reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Anka, co odwalilo chlopu Twemu? :szok: Jedziemy za troche na zakupy, to jak chcesz, to Cie zabierzemy z mala do nas. A! Bylam w councilu, ale nie ma rozkladow jazdy w naszym kierunku. Akurat tych chyba braklo.
Misia, dla mnie to chore. Zwlaszcza ze w Prajmanim teraz kupie 3 t-shirty za 5 funtow, a w Matalanie 3 za 6 funtow, przy czym moze nie sa wybitnej jakosci, ale daja rade i sa kolorowe, ladne...
 
reklama
Witam poniedziałkowo.

U nas ciepełko. Julasia już w babci a ja biorę się za pracę.

Wiecie co ? Minął własnei miesiąc od kiedy przeszliśmy na energię na prepaid. Zliczyłam doładowania. Zużyliśmy prądu za 250 złotych. Jesteśmy jakieś 150 złotych do przodu na rachunkach. Przedtem liczyli jakieś głupie prognozy i średnio wychodziło nam 420 /miesiąc. Jestem zadowolona ze zrezygnowałam z tamtego sposobu rozliczania. Fajne jest to,ze od piątku wieczorem do poniedziałku do 10 rano prądu nie zabraknie bo jest debet i do 10 rano w poniedziałek trzeba doładować.

Flo - piękne krokusy i cudnie Maksiowi między nimi. Zazdroszczę bliskości gór i widoków.

Bylismy wczoraj nad morzem. MM wymyslił ze bedzie piknik na plaży. Wzielismy koc, kawę w termos, prowiant i moją Mamę. Zabralismy wiaderko, łopatki, grabki dla Julki. W meiscie było super ciepło a nad morzem... hmm... wiał zimny wiatr. Nie dało się ani pochodzić ani posiedzieć na samej plaży. Siedzieliśmy na promenadzie a Zdeterminowana Julka bawiła się ziemią w pustej jeszcze donicy rabatowej. To miał być jej pierwszy raz z wiaderkiem i łopatką i było jej bez różnicy gdzie. Ważne żeby było co przerzucać.

Olena - jak tam Mia ? Już się oswoiła z nowymi okolicznościami i osobami ? Delikatna jest najwidoczniej. Daj jej czasu. Az bym ja utuliła normalnie.

Aniu - Wy to się macie z tymi ciapatymi i znalezieniem swojego miejsca na nowej ziemi. Będzie dobrze. W końcu zawsze sie układa. Każdemu Marsowi czasem odbija. My jak sie kłócimy to najczęściej o kasę.
Gdyby kasy było tyle ile byśmy chcieli to na 100 % bylibyśmy zgodni, zakochani i mega szczęśliwi.

klaczku - carbootów czy jak to tam u ans brak a przydałoby się. Mam masę rzeczy których szkoda wywalić a chętnie bym sprzedała. NA Tablicy wystawiam ale zainteresowania brak.

Dziewczyny jakie kupujecie biustonosze ?
Zawsze kupowałam Malinez Nicole. Ale teraz po 2 mies wylazły mi druty i się wkurzyłam. A poza tym cena tego modelu wzrosła okropnie.

http://www.e-lady.pl/plugins/viewmaxiimage.php?pid=9126
 
Hallo Kobitki!
Ale cisza w domu, młoda kima, Kaci w p-kolu.
Moje dziecko opanowało wyciąganie rączek, a jak siedzę obok to ciągnie mnie za ciuchy, żeby ją wziąć na rączki:-) Tak na to czekałam, a teraz nic nie mogę zrobić:cool:
Verita drugie dziecię będzie spało:-) Kaci terroryzował mnie w nocy, a Adi jest grzeczna.
Zoyka właśnie, z tym morzem tak jest. Pamiętam jak pojechaliśmy nad morze na majówkę, i było 10 stopni i wiatrzycho, a reszta polski miała 30 stopni:baffled: Kilka razy trafił nam się taki upał, że parawanu nie trzeba było rozkładać, bo wiatru zero, i nie szło wytrzymać na polaży:-D
Flo a co Maksymilian Edgar na te kwiotki?:-)
 
Witajcie.
Strasznie Was zaniedbuję z czytaniem ,a co dopiero z pisaniem ,ale nie wiem w co ręce włożyć ,salon skończony ,jadalnia w toku ,choróbsko nadal trzyma ,a komunijne odliczanie leci na łeb ,na szyję.

