reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No dzięki za przepisiki dziewczęta, właśnie zabieram się za listę zakupów na jutrzejsze balety. Flo pierożki żarłam u Ciebie na "weselu" były przepyszne, ale nie podejme się, mogłabym spaprać, natomias sushi z ogóreczków spoko i Zoyka chyba Twoją sałatkę z surimi zrobię;-). Szparagi se podaruję, w doopach mogłoby się poprzewracać od tego dobrobytu:rofl2:

Escada no całe szczęście, że mało się odzywasz na forach, chociaż jakoś tak tutaj pod tą naszą 40 tkową budką z piwem jakoś cię tak poniosło..wiem, wiem fajnie tutaj jest i chciałaś chwilę postać w doborowym towarzystwie:tak::-)
Współczuje temu twojemu Michałkowi, na jakiego człowieka ty go wychowasz prezentując taki brak szacunku dla drugiego człowieka i jego uczuