reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Slyszałam o tej wrześniówce. Kurcze aż sie sama boję. Nie wiecie co z tym dzieciątkiem? Moja znajoma jak musiala uŕodzic w 29tc to skonczylo sie tak ze mała miała wylew krwi do mózgu i niestety jednostronne porażenie mózgu... Boże tak się boję żeby nic się nie działo u mnie przynajmniej do 34tc.
Z wyprawki jeszcze nic. Sporo rzeczy po corce na strychu. Wozek mam po ostatniej ciazy. Niestety corka zmarla 3h po urodzeniu.Cóż. Wozek zostal. Różowo fioletowy. Teraz bedzie chlopiec...trudno bedzie jezdzil w dziewczynskim wozku.

Pozdrawiam was.
 
reklama
Leda, u mnie cukier przeważnie poniżej 140, a nawet poniżej 120, tylko kilka razy od ubiegłego czwartku przekroczyłam normy, ale to z powodu eksperymentów :) albo kawa z jedną malutką łyżeczką cukru albo właśnie jabłka, które mi cukier windują powyżej normy. Najgorsze jest to, że jestem chronicznie głodna, normalnie skupić się na niczym nie mogę :)
Pitu-pitu moja młoda tydzień temu ważyła 1330
 
Monia z malutką wszystko w porządku :) ma już odpięty tlen od tchawicy i wyregulowali jej tętno... powoli zaczyna być przytulana przez mamusię :D ale jest taka maleńka, okruszek po prostu :) śliczna!
mój młody też będzie w dziewczyńskim wózku bo dostaję w spadku po córkach mojej siostry :D wózek podobno zielony więc może jakoś damy radę ;)

Agu kurcze, to mój rzeczywiście jakiś gigant :p
 
I dobrze dziewczyny, ze lamiecie te stereotypy z kolorami, wozkami itp. Wpienia mnie to, ze niebieski to dla chlopca, bzdura totalna, jasne ze nie ubiore syna w sukienke, ale kolory i wogole cala ta otoczka, to juz czasem przesada. - Nie wspomne o przywiazywaniu przez mlode dziewczyny czerwonych wstazek do wozka :) Niby 21 wiek a ciagle jeszcze...
Ja ide w poniedzialek na usg, to sie dowiem ile maluch wazy.
Chyba zdecyduje sie jednak na cesarke, bo pierwsze tez bylo cc - maly byl okrecony pepowina. A teraz raz ze niemlodka, a dwa straszne mam zylaki. Oby tylko dotrwac do konca, bo roboty jeszcze troche przed nami:) Pozdro
 
Leda to trzymam kciuki za usg :) przypomnij, który teraz masz tydzień?
no i daj znać co w kwestii cesarki... mój gin może i by się złamał, ale twierdzi, że wcześniej jak tydzień przed terminem i tak nie zrobi bo doświadczenie wskazuje, że u dzieci "wyjętych" wcześniej mogą wystąpić różne problemy zdrowotne... no i obstawia że do tej cesarki i tak bym nie dotrwała ;) jego kalkulator mówi, że jak młody tak będzie dalej przybierał to w TP będzie ważył nie mniej niż 4200g :baffled:
zobaczymy jeszcze, następna wizyta 07.08 dopiero :dry:

a co do kolorów to ja niestety pojechałam sztampowo bo większość ciuszków mam szarych i białych :D
...ale mam też czarne bodziaki Star Wars z Vaderem - cudo! :p
 
Ah tak Was kochane czytam i mysle sobie...kiedy ja bede mogla sie tak ekscytowac?...czy wogóle bede...cos mam szczescie ostatnio spotykac kobiety w ciąży...
Obecnie czekam na @ bo chyba znow w tym miesiacu przylezie paskuda...piersi mnie bolą od owulacji wiec chyba znów lipa...i tak sobie mysle ze chyba odstawie wszystkie leki i niech sie dzieje co chce...bo jeszcze troche i na psychike mi padnie a ja musze byc silna bo moje blizniaki zaczynaja wiek dorastania i bardzo teraz potrzebuja mojego wsparcia.
Pozdrawiam Was Kochane Wszystkie :)
 
Annauelle zawsze tak jest, ze te kobiety w ciazy to sie widzi wtedy, ja mialam tak samo. Jakos wczesniej sie nie zwracalo na nie uwagi. nie martw sie, odciaz troche glowę - jak mowisz zajmij sie troche blixniakami, a moze sama zobaczysz, bedzie wszystko dobrze, tylko troche spokoju. Szczerze Ci zycze
Pitu pitu - 31 tydzien
 
Emanualle u mnie bylo tak ze jak planowalam, liczylam owulacje, odstawilam calkiem alkohol typu piwko winko...i dupa blada byla. A jak przestalam myslec.Pojechalismy sobie w zimie z corką nad morze.Codziennie rozgrzewalismy sie grzańcami wariowalismy z corką w basenie hotelowym, luz bluz i zatrybilo wtedy. Nie spodziewalam sie. A tu hop☺☺ już 26tc idzie☺☺
Głowa do góry!!
 
Witam Was serdecznie po długiej nieobecnosci.Ciesze sie ze tak fajnie sie Was czyta,tyle pozytywnej energii płynie.Wyprawki na całego juz szykowane... U nas juz 3 miesiace mineły od porodu...
Co do cukrzycy w ciazy -nie taki wilk straszny,dzieki diecie w ciazy dzis waze duzo mniej niz przed ciaza;)Schudłam przez miesiece z brzuszkiem 6kg,,po porodzie waze 12 kg mniej niz przed zajsciem w ciazę,haha
Jestesmy po kontroli w Łodzi -serduszko dobrze sie regeneruje,pozostały niedomykalnosci zastawek,które pewnie beda Gabrysi towarzyszyc przez całe zycie.Niestety mamy problemy z napieciem miesniowym i idziemy sie rehabilitowac do szpitala,az na 3 tygodnie.:(
 
reklama
Doorota37 trzymaj sie i zdtowka dla maluszka.
Ja koncze 26tc i czuje ruchy ale delukatnie a dzis tak srednio...
Kypilam detektor tetna plodu wiec po niedzielu pochwale wam sie czy udalo mi sie wyczuc mojego synusia.
We wtorek mam wizyte u ginka i juz nie moge sie doczekac. Juz miezjac nie widzialam maluszka na usg i bardzo sie denerwuje czy jest ok.Wiecie to juz moja 7 ciaza wiec troche panikuje...
Na szczescie mam w domu corcie 7 letnią ktora czesto odrywa mnie od zlych musli...Musze byc dobrych mysli...eh...

Milego dnia.
Piszcie co u Was dojrzale kobietki.
 
Do góry