reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
misia45 - my mamy Opla Corse i VW Transportera :-) ale ja się Transporterem nie ruszam na dłuższe wyprawy, bo jego stan techniczny mnie przeraża (kiedyś Pawła wyprzedziło własne koło na trasie...:eek:). To "męski" samochód Pawła, do przewożenia motoru na tor, sprzętu wędkarskiego, sprzętu do roboty itp - ale fakt x-lander mieści się do niego pięknie bez składania :-D Na wyjazd bierzemy z Pawła pracy Opla Combo, więc mam pole do manewru:-D, ale jak znam siebie to i tak miejsca nam zabraknie (tym bardziej, że jadą z nami mój brat i babcia...:no:).
Zoyka - nie pomogę :-D
 
Misia to kupię kubek w takim razie :)

A Wy dokąd sie wybieracie bo zapomniałam ?

Katrina - my też zostajemy w domu. Pogoda ma być taka sobie bo ok 12-14 stopni. Może skorzystamy z zaproszenia moich koleżanek ( jedna z Kołobrzegu,druga z okolic Gdańska - Mierzeja wiślana) ale to i tak na 2 dni więc żadna odskocznia.

Założę się ze w weekend majowy Jarek bedzie miał pelne ręce roboty. Wczoraj pracował i dzisiaj też robił w laptopy ( na szczęście programowo wiec robił w domu) w wieczorem rozwoził bo jutro --> Gdańsk.

Świetna iluzja papierowa

http://shikaiderman.blogspot.com/2012/01/youtube.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zoyka - bardzo lubię Kołobrzeg, mam wiele wspomnień z nim związanych. W restauracji koło promenady jadłam po raz pierwszy pyszną zupę rybną, a w restauracji "Pod Winogronami" sałatkę z winogron, orzechów włoskich i sera pleśniowego..... pychota!!!! Aż mnie naszła na nią ochota.

W Gdańsku, Gdyni, Sopocie (i na Helu) byłam tylko raz, ale też mi się bardzo podobało. Gdzieś mam jeszcze fotkę z nazwą MASZOPERIA - to chyba jakaś knajpka była..??
 
Misia no tak :) Podobnie jak ostatnio :)

Katrina - Kołobrzeg lubię . Bywam czasami bo mam kolezanki ze studiów tam . Ostatnio byliśmy właśnie na majówce 3 lata temu.

Trójmiasto bardzo lubię. Molo w Sopocie uwielbiam. Hel lubię. Na samym Helu nic nie ma ciekawego ale lubię Jastrzębią Górę i klify tam. Tym razem zachciało mis ie Karwi bo jak się jedzie na Hel to Karwia jest płaska i blisko drogi i z wózkiem byłoby extra dostać się na plaże.
Gdynię lubię a szczególnie bulwar nadmorski.
 
reklama
Zoyka - ja w Trójmiescie tylko raz byłam (w 97 roku), ale w Gdańsku podobał mi się Jarmark Dominikański, Długi Targ, "zaliczyłam" koncert Lady Pank na Wełtawą, w Gdyni chyba ten bulwar o którym pisałaś (byliśmy na Darze Pomorza?), a Hel - fakt może tam nic nadzwyczajnego nie ma, ale rejs po Bałtyku na Hel, te plaże cudo!!! W Karwii byłam jako dziecko z dziadkami (ja tego nie pamiętam, ale wciąz mi to opowiadali, bo im gdzies uciekłam i cały ośrodek mnie szukał).

W Kołobrzegu byłam troszkę razy - na OHP ze szkoły jeździliśmy do Mrzeżyna, Dźwirzyna, Ustronia Morskiego. Raz byłam na wczasach w Grzybowie... ostatni raz byłam tam 8 lat temu.
 
Do góry