reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kiran witaj.Rozgość się mieszanka z nas wybuchowa(czasem) ale dobrze się razem bawimy więc dawaj Igorka i wskakuj do naszej piaskownicy;-):-).Ollena może ma spóźniony tzw lęk separacyjny on niby jest około 8 miesiąc chyba u nas na razie jako tako głupawo sie do wszystkich uśmiecha i wszyscy sa wkoło zachwyceni ale kto wie czy też jej w którymś momencie na strachy nie najdzie oby nie:no: ,a o żarełku to był żarcik
 
reklama
Kiran, wskakuj!:tak:

Moje dziecie leku separacyjnego nie przerabialo - chyba mam za glupie dziecko zeby sie balo.:-D Jego zachowanie w stosunku do obcych zalezy od tego gdzie jestesmy. W domu biegnie do goscia, staje przed nim i zaczyna nawijac cos po swojemu, a kiedy uzyskuje odpowiedz na swoje perory, mowi "nie" i nawija dalej. Poza domem, jesli mam go na rekach, po prostu usmiecha sie do ludzi, to samo w wozku, ale jesli jest na ziemi, chowa sie za moje nogi i wyglada spoza nich na rozwoj sytuacji. Do tej pory raz sie rozplakal jak go zaczepiali, ale Angielka i bardzo natarczywie - raz ze nie rozumial, dwa ze glosno, trzy ze uparcie i nie wyrobil. Karla jak dopadnie to mu opowiada chyba wszystkie plotki z ostatniego tygodnia i tak przez plot sobie gadaja - jeden wychylony bo mu plot ponizej pach siega, drugi z zadarta lapatyna i wyma-chu-ja-cy rekami. (canzura tu przewrazliwiona)
 
Oj Ollena przypomniał mi sie jeden incydent gdy mała poważnie się ropłakała i potem długo nie chciała się uspokoić.Matka chrzestna Amelki niosła ją z pod bloku do siebie do mieszkania (ja w tym czasie u niej w mieszkaniu z włosami robionymi pasemka byłam) M ja przyniósł bo już musiał jechać do pracy ,a ja w czasie robienia włosów chciałam mieć spokój.No i Niosła Amelkę i jedna z sasiadek koniecznie ją chciała zobaczyć ,dała jej wafelka ,a Amelka w papierze chap go do dzioba ,więc chciała jej go z papiera odwinąć i się płacz zaczął.Ale nie wiem czy to był ten lęk czy lęk o to ,że jej chce zabrać papu:blink:
 
Hej!
A co Wy tak lajtowo " Kiran wskakuj" dawniej to trzeba było cały rytuał na przyjęcie wykonać:-D
Kiran witaj :-)

Podczytuje, ale nie mam jak napisać nawet, poniewaz rypię:-D

Kolejny dzień lania betonu, nabiera to jakis kształtów wreszcie, dzis o mały włos betonowych bucików nie zarobił Rogaś, na szczęście nadciągający pan z taczkami go przestraszył i wrócił do domu :))))

Paćka daje do pieca, na wszystko ma jedna gadkę : oooo..nieeeeee....:-), jak gdzieś idziemy to tylko sama, nie na rękch, nie za rączkę..SAMA:no:...musi byc to co ona chce, bo jak nie to wrzask...bunt dwulatka jak sie patrzy:-), ale kocham ponad życie i pozwalam na wszystko. Jest postęp w fotografowaniu się, zaczęła kumać o co biega i pozuje:-D

DSCF3376.jpg

to było wczoraj pyknięte, tuż przed wyjazdem na zakupy, jak na wieśniaków przystało, wyruszyliśmy w niedzielę "na galerie":-Djak to zwykle ze mna bywa, poszłam szastać kasą:-D, kupiłam Paćce 2 pary butów, berecik , legginsy i skarpetki, stary to jakos przeżył i nie dostał miniwylewu:-D

Flo zazdraszczam tej wyprawy bardzo!!!
Andzike, nie obraź się, ale Kacper pyka o wiele lepsze foty niz jego matka:-)

Sandy, menu wypaśne..bardzo wypaśne:-)

Ollena , ale ogólnie to cieszysz się z pobytu na łonie rodziny i ojczyzny, pogoda piekna, nieprawdaż?:-)

Aniu czy lepiej juz z Marsem, czy potrzebujesz pomocy w ćwiartowaniu zwłok, wiesz, że jeżeli o mnie chodzi to wystarczy tylko słowo:-D
 

Załączniki

  • DSCF3376.jpg
    DSCF3376.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Hełoł z wieczora... Witaj Kiran ale wiesz że musisz hop hyc wokół ratusza zrobić ? Zoyka kupuje albo taki model: Amourette 300 WHP biustonosz usztywniany 10026158 - Sklep INTYMNA.PL™ - ale mają zaniżoną miseczkę albo ... moja słabość :-( FANTASIE NICOLA 2752 - Bielizna LiParie mam kilka w sumie ten sam fason tylko barwy inne i sa OK. Ma jeszcze komplet z firmy Freya ... może być, tak samo jak palmers. Mam jakieś beże i czernie ale lubię kolorową bieliznę. Anko jedz więcej bo nam znikniesz :baffled: Byliśmy z Kubula u lekarza i ... mamy dziecko z katarem i 39 stop :-( wszystko OK i po czopach temperatura spada ... ślinotok PIKNY ... a my na weekend się wybieramy więc strach wysyłać go do żłoba. SANDY z wrażenie zapomniałam a wrażenie wywarłaś :-D tego żarcia jest duuuuuuuuuuuuuuużo.... Ollena nie widać nic a nic. Zmieniła się ale jakoś ciężko mi sobie po tych fotkach wyobrazić że tak wyje. A Paćka ... wybacz Majuska ale bez komentarza ... ona ma diabła za skórą :-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.
Kiran rozgośc się.
U mnie "hamak" tylko z Triumpha lub Samanty zdaje egzamin ,bo ja nietypowa[pas i biodra ok ,ale pod biustem 100cm.]-obecnie Samanta -model Hana A111
http://www.sklep.samanta.pl/sklep.php?flaga=szczegoly&poz=200&id_kat=15&id=200

A menu prawie takie jak koleżanki zamawiają z dostawą do domu.
Kończę kawę ,ale w ekspresie zapas dla rannych ptaszków czeka, miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Sandy łapię się na kawę :-D tylko mleko poproszę bo taką lubię :)))
Kiran witaj ciepło i nie rozsiadaj się za bardzo tylko dookoła ratuszplacu w Kopnhadze z przytupem zaśpiewac musisz "Ona tańczy dla mnie" - koszmarny utworek discopolo obecnie na topie - i wtedy zostaniesz oficjalnie przyjęta do naszego kółeczka wzajemnej adoracji :-D
Majuśka rypaj rypaj i szastaj kasą według uznania :-D na razie przygotuj komorę chłodniczą na mojego Marsa bo uspokoił się ładnie, ale zawsze trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność a kolejna śpiewka w tym typie nie przejdzie i go kopnę w dupsko z długim lotem. Zostanę samotną mamusią i już :-D Paćka to łobuz i już nie jest słodką małą dziewczynką - rany rzeczywiście to już niemal dwulatka. Rośnie Ci kobieta jak talala :-D
Ollena wygląda na to że oczerniasz dziecko bo nic nie widać aby wyła non stop.Swoją drogą Wanda to przerabiała jak miała 8 miesięcy - ryczała na widok wszystkiego i wszystkich łącznie z braćmi i babciami. Teraz włącza syrenę jak obcy chcą ją wziąc na ręce i panicznie boi się cudzych zwierząt. Mii powinno przejść za kilka dni.
Misia utul Kubulka, biedny jest strasznie i to znowu zęby... a staniki moje fasony :))) uwielbiam takie i już się zmawiam z Kłaczkiem na asdę bo tam można coś podobnego w ludzkiej cenie zakupić :-D
Baba mnie gryzie :sorry2: nie wiem skąd taki popęd i rozpęd ale leci i wżera się w różne części mego ciała zostawiając siniaki bo nie patrzy z jaką siłą to robi. Piszę teraz a dziabnęła mnie w gołe udo i się dziwi że robię awanturę. Śmietnik zastawiony wózkiem - cierpliwe odsuwanie nie pomaga, psie miski w łazience - wyciaganie jej nie pomaga, TV obłożony pudłami i fotelikami - ściagnie z szafki nie pomaga. W życiu nie widziałam tak upartego dziecka.
Druga kawaaaaaaaaaaa, chłop mnie zerwał o 5.00 jak się golił bo tłukł maszynką o umywalkę. Dziwaczne pomysły samców
 
Hejka porannie!

wpadam w biegu i zaraz wypadam :-)

jeszcze tylko filmik poglądowy Wam chciałam wkleić, jak to wieśniaki podczas niedzielnego wypadu " na galerie" bawia się w sklepie RTV AGD

[video=youtube;-2MUYtSlPig]http://www.youtube.com/watch?v=-2MUYtSlPig&feature=youtu.be[/video]

wieczorkiem wdepnę na dłuższe ploty
miłego dzionka :-)
 
reklama
Hej!
Wszyscy pytaja... sasiadki, babcia moja 'dlaczego to dziecko jeszcze nie chodzi?!' Bozeeeeeeeeeeee!

Mia lek separacyjny tez przerabiala w wieku 8 miesiecy, pisalam Wam zreszta o tym.

ANiu zdjecia robilam jak akurat nie wyla, nie gonila mnie albo nie uciekala;)

Mia odrobine lepiej, da sie posadzic na podlodze ale z czyms interesujacym albo zarelkiem. Ale jak ktos wejdzie do pokoju czy ktos inny jest obok to jest zaraz placz i moja nogawka.. a jak mnie nie ma to stoi przu schodach i jeczy..

Majusia! Packa boska i ma mega modne spodnie :-) Oczywiscie, ze sie ciesze z domu, z rodzinki, ze spacerow, z POGODY najbardziej!
Ooo i jedzenie boskie ;-)
 
Do góry