reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witaj z takimi dylematami boryka sie kazda ,ktora nie wpadla .Tak raczej to sama sobie odpowiedzialas ,ze jak nie sprobujesz to mozesz zalowac lub odwrotnie.Nawet ja probujac ,mam tez rozne mysli (a po co itp.).Mysle iz tak jak sie ulozy to tak mialo byc ,choc
Nie ukrywam ze mogl zdecydowac sie predzej .Zawsze chcialam miec 3 a tak sie zeszlo
hej Maja a Ty już jesteś w ciąży?
 
Witajcie. Wszystkiego najlepszego w nowym roku, przede wszystkim zdrowych dzieciaczków :) ponieważ Magdalenka jest na etapie "zajmuj się mną 24 na dobę bo inaczej się zaryczę" więc napiszę na tyle na ile mi pozwoli :)).
Kika7575 też mam problemy z sercem (arytmia), w ciąży odstawiłam leki i było ok. po porodzie jest trochę gorzej ale ogólnie sama jestem zdziwiona bo myślałam, że serducho da mi bardziej popalić.
Magdalenka 6 stycznia skończy cztery miesiące i powiem tak, po cesarce dochodzę do siebie właściwie do dzisiaj. No ciężko jest, ale zmęczona jestem identycznie, jak 11 lat temu, przy pierwszej córce więc nie jest to kwestia wieku tylko wymagań niemowlaka.
Trzymam za Was kciuki i cieszę się, że jest nas coraz więcej :)
aaa i jeszcze jedno, megaważne :) ciąża niesamowicie odmładza, wyglądam dziesięć lat młodziej niż rok temu tadam tadam :p
 
Nie jestem w ciazy ,pracujemy ,ale nici z tego .Dobre sa wpadki a co zrobic jak nie kazdemu sie to zdaza


Dacie radę Maja75 .Nieraz człowiek mocno chce i dupa z tego ,odpuszcza ciach bach i jest. A nieraz tak jak w moim przypadku 24 lata współżycia ani jednej wpadki dwoje dzieci planowanych nawet pierwsze które miałam w bardzo młodym wieku ,aż nagle jeden rzut dodam ,że nie należę do osób uprawiających seks bez zabezpieczenia i na spiralce regularnie sprawdzanej mam niespodziankę:laugh2:
 
reklama
Do góry