reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Escada
No poprostu trafił mnie szlag,ja strciłam ciążę w 11 tyg i widziałam płód ,miał ok 7 cm. i naprawde miał kształty ludzkie i wygląd i nie rozumiem takiego bezmyslnego podejścia ,ale to pewnie dlatego że nie wiesz o czym mówisz kobieto ,to nie my jestesmy wynaturzone ,to ty jesteś wynaturzona i bez żadnych uczuć,my nasze dzieci mamy prawo pochowac i pożegnać się z nimi,ale ktos taki ograniczony jak ty tego nie zrozumie
Nie powinnaś tu wchodzić i pisać takich głupot ,bo te twoje wypociny nikomu nie służą,zastanów się na jakim forum to piszesz :no:
 
reklama
...każdy następny miot jest słabszy...

No, prosze... jaka hodowlana terminologia.
Co do "wroc do PL i plac podatki", to spiesze poinformowac, ze placilam je wystarczajaco dlugo, zeby moc sie wypowiadac. Twoj zdrowy rozsadek mnie powala, a posty jakie piszesz daja obraz wystarczajacy zeby mi sie nie chcialo z Toba dyskutowac.
 
dziewczyny, ja proponuję totalne ignorowanie trola pod tytułem Escada, bo to prowokacja z jej strony zwykła było coby nam dzień zepsuć
Escada siedź dalej w tych krzaczorach i się nie wypowiadaj o odczuciach innych bo cię ustrzela jaK KACZKĘ
 
Pewnie masz racje, anajo. Z tym ze poczytalam posty na Amniopunkcji... Mam wrazenie ze troll wlasnie, a wdawanie sie w pyskowki to hobby tej osoby.
 
No, prosze... jaka hodowlana terminologia.
jako do miłośniczki hodowli kotów i dzieci to zapewne trafi do Ciebie.
Tes - sama piszesz płód a nie dziecko, więc czemu Cię szlag trafia na moje wypociny? Nikomu nie odmawiam noszenia żałoby, ale płacąc podatki mam prawo nie życzyć sobie by pogrzeb płodu odbywał się za moje pieniądze
Wolę by ktoś spożytkował oddawane budżetowi pieniądze dla dzieci żyjących w ubóstwie, nie mających żadnych szans na rozwój w małych wiejskich szkółkach, wolę żeby dofinansowano budowę żłobków z prawdziwego zdarzenia.
Polska to podobno kraj wolny słowem i poglądem, jako obywatel tego kraju mam pełne prawo wyrazić swoje niezadowolenie z marnowania pieniędzy na idiotyczne pochówki 3 mm płodu.
I nie ubliżam nikomu, nie mówię żeby sp...dalał i nie używam słowa p... zda na określenie moich anatomicznych części ciała. I rzeczywiście nie ma z kim dyskutować, bo poziom słownictwa jest spod przysłowiowej budki z piwem.
pozdrawiam "prawdziwe" matki polki.
 
Escada
płód to może być dla twojej wiadomosci,dla mnie to było moje dziecko,i przestań w końcu z tymi podatkami ,bo ja też je płacę i nikomu nie mogłabym odmówić pochówku swojego dziecka,
a za moje podatki rzadzący jeżdżą na karaiby i to może wkurzać a nie to że ktoś pochował swoje dziecko ,wez ty się zastanów
wielka pariotka się znalazła i obrońca podatników
chyba pomyliłaś forum
 
No ,a zaczyna się wszystko od tego kiedy jest już człowiek dlatego ja przyjełam zasade od początku:tak:.Wtedy sprawa jest jasna i z antykoncepcją ,Eskada raz Ci odpiszę nie masz taktu .Zero empatii i zbyt cukierkowe życie.Jak przejmujesz się biedą dieci to nie dorabiaj Michałkowi rodzeństwa ,a te pieniądze przeznacz nqa dożywianie konkretnych dzieci z konkretnej rodziny.W Polsce ponoć jest za mało dzieci.Kłaczek kotów nie hoduje być może twój syn jest z zaplanowanej hodowli .Bo nasze dzieci są wymodlone,wyczekane i kochane od pierwszej chwili (moja córeczka nawet była kochana i oczekiwana przed poczęciem).I nie chce mi się już z Tobą gadać.Ollenka Mijka w końcu się przestawi.Dziewczyny mój laluniek ma pół roczku 100_1256.jpg100_1228.jpg
 
Cześć :-)

Spaliśmy we trójkę. Królewna wyspana a my średnio . Tradycja ;-)

Escada - to przykre co piszesz. Siedzisz w kącie i podczytujesz.Bohaterka :-D
Zamiast napisać o rzeczach miłych -atakujesz, osądzasz. Daj na luz. Kazdy ma prawo do swojego zdania, co nie oznacza ze możemy osądzać innych. Jesli ktoś chce mieć dziecko w wieku 50 lat , to niech ma jeśli tylko ma możliwości,zdrowie i warunki - Tobie nic do tego. Płac podatki, buduj żłobki, wspieraj biedotę. Jeśli ktoś chce robić pogrzeb swojego nienarodzonego dziecka nawet jeśli było płodem - ma do tego prawo, nawet jeśli Ty byś tego nie zrobiła i masz inne zdanie.

Dziewczyny - nie karmy troli. Ignor i już.
 
Azula, olej - szkoda pradu na tlumaczenie komus definicji slowa "hodowla". :-D
Oooo... Amelcia sobie wyglada juz na mala dame! Powazny wiek i gratulacje dla Jubilatki.
 
reklama
Do góry