reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kaaawa!!!!
Florentynka - Maks w krokusach piękny, napisz coś więcej o wyprawie w góry :-)
Sandy - menu robi wrażenie... :eek: my się nie możemy zebrać z chrzcinami, ostatni plan jest taki, że zrobimy je razem z roczkiem, zaprosimy najbliższą rodzinę czyli 13 osób do knajpy, bo przygotowanie czegoś dla takiej ilości osób mnie pokonuje :tak:ale u nas nawet nie ma warunków, żeby zaprosić tyle osób :zawstydzona/y:
Zoyka - zazdroszczę wycieczki na plażę :-)
Majuska - jaka dwulatka? jaka dwulatka?? :eek:przecież ona się dopiero urodziła!!!:-D Od razu widać, że to kobieta z charakterem :-D po mamusi ;-)
Ollena - super słoneczne dzieciaczki :-)

Co do staników to w Ursusie jest outlet Factory, a w nim sklepy Intimissimi i Calzedoni - jak już tam jeżdzę to kupuję hurtowo kilka par za grosze ;-) chociaż nie powiem czasem dam się ponieść i zainwestuje w stanik z bazarku 5zł :-D
Kiran - witaj! tak jak anka_d pisze - "Ona tańczy dla mnie" jest idealną piosenką na dołączenie :-D

Kacper bardzo dziękuje za docenienie jego fotograficznej pasji - chyba na roczek zażyczy sobie lustrzankę :-D

Miłego dnia, idę tyrać, robotać czy jak pisze majuska - rypać :sorry2:
 
reklama
Cześć,

Dzisiaj długo wyczekiwana wizyta u neurologa dziecięcego.
Pogoda coś się psuje u nas.

Olena - to niech pytają. Nie jesteś wróżką. Amelka ,córka mojej kuzynki zaczęła chodzić w wieku 14 miesięcy , więc nie panikuj :) Będzie dobrze.

Majusko -Paćka po prostu rozkoszna. dawaj filmiki częściej bo aż chce się na nią patrzeć.

Misia ceny zabójcze tych biustonoszy. A mnie się wydawało ze za moją Nicole 77 zł to dużo.:szok:
 
A ryp[ajta ,rypajta.Majuska Paćka to taka "cyganicha" i pięknie tańczy może porypajta chwilę dłużej i zakupta dzieciowi jakowegoś trubadura na domowy użytek;-):-).Amelka też chce sama i jak sie zabrania jest wrzask.Charakterek to ona ma ale bunt dwulatka w wieku 11 miesięcy chyba nie powinien jeszcze występować.:szok::eek:.Sandy znam ten ból komunie mnie przerażały ,a robiłam wszystko sama własnołapnie.Roczek też robię sama ale msza jest o 15:30 więc zimna płyta jakaś sałatka i chyba jakieś kurze udka w piekarniku tort i ciasto uparła się zrobić moja własna siostra rodzona:-)i brak listy gości:eek:nie wiem ile ludzi ma być ale skoro robie sama to zrobię ciut więcej.Sandy nie wiem czy to tu na śląsku tak bogate menu jest bo mnie wcale nie zdziwiło w przeciwieństwie do reszty dziewczyn.Może i za dużo ale jednak to wspaniała uroczystość i pierwsza którą dziecko pamieta:tak:.Aniu może Ty biedronę mniej dokarmiaj ,a zacznij dbać o się bo staranuje Cię dziewoja:blink:A ja tam lubię disko na polu to jest do tańczenia ,a nie do zachwytu:tak:A niech nikt nie mówi ,że takie złe bo jakoś wszyscy znają i po kilku głębsiejszych wyją przecudnie fałszując.,a nowa mamusia na pewno wokół ratusza pięknie to odśpiewa ,a nawet odtańczy:-DDzionek cudny więc niech wszystkich napawa optymizmem.
 
A propos "Ona tańczy dla mnie" - znacie to?

Jak widzę JCvD to ciągle mam ten widok przed oczami :-D

[video=youtube;1eNf8zitdrg]http://www.youtube.com/watch?v=1eNf8zitdrg[/video]
 
Anko_D, ja jestem od wyznaczania repertuaru, ale dzis masz wybaczone - ten hicior sie nadaje jak malo co.:tak:
Karol tez czasem gryzie. Mam wrazenie ze robi tak jak go juz brakuje emocjonalnie, troche jak robia to koty - przylazi, przytula sie wrecz kurczowo, wciska lepetyne we mnie, cos tam mruczy i.. hlast. I zdziwiony ze sie dre, ale jak trafil w sutka, to myslalam ze odlece.
Majuska, Packa swietnie sie bawila po prostu!
Andzike, klip... Zrylam sie jak norka. Gorzej, bo moje dziecko zaczelo do tego tanczyc, przygladajac sie uwaznie jak robia to zawodowcy. Z van Damma nie ma smiechu, facet jest po balecie.
 
