reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ewe - no u nas wystarczy popatrzec na Ali tatusia I od razu wiadomo po kim ona taka wypasiona...
Obiad... dla kazdego cos innego. Monsz - zupa gulaszowa, Kubulasek - jarzynowa z mloda fasolka szparagowa, Alinka - pulpeciki drobiowe w sosie pomidorowym.
 
Kurcze, male dziecko zle, duze dziecko zle... Dzis bylismy na play group i zebralam znow porcie "jaki on duzy!" No, duzy. Kurcze, duzy i zdrowy!
 
Ejka u nas pogoda do niczego duszno za chwile leje ,potem znów słońce i znów pada ,a jutro ponoć to samo z tym ,że chłodniej :no:
Dziewczyny te wagi i wzrosty no cóż każdy jest inny .Dziś spotkałam panią drobna ,a córa wielka i ogólnie duuuża( w wieku mojej) i tak pogadałyśmy (była cukrzyca ciążowa ) dziecko w sumie proporcjonalne wzrost z waga ale wyglądała jakby miała ze 3 ,a nawet 4 latka ,a przy mojej Amelce to kolos:tak:.Z kolei inna dziewczynka(też 2 latka) mniejsza od Amelki o jakieś 5 cm jak nie więcej ale wagowo cięższa od mojej .No i co wszystkie żyją bawią się cieszą i się swoimi wymiarami nie martwią więc i my się nie zamartwiajmy :tak:
Na obiad była surówka z owa rzodkiewką ,młode ziemniaki sznycle z indyka + koktail truskawkowy dla wszystkich z tym ,że Amelka dostała pomidora zamiast owej sałatki :-D
Katrina podziwiam za gotowanie ala kart :rofl2::-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ależ pyszne wymyślacie te obiadki! Na pomorzu dziś był piękny dzień, dopiero pod koniec zaczął padać deszcz.
Oj nie mogę doczekać się już końca roku... nawet bardziej niż gdy chodziłam do szkoły :szok: Chyba się starzeje ....... Byle do 27 czerwca!!!:happy:
Kłaczku Karol to chłopak jak dąb! Najważniejsze że zdrowy!!!!! I tego się trzymaj! Mądre podejście do tematu.
 
Ostatnia edycja:
Azula - no niestety, zeby dzieci zjadly, to musze troche pokombinowac, zeby mieli to, co im smakuje I to zjedza. A dla meza zrobilam to samo co dla szefa - obydwaj to lubia I 2 dni mam zalatwione. Ale masz racje ze czasami to jak w testauracji - karta dan I prosze wybierac... juz niedlugo.
 
reklama
Hełoł :-)
to się ciepła nabyło :-) Wczoraj słońce a dziś ... gdzie to lato :baffled:
Najważniejsze żeby dzieć był zdrowy. Kubul jest chudy :-D jak wylądował w szpitalu to dobrze w sumie że trafił na lekarkę, która była u niego w po wyjściu ze szpitala :baffled: bo bym zapewne była podejrzewana o głodzenie swego dziecka. Kubul jak ma fazę to wciąga więcej ode mnie ale jest ciągle w ruchu :-D
Wczoraj była jarzynowa i curry z kurczaka z ryżem :-D Okazało się, że z jarzynowej wciągnął ziemniaki a z mojego talerza wciągnął cały ryż z sosem :eek: I bądź tu mądry :-D
Dziś będzie szczawiowa (znalazłam taki fajny przepis - ziemniaki+warzywa (dodam kawałek kurczaka) - miksowane dzięki czemu zupa jest baaardzo gęsta i kremowa) + naleśniki z serem i musem truskawkowym.
Miłego dnia :-)
 
Do góry