się patrzeć do przodu. Zapisaliśmy się do naprotechnologa, mamy dobrego w naszym mieście ale dopiero na marzec. A do tej wizyty postaram się zrobić jak najwięcej badań które zamierzam wydębić od mojej ginekolog.;) Ściskam Kochana.
 
Do góry