reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja tez trzymam kciuki. Moja znajoma tez zalatwila sprawy zdrowotne, jest juz po zabiegu, nie wiem czy miala miesniaki czy cos innego, ale bardzo chciala drugie dziecko i jest w ciazy. Wiec wszystko przed wami!!!!
ja obecnie 34tc, malenstwo tydzien temu mialo 2,700, mam juz liczyc ruchy. Moja gin obecnie na urlopie, wiec trzymam kciuki zeby wytrzymac jak najdluzej, ale jest ciezko przy takiej pogodzie. szykujemyjuz po malu pokoj, rzeczy. Jakos sie ogarniam po przeprowadzce.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)
 
reklama
Hej hej i ja pozdrawiam prawie w terminie porodu. Synek urósł i waży ok. 3900. Pojutrze pierwsze ktg w szpitalu. Ech chciałabym, żeby już było po wszystkim.
 
Hej Dziewczyny :) jesteśmy po kolejnej wizycie. Młoda waży 2225, u mnie szyjka na swoim miejscu, więc kolejną wizytę mamy dopiero 29 sierpnia. Wtedy dostanę skierowanie na cc. Wyprawka w domu, jeszcze tylko pranie, prasowanie i gotowe. Ale to już po tych szalonych upałach, bo teraz zamieniam się w przetrwalnik ;)
 
Tak, wczoraj wrocilam do domu. Synek duzy 4160, zdrowy. Rodzilam naturalnie ale ze znieczuleniem tak jak chciałam. Jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam wszystkie!!!
 
Moja odpowiedź oczywiście do Maja75!
Powodzenia wszystkim! Kibicuję wam i nadal będę zaglądać. Ja z was najstarsza jestem, więc u Was też będzie wszystko dobrze!!!
 
reklama
Gratulacje Elka, faktycznie duży facet z tego Twojego syna :) Pisz, pisz jak najczęściej, o ile Młody Ci pozwoli. Ja już tak wypadłam z wprawy przy noworodku, że każda informacja jest na wagę złota :)
Maja u mnie planowane cc przede wszystkim dlatego, że pierwszy poród był przez cc, więc teraz mój gin nawet nie rozważa innej opcji. A ja właściwie zgadzam się z nim, bo przynajmniej wiem, jak to wygląda i jak to się mówi "z czym to się je" :)
 
Do góry