reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzien doberek sobotnio
Azula - zaden bunt. Dzieci maja dzis dzien dobroci dla rodzicow I obudzily sie o 9.30!!!! Skorzystalismy I my - jesli nie trzeba sie zrywac skoro swit, to polezelismy sobie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczornie, ale tu dzis cisza. Od rano padalo i pada dalej z tym ze teraz mamy jeszcze burze. Po tyg. przerwy poszlam dzis do pracy latwo nie bylo.
 
Bry niedzielnie,
My dziś sami, bo monsz pojechał "na wycieczkę" na lotnisko, wiec praktycznie cały dzień mu zejdzie. Wykorzystamy więc dzień na odwiedziny u znajomych.
Miłeji słonecznej niedzieli.
 
To przyslijcie troche tego lata do mnie, dzis bylo nawet cieplo, nie padalo za to od jakis 2h mamy burze z deszczem znowu.
 
Witam! Irka ja mogę podesłać ci trochę promieni słonecznych! Na Pomorzu cieplutko----wiatrak chodzi na pełnych obrotach!!! Mam w mieszkaniu 25 stopni. Lekka przesada....!!!!!
Młody mi się rozkłada, ma paskudny kaszel i katar... pożyjemy zobaczymy....
Miłego wieczoru!
 
Przyjmne kazda ilosc :-). Jako dziecko w wakacje jezdzilam z rodzicami do rodziny do Pucka. Najczesciej nad morze jechalismy do Wladyslawowa .
 
reklama
Oj lubię jeździć do Pucka. Zawsze odwiedzamy fokarium na Helu.Dzieci są przeszczęśliwe. Dla mnie półwysep Helski jest bajeczny-trochę przeraża mnie ilość turystów ale cóż coś za coś...Lubie dzikie plaże morską bryzę i święty spokój...
Katrina czemu moje dzieci nie śpią do 9.30. Pobudka w weekend o 6.30 jest dla mnie porażką. Ostatnio się śmiałam, że to chyba nie moje dzieci bo ja kocham spać rano!!!!!!!!!!A one urządzają dzikie pobudki po 6 rano.
 
Ostatnia edycja:
Do góry