reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
witam się po roczkowym maratonie ....wielkie ufffff
w sobote chrzestne z rodzinami wiec full wypas
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
w niedziele popoludniu - dziadkowie , ale to już spokojnie przy kawce , piwki i torciku.
dziecko dostało taki rower z baldachimem co to się tym kieruje a on tylko siedzi , duże to dość wiec stoi na balkonie narazie
i buty adidas w szałowym niebieskim kolorze , do tego komplet poscieli do łózeczka i kasę.
Mały średnio przepękał ten weekend , dla niego zdecydowanie za duzo atrakcji do tego upał wiec umęczony

dziewczyny , u mnie ze wstawaniem jest to samo , w tygodniu jest ciężko , za to w sobotę wtaja przed czasem i domagaja się od razu śniadania...
 
dziewczyny , u mnie ze wstawaniem jest to samo , w tygodniu jest ciężko , za to w sobotę wtaja przed czasem i domagaja się od razu śniadania...
Zupełnie jak moje psy :-) dziecko mam porządne, śpi do 7.30 -8. A mojemu mężowi nie przeszkadza wczesne wstawanie, więc stosujemy system "przed wschodem słońca to twój syn"
 
Noc męcząca bo duszno i pobudka już o 4 rano:crazy: no ale najważniejsze ,że jest to Lato najwyżej padnę z małą potem:tak:.Wczoraj 34 stopnie w cieniu i dziś ma być podobnie .Mam nadzieje ,że wyspowe dziewczyny choć trochę lepiej maja .Podsyłam słoneczko:-D
 
Witam z rana. Maz mial wczoraj wolne no i znowu posiedzielismy za dlugo ja dzis ledwo zyje, a tu do prace trzeba bedzie isc.
azula nie chce zapeszyc, ale od rana sloneczko swieci pytanie tylko na jak dlugo.
 
reklama
Witam! Nie jestem w stanie określić tego co myślę po przeczytaniu tego artykułu.... Boże ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ze spraw codziennych: młody ma anginę i 39 stopni gorączki...płakał dzisiaj biedny, że chce iść na podwórko i mam mu kupić loda:szok:.... ciężko się choruje jak na dworzu +30.
Dobrego wieczoru.
 
Do góry