reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Agu76 to pocieszająca wiadomość ja też choruje właśnie na arytmie ...buziole dla maleńkiej

Witaj Kika :) W tym roku kończę 42 lata i jestem w 32 tygodniu ciąży :)
Mam nadzieję, że Twoja arytmia nie spowoduje żadnych problemów z ciążą czy pogorszenia stanu Twojego zdrowia, pytałaś może lekarza jakie mogą być konsekwencje dla Ciebie? W każdym razie trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze i myślę, że nie powinnaś martwić się na zapas... Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa:)
 
Hej dziewczyny .... tak się zastanawiam .... i zastanawiam .... i nie będę się zastanawiać tylko zapytam .... skąd pochodzicie ???? Gdzie obecnie mieszkacie ??? .... macie ochotę wyrwać się z domu i spotkać się w realu ???.... takie nasze babskie po 40 BabyBoom..... co Wy Na to ????
 
pomysł super tylko gorzej z realizacją choc mysle ze jakas czesc z nas miałaby możliwość. no kobitki do dzieła, czy jest ktoś z Lodynu[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
pomysł super tylko gorzej z realizacją choc mysle ze jakas czesc z nas miałaby możliwość. no kobitki do dzieła, czy jest ktoś z Lodynu[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem z Irlandii północnej ... i nie chodzi mi o to ze teraz już ale może za jakiś czas ... może gdzieś w pl np. Nad morzem albo w górach albo gdzieś po środku pl [emoji6].... jak to mówią dla chcącego nic trudnego .... byłoby super ....
 
ja nie mówię nie[emoji4]jestem baaardzo chętna na spotkania moze byc nawet Irlandia, tylko to zycie płata figle . ale poczekajmy na resztę [emoji6] niech mamusie sie udziela i zobaczymy co i jak[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polska to piękny kraj mysle ze nie bedzie problemu podjechac[emoji6]. chyba kazdy z nas raz na jakiś czas odwiedza nasze rodzinne katy[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry