reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zoyka ,mam tylko 18 osób na imprezie ,i jadalnię do tego celu zrobioną ,gotuje żona mojego chrzestnego ,ja tylko zimną płytę , deser ,sałatki zrobi szwagierka ,bo przyjadą w sobotę przed komuniąi chce pomóc więc wzięla na siebie salatki ,tort ,ciasta piecze kucharka z Ali przedszkola ,zastawę ,meble mam.
przyjdą też sąsiadki pomóc.
R zaś pojedzie z młodymi w sobotę do fryzjera zrobić fryzury,to nie będą przeszkadzać
 
reklama
Sandy TYLKO 18? :szok: to ja mialam mniej gosci na swoim weselu:))) ale pewnie dlatego że moja rodzina i eksia była raczej nieliczna. Zestaw menu wg mnie bogaty i chyba zupełnie wystarczy.
Zoyka moje chudnięcie to wracanie do normy po porodzie, zajmuje to coraz więcej czasu. Do tego dokładają się nerwy związane z obecną sytuacją. Zawsze nosiłam 10-12 tylko teraz mi cyc nie opada w rozmiarze co znowu ma ten skutek uboczny, że w ciuchach mam raczej za długie rekawy gdy się w nich dopinam :))) tak samo było ze spodniami 14 i podwijałam nogawki, ten problem na szczęście już jest poza mną.
Wanda jest niemożliwa, zaraz ją kąpię i do łóżka spać bo oszaleję z maruda.
 
Lubie paluszki... Taki specyficzny zapach maja. Mniam.

Niuniek wciagnal miske zupki, poprawil moja fasolka szparagowa i dwoma pianoserkami (250g w sumie), po czym jeszcze maly budyniek sie zmiescil... Ale od rana tylko sniadanie.
Za 2 funie kupilismy ni to niewyrosniety stolek barowy, ni to przerosniety taborecik. Drewno, toczone fikusnie nogi, okragly 'blacik' - szukalam takiego mebla bo mojej ketmii, z jej wielka donica, na szafce nijak. Prowadze ja na drzewko, wiec powoli spuszczamy coraz nizej.
 
Ollena no super zabawa na świeżym powietrzu.I jak sie boi raczej żarełko wymusza;-):-)może być w postaci flipsiaków:-D.Ja Amelke właśnie wykąpałam ale spać to ona nie ma zamiaru niestety na razie:no:i łazeguje z suczami.Zakupiłam sobie okular anty słoneczny niestety słoneczko zmarszczek przysparza choć kocham sie opalać na spacerku lepiej je mieć:tak:
 
witajcie

Zoyka - w naszej wsi jest tylko jeden sklep, gdzie można kupić biustonosze, ale, że to sa firmówki (głownie Triumph), to są dość drogie, ale.... jest jeden wieszak, na którym jest zawsze oferta za 50%.
To przeważnie bielizna, która stanowi końcówkę danego modelu, albo pozostały ostatnie sztuki, itd. Za 15 czy 20 Euro można kupić ładny i wygodny stanik (na miejscu zawsze przymierzam, bo nie w każdym biust się dobrze układa).
 
Zoyka to jakas wyjatkowo skąpa to eks twojego Jarka no żeby nawet torta nie zamówić dziecku:-(Co do cyckonoszy to kupuję u nas w takiej mini hurtowni jakoś dobrze mi sie je nosi i ceny przystępne
 
Azula tak, czyli od 3 dni ryczy na widok kazdego bo zarelko wymusza? :szok: Nawet jak je a obok jest ktos obcy to MUSI jesc na moich kolanach.

Ja odkrylam staniki w Marks n Spencer bo tam tylko maja moj rozmiar i mega wygodne i ladne. Wczesniej Trumph.
 
reklama
Dobry wieczor szanownym paniom

Czy mozna sie do was dolaczyc?
Mam 39 lat ,mieszkam w Kopenhadze i jestem mamusia Igorka. Dzis wlasnie dowiedzialam sie ,ze prawdopodobnie zostane mamusia po raz drugi. U nas nie bylo latwo i oba maluchy z in vitro.
Czytam was juz kilka dni i uwazam ,ze swietna paczke stanowicie, nie wiem wiec czy pozwolicie sie tak wgryzc.

Sliczne wiosenne zdjecie dzieciaczkow tutaj pokazujecie.
 
Do góry