Andzike znam wszystkie wersje "Ona tanczy dla mnie" albowiem Wanda kocha tę piosenkę i tańczy do niej rycząc w głos ze smiechu. Van Damme tez widzialam oczywiscie i ryłam, ale tak jak pisze Klaczek facio jest po balecie i stad te "kocie ruchy" jak mawiał Bolec w "Chłopaki nie płaczą"
Ona tańczy dla mnie panuje na świecie - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=uCMXBA3Z2ds
z tego też wyłam radośnie :)))
Kłaczek dziękuję za wybaczenie, ale jakoś mi się skojarzyło że ta piosenka będzie najlepsza koło ratusza w Kopenhadze:-D
 
Ostatnia edycja:
Hahaha, tych wersji się namnożyła niesamowita ilość :-D

Ta jest bardzo przyjemna dla ucha :tak:

[video=youtube;YdXr6epIwF0]http://www.youtube.com/watch?v=YdXr6epIwF0[/video]
 
Hej
Kawa wypita, pies ( kolejny) zaszczepiony na wściekłość, dziecko nakarmione śniadaniem ( jajko na miękko, chleb z masłem, ogórek, ser - pokochał dziką miłością cocciocavallo wędzone) i uśpione. Wczoraj miałam jakąś komputerową niemożność - siadłam, chciałam coś napisać i nic nie napisałam...
Andzike - bezapelacyjnie kup Kacperkowi tą lustrzankę, jak będzie chciał to dorzuć komplet obiektywów, bo człowieczek ma potencjał! Fota super!
Majuska - no to diablę jest straszne, ta Twoja Paćka - widać i słychać. Świetna babeczka z mocnym charakterem. Miłego rypania.
Ollena - a ja ostatnio słyszałam " to on już chodzi? nie za wcześnie?" podlane dramatyczną historią o dziecku, które za wcześnie zaczęło chodzić i mu się kości wykrzywiły...
Sandy - menu jest imponujące, podziwiam, że Ci się chce.
Anko - no to masz fajnie z upartą Biedroną. A za sprawy domowe kciuki trzymam, na pewno w końcu coś znajdziecie. Samca nie duś, ja sobie zawsze jak mnie chce szlag trafić tłumaczę, że siedzieć pójdę jak za człowieka, w razie jakby co, więc się nie opłaca pierwotniaka tłuc.
Kłaczku - to Maks ma podobnie jak Karol, z jednym ale - wyraźnie preferuje kobiety. Facetów olewa, a baby podrywa. Wszystkie. Tam gdzie robimy zakupy spożywcze to już wszystkie ekspedientki i kasjerki go kojarzą i z daleka się do niego śmieją, a on w swoim żywiole.
Zoyka - zazdroszczę Ci tego morza. Nie ważne że zimno i wietrznie - dla mnie te masy wody są magiczne po prostu. Uwielbiam morze.

W temacie staników nie mam do powiedzenia absolutnie nic.
W temacie disco polo też niewiele, a to co mam się nie nadaje do druku. Moje dziecię w charakterze kołysanek słucha polifonii renesansowej ( parsknęła snobistycznie ;) )
Tak więc Kiran - witaj, szybko śpiewaj co Ci tam zadały żebym nie słyszała , a potem już możesz się tu rozsiadać na dobre, miejsce jest i czasem nawet kawę dają rano.
A, Andzike - chętnie napiszę więcej o naszej wycieczce, ale to za chwilę - zrobię sobie przerwę na drugą kawę, póki licho śpi.
 
Ostatnia edycja:
Hallo Kobitki!
Kiran witaj, bardzo się cieszę, że Ci się udało:-) In vitro to boska rzecz (chociaż kler myśli całkiem inaczej) I fajnie, że mamy Mamusie z brzuszkiem:-)
Andzike powalił mnie ten klip, i jeszcze papa mi się cieszy:-)
Majuska Pati tańczy bosko, lepiej niż JC.V stanowczo:-) Śliczniutka taka, nie mogę sobie wyobrazić jak Adi będzie chodzić, i doczekać.
Ollena Mia cudna:-) a Papi jaki już duży mężczyzna, świetną ma bluzę!
Mój Kaci jutro idzie na dwie godziny do szkoły:eek: dzień próby. Dziś wyciągnęłam polską koleżankę do szkoły, powiedzieli, że dadzą zdać czy poślą Kaca do specjalnej językowej zerówki, czy do pierwszej klasy. Pani psycholog zasugerowała, żeby poszedł do zerówki, ale decyzję podejmie szkoła. Ta zerówka jest w innej szkole do której będę musiała go wozić (nasza jest 200 metrów od nas), ale to nic byle młody się dobrze uczył. Mam nadzieję, że poślą go do tej zerówki:sorry2:
 
reklama
Do góry