reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Katrina, jestes nastepna na liscie.... To nieprzyzwoite. Polazilysmy, moje dziecko zasnelo na 10 minut przed przyjazdem "limuzyny" ale wyjmowany z auta juz sie obudzil... z pol godziny spal. Pozarl teraz 4 musy czekoladowe i morduje nowo zakupionego zolwia. Liczylam na drzemke umozliwiajaca mi ugotowanie obiadu...
 
reklama
Wanda zasnęła, musiała jednak przedtem zjeść bo głód nie pozwalał na sen. Ja zaś szybko wykonałam plan na dzisiaj czyli zafarbowałam kudły. Siedzę teraz cierpliwie 40 minut i mam nadzieję że kolorek wyjdzie mi przyzwoity na głowie. Siwym straszyłam już gnieniegdzie, bo trochę zaniedbałam się fryzjersko :baffled:
 
Zoyka - dostałam pierścionek podobny do Twojego ( z białego złota), ale rozmiar był za mały, więc mam "kwadratowy", ja właśnie wolę takie delikatniejsze, ale każda z nas ma swój gust,

Aniu - Samsungi to są jedne z niewielu (o ile nie jedyne) tutaj telefony z polskim menu, a dla mnie to też istotne, bo jak nie znam dobrze języka, to z wielu opcji w tel. nie mogę korzystać - a chciałabym wreszcie mieć porządny telefon (własciwie to smartfon) i dobrze go poznać, dzieki za informacje o tym modelu Duo Young - muszę popatrzeć za nim w salonie,

Kuba spał dziś od 12-tej do 15-tej,
 
M i Julka śpią po obiadku. I ja przysnęłam na trochę. Obudziłam się i zapragnęłam mieć tatuaż. Juz dawno chciałam mieć. Malutki na szyi z tyłu pod włosami. Boję się ze to boli jednak. Wiem co bym chciała mieć ale nie mogę na to znaleźć wzoru.

Macie tatuaż ? Bolało ?
 
Katrina dla mnie telefon to telefon, ale okazało się iż tutejsza sieć nie obsługuje mojego gracika z Polski. Pani dziwnie się na mnie spojrzała w sklepie jak jej pokazałam swojego LG :baffled: Musi być smartfon :baffled: Pytałam się więc Macieja co mam wybrać i poradził mi samsunga albo nokię. Nokii nie lubię od samego początku, więc padło na younga bo cenę miał przystępną w trybie 3G. Nie pytaj mnie co to jest, moje dzieci twierdzą że mam smartfona, ja mówię że to telefon bo skoro ma słuchawkę odbierz-odłoż to jest to telefonem :-D Dzieci ze mnie się naigrywają i cóż poradzić:)))
Zoyka pamiętaj, że tatuaż zostaje na całe życie, z czasem blednie i staje się brzydszy. Robert ma, mówił mi że bolało dośc mocno a siła bólu zależy od miejsca w którym jest robiony. Podobno najgorzej jest tam gdzie mało mięśni typu biodro, kostka czy kark. Ramiona, klata itp bolą mniej. Tyle jego opinii, bo osobiście tatuażu nie posiadam.
Wanda męczy nowego słonia z fiszerszajsa z blocksami. Słoń gra, pluje kostkami, obraca je i strzela wyrzutnią :baffled: moje uszy wymagają stoperów :-D
 
Chwilę mnie nie było ,a tu Andzike gratki:-).Malfi może jeszcxze chwilę sie uda:tak:a do mnie nagle ,a nie spodziewanie na dni dwa przyjechali więc mam świerze foty dzieciaczków.Fajnie sie razem Amelka z Boryskiem bawili 100_1588.jpg100_1582.jpgz ptababcią Borys z babcia Amelka100_1586.jpgwspólna kąpielZobacz załącznik 555886 Borysek robi już sam po kilka kroków100_1583.jpg
 

Załączniki

  • 100_1588.jpg
    100_1588.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 77
  • 100_1582.jpg
    100_1582.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 82
  • 100_1586.jpg
    100_1586.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 79
  • 100_1583.jpg
    100_1583.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 74
Azula - geny, panie geny - bardzo podobni jak rodzeństwo.

Aniu - Se dzisiaj trochę poczytałam, Smartfon to więcej niż tylko telefon, a tylko takie teraz są. Dużo innych dobrych funkcji - dlatego smartfon.
 
Ostatnia edycja:
hejka wieczornie:-)

Azula fajowe odwiedziny, super sie dzieciaki dogadują:-)

Aniu fajnie macie z Kłaczkiem, kto by pomyślał, tak z rok temu, że będziecie sobie razem na shopping i ploteczki łazikować:-D


Zoyka skoro moja Kasia, która uciekała kilka razy ze szczepienia ze strachu i nie ma wszystkich szczepień chyba, wytrzymała robienie tatuażu ( między łopatkami ) to i Ty wytrzymasz:-)ja osobiście nie jestem fanką tatuażu, pomimo , że mój stary ma tam cos nasmarowane na łapie, ja lubię naturalne ciało, wręcz jak widzę takich wydziaranych na połowie ciała, to aż się odwracam ze wstrętem

Byliśmy na spotkanku u znajomych, które miało być grillem, ale lało co chwial i w sumie siedzieliśmy wewnątrz. Paćka rządziła, niektórzy widzieli ja ponad rok temu, jako słodkiego niemowlaczka i dzis po takiej przerwie byli pod wrażeniem:-D:-D Stwierdzili, że da se dziewucha w życiu radę, wie czego chce :-D a ile ona tam zeżarła to szok, już zapowiedziałam, że rano przewija tatuś:-D

A gdzie nam zginęła Flo????

na zimnego Leszka zapraszam:tak:
 
reklama
Nie nadrobie :(

Z fajnych rzeczy Mia stanela pierwszy raz w lozeczku i zalatwilismy chrzciny bez problemu.

Z gorszych to Mars zrobil dym po grillu rodzinnym, przy moich rodzicach, jego bracie, Patryku...zadyma byla tyle powiem. Pojechal w miasto.
Moje zycie nie ma sensu. Tzn ma, bo mam dzieci.
 
Do góry