reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Pogoda"barowa" ino ,że ja w doma ,a nie w barku:-(leje i leje wcale nie czuć jakiejkolwiek majówki no za to zieleń przecudna uwielbiam ten majowy odcień:tak::-DZoyka filmik widziałam ale jakoś wszystkie dzieci sie darły pod tą bieżącą woda one przecie czasu nie mają by być delikatniejsze:wściekła/y:.Marzenko to już chyba z wieku wynika co rusz u którejś coś strzela w okolicy krzyża właśnie:-(Malfi trzymajcie sie z Jasiem dzienie byle do poniedzaiałku:tak:
 
reklama
witajcie

Zoyka - ogladałm ten filmik jak byłam jeszcze w ciąży z Kubusiem.

Bylismy dziś na kontrolnym pomiarze - waga tylko 10,3kg i 79cm. Ostatnio było 72 cm, ale waga 10kg.
 
Katrina bo Kuba więcej sie rusza :tak::-DWczoraj Amelka zważona na wadze łazienkowej elektronicznej 7500
 
Pogoda zrobiła się piekna, słoneczko pali i szłam w krótkim rekawku na spacerze. Wandulka w bluzeczce i bez czapki zachwycona piszczała w wózku. Z tej radości chyba dostała od pani w sklepie lizaka, pierwszego w życiu i była nim zafascynowana :-D
Panienka waży mniej więcej 11 kg, ale malutka jest bo tylko 74 cm wzrostu a ubranka mają za długie rękawy i nogawki. Spodnie na 68 są akurat. Budowa ciała po mamusi :baffled: małe, krępe i niskoskanalizowane ze stópką mikroskopijną. Mam nadzieję że jednak trochę podrośnie i proporcje ciała się zmienią.
 
Hello:)
Dojechalismy bez problemow,pogoda masakra,ale i tak jest super.
Dziś w przemilych okolicznosciach przyrody,padajacym deszczu i wszechogarniajacej mgle dostalam sliczny pierscionek z brylantem :D :D :D
 
WOW Andzike to pieknie z Marsa strony:-D ( bo rozumiem , że to od Marsa ) Diamonds Are a Girl's Best Friend :-D wypoczywajcie

Malfi no to spoko, wypoczywaj kochana wypoczywaj jak najwięcej, bo lada dzień się zacznie:-D

Ja dziś rypałam cały dzień, no ale sama tego chciałam:-), na szczęście same fajne psy i się nie umordowałam, u nas pogoda ok, pochmurnie, ale ciepło i sucho, jutro ponoć coś się święci, jakies burze czy cóś....mamy iśc do znajomych na grila:-)
 
Andzike - wow, GRATULUJĘ!!!! nie ma to jak nowy diamencik....

Azula - ja iwme, że Kuba juz nie będzie tyle przybierał na wadze co przedtem, zaskoczył mnie tylko, ze tyle urósł. Po ubrankach widziałam, że za krótkie się zrobiły, ale nie sadziłam, że az tyle. Super.
 
Andzike - domyśliłyśmy się (przynajmniej ja), bo dwa lata temu w Wigilię też dostałam taki brylancik tez nie kolejny, tylko ten wyjątkowy i właśnie kilka dni temu stuknęło nam 2 latka od ślubu.
 
reklama
Dzien dobry:)
Andzike no gratulacje :-D łatwo się domyslić iż to ten jedyny i specjalny pierścionek :))
Wanda spała do 7.30 więc jestem zachwycona i siedzę z bananem na gębuli :-D Kawa!
 
Do góry