Ułożylam menu [h=3]OBIAD:[/h]
  • Rosół z makaronem[gniazdo] i kuleczkami drobiowymi
  • Udko pieczone
  • Roladki wołowe
  • karczek lub schab pieczony w całości[do krojenia w grube plastry]
  • Ziemniaki,
  • kluski,
  • sałatka jrzynowa
  • Sałatka z kapusty czerwonej
  • Sałatka z kapusty pekińskiej
  • Zamiast kompotu sok-dwa rodzaje


  • Deser:
  • kawa,
  • herbata
  • tort książka,
  • sernik ,
  • makowiec
  • deser z galaretką
Zimna płyta
Wędliny - ( 4-5 rodzaje ]

  • Półmisek serów
  • Tymbaliki
  • Mięso[schab,lub inne ]w galarecie lub galantyna
  • Grzybki marynowane, papryczka, ogórki konserwowe i-zielone ,pomidory
  • Śledzie w oleju,
  • Śledzie w pomidorach
  • rolmopsy opiekane
  • Sałatki-3 rodzaje[kurczak ,makaronowa,fasola,lub warzywno-serowa]
  • Pieczywo + masło
  • Kolacja:
    ryż po chińsku z oczkiem[faszerowaną roladą indyczą,]
    barszcz z groszkiem ,lub uszkiem

    Ponadto-bufet slodyczowo-owocowy,napoje gazowane ,niegazowane

,dołożyły byście coś do tego? ,czekam na sugestie
Pozdrawiam cieplutko:-)
 
Ostatnia edycja:
Co Wy wiecie o niespaniu :-)? od 15 miesięcy nie spałam ani jednej całej nocy, najpierw Wanda atakowała mnie w brzuchu a teraz atakuje mnie rykiem. I nie ma reguły które to dziecko niestety, bo chłopaki do dzisiaj śpią ile mogą i nie jedzą tyle co biedrona. Koszmarek drobny :))
Wanda stała się fanem paluszków solonych i rąbie je jak maszyna, dzisiaj obraziła się nawet na sniadanie i wcisnęłam w nią serek przeplatając to paluszkami. Ciekawe jak zje obiad:))
Wrociłam z centrum, do urzędników od robali nie doszłam bo zimno a źle ubrałam Wandę, za to obleciałysmy sobie sklepy i kupiłam za funta bluzę dla siebie od Maxa Spencera. Rozpinana na zamek, czarna z długim rękawem na chłodniejsze dni. Dziwnym trafem chudnę w tyłku i nogach spadając z rozmiaru 12 na prawie 8 bo w 10 wchodzę już bez problemów, a za to cyc mi się trzyma twardo i muszę kupować 14. Zaraz mnie czeka wymiana staników, bo jakby się lekko zużyły a lubię takie z fiszbinami i trzeba będzie czegoś poszukać.
 
Oj, ja nadal nie przesypiam zadnej nocy... Bywa, ze mam 2 pobudki, bywa ze ze 2 godzinki mlody marudzi jak mu zabki ida.
Mamy genialnego listonosza. Bylismy na zakupach, ale zostawilam uchylony lekko lufcik w salonie od frontu. Facet nam wrzucil paczke przez okno i elegancko je z powrotem przymknal.

Anka, biusthaltery kupowalam w duzej Asdzie - dwupaki wychodzily ekonomicznie.
 
reklama
Sandy - menu wypasione. Wszystko sama będziesz robiła ? Poddałabym się. Zamówiłabym w knajpie całą imprezę.

My tez mamy komunię Jarka syna w maju. Jednak była zona już zapowiedziała ze imprezy nie ma. Podobnie zresztą jak w przypadku starszego syna dwa lata temu. Nawet dziecku torta nie zamówiła.

Aniu - przekichane. Toz to do wariatkowa trafić można. Czemu chudniesz ? Może warto abyś się przebadała, he ?
Julka też lubi paluszki ale solonych nie daję. Jak już to u Mamy są takie dla dzieci choć paluszki takie niepozorne a tuczące jak diabli.
 
Do góry