reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam dziewczyny!:)
Na imię mam Ania, lat 43. .Mama 24 latki i 14 latka.Obecnie jestem w niezaplanowanej i niespodziewanej ciąży 9/10 tc o której dowidziałam się dwa dni temu. Milo mi będzie jak przyjmiecie mnie do grona 40 letnich mamuś ,tym bardziej ,że nie do końca potrafię się odnaleźć w zaistniałej sytuacji....od 2 dni o niczym innym nie myślę jak tylko o tym jak to będzie ..czy dam sobie rade mając 43 lata itd...:szok::unsure:

Witamy Cie serdecznie ,melduj co tam na froncie ciazowym

010igywlresq59rq.png
Witam dziewczyny!:)
Na imię mam Ania, lat 43. .Mama 24 latki i 14 latka.Obecnie jestem w niezaplanowanej i niespodziewanej ciąży 9/10 tc o której dowidziałam się dwa dni temu. Milo mi będzie jak przyjmiecie mnie do grona 40 letnich mamuś ,tym bardziej ,że nie do końca potrafię się odnaleźć w zaistniałej sytuacji....od 2 dni o niczym innym nie myślę jak tylko o tym jak to będzie ..czy dam sobie rade mając 43 lata itd...:szok::unsure:



010igywlresq59rq.png
 
reklama
Witam dziewczyny!:)
Na imię mam Ania, lat 43. .Mama 24 latki i 14 latka.Obecnie jestem w niezaplanowanej i niespodziewanej ciąży 9/10 tc o której dowidziałam się dwa dni temu. Milo mi będzie jak przyjmiecie mnie do grona 40 letnich mamuś ,tym bardziej ,że nie do końca potrafię się odnaleźć w zaistniałej sytuacji....od 2 dni o niczym innym nie myślę jak tylko o tym jak to będzie ..czy dam sobie rade mając 43 lata itd...:szok::unsure:



010igywlresq59rq.png

Witaj Aniu i czuj się jak u siebie .... ja tez mam tyle latek co Ty ale my dopiero zaczynamy .... mimo strachu obaw i wątpliwości podjęliśmy decyzje ze chcemy spróbować żeby później nie żałować ze już jest za późno .... wiec ciesz się chwilą i nie martw się damy radę ;-)
 
Witam dziewczyny!:)
Na imię mam Ania, lat 43. .Mama 24 latki i 14 latka.Obecnie jestem w niezaplanowanej i niespodziewanej ciąży 9/10 tc o której dowidziałam się dwa dni temu. Milo mi będzie jak przyjmiecie mnie do grona 40 letnich mamuś ,tym bardziej ,że nie do końca potrafię się odnaleźć w zaistniałej sytuacji....od 2 dni o niczym innym nie myślę jak tylko o tym jak to będzie ..czy dam sobie rade mając 43 lata itd...:szok::unsure:
010igywlresq59rq.png

Witaj, masz super niespodziankę :)
Dlaczego miała byś sobie nie poradzić? Doświadczenie już masz, a reszta przyjdzie :)
 
Witam Cię serdecznie i gratuluję:)
Jestem Twoją imienniczką:) Ale niespodziankę dostałaś na nowy rok.
Ja jutro zacznę 8 tydzień i też była to dla nas niespodzianka ale nie tak wielka jak u Ciebie bo my kilka lat się staraliśmy bezskutecznie i wtedy gdy zarzuciliśmy starania bum;)
Ja będę mieć 42 lata jak urodzę. Będziemy mieć przybliżony termin porodu. Oczywiście że damy radę! Kto jak nie my- mamy po 40stce:-D
Rozgość się w naszym gronie, napewno niebawem poczujesz się lepiej:)


Brumba Aniu , dziękuje serdecznie zarówno za miłe słowa przywitania ,otuchy jak i gratulacje.Tobie również GRATULUJE:) i życzę zdrowie dla Ciebie i maluszka .To wielkie szczęście po kilku latach starań i wyczekiwań dowiedzieć się ,że szczęście bije tak blisko naszego serca :).
 
Witaj Aniu i czuj się jak u siebie .... ja tez mam tyle latek co Ty ale my dopiero zaczynamy .... mimo strachu obaw i wątpliwości podjęliśmy decyzje ze chcemy spróbować żeby później nie żałować ze już jest za późno .... wiec ciesz się chwilą i nie martw się damy radę ;-)

Lilly ! ,dziękuje za ciepłe słowa:) .Oczywiście również i Tobie Gratuluje ! życząc zdrówka dla Ciebie i maluszka .Fajnie ,że wokół jest tyle życzliwych i miłych osób:) dziękuje dziewczyny :*
 
Witaj, masz super niespodziankę :)
Dlaczego miała byś sobie nie poradzić? Doświadczenie już masz, a reszta przyjdzie :)

ewkamm ! niespodzianka super szczególnie dla mojego męża który jest w niebo wzięty na sama myśl o dziecku ..:)Nie boje się o doświadczenie ,mam 24 letnią córkę Kasię która w w poprzednim roku zachorowała na białaczkę i jest świeżo po przeszczepie ,dwoje wnuków :-D 3 letniego Oliviera i 2 letnią Kornelię ,i 14 letniego buntownika Adriana :-D. Jestem w drugim związku i praktycznie swoje dzieci wychowałam sama ,bo poprzedni partner pomimo odpowiedniego wieku i wykształcenia był całkowicie nie przystosowany do życia w rodzinie .Od 6 lat jestem w małżeństwie z mężczyzna o 11 lat młodszym i wbrew opinii otoczenia ,że wzięłam sobie 3 dziecko na wychowanie , mąż mój nie jednokrotnie wykazał się większą dojrzałością opiekuńczością i miłością niż nie jeden mój równolatek ,zarówno jak i w stosunku co do Mnie ,tak i do moich dzieci i wnuków.Mieszkamy w Niemczech ,oboje pracujemy mamy stabilną sytuacje materialną . Boje się raczej o przebieg ciąży .Mam już swoje lata trochę kłopotów zdrowotnych z sercem .Obawiam się o zdrowie maluszka .Nie pale ,nie pije odżywiam się dobrze ,ale głupie myśli krążą mi po głowie od dnia kiedy się dowiedziałam o ciąży .Świetnie ,że jest takie forum ,gdzie są kobiety w takiej samej sytuacji ,pełne szczęścia ,nadziei i optymizmu z którymi można porozmawiać.:) Dziękuje dziewczyny .:)
 
Witam dziewczyny!:)
Na imię mam Ania, lat 43. .Mama 24 latki i 14 latka.Obecnie jestem w niezaplanowanej i niespodziewanej ciąży 9/10 tc o której dowidziałam się dwa dni temu. Milo mi będzie jak przyjmiecie mnie do grona 40 letnich mamuś ,tym bardziej ,że nie do końca potrafię się odnaleźć w zaistniałej sytuacji....od 2 dni o niczym innym nie myślę jak tylko o tym jak to będzie ..czy dam sobie rade mając 43 lata itd...:szok::unsure:



010igywlresq59rq.png
Witaj Aniu i przedewszystkim szczesliwego Nowego Roku a jak czytam to szczesliwy bedzie witaj wśród nas. Strasznie sie cieszę że jest nas coraz wiecej. Mam na imie Edyta mam 41 lat i jutro ide na pierwsza wizytę. Trzymam za Ciebie i dzidzie kciuki. Gratulacje.
 
reklama
Witaj Aniu i przedewszystkim szczesliwego Nowego Roku a jak czytam to szczesliwy bedzie witaj wśród nas. Strasznie sie cieszę że jest nas coraz wiecej. Mam na imie Edyta mam 41 lat i jutro ide na pierwsza wizytę. Trzymam za Ciebie i dzidzie kciuki. Gratulacje.

Witam Edytko ,dziękuje i wzajemnie dla Ciebie również samych wspaniałości w tym roku :)Ja również Tobie Gratuluje i ciesze się Twoim szczęściem:) .Skoro jutro pierwsza wizyta ,to czekamy na pozytywne wiadomości i szczegóły :) ściskam cieplutko
 
Do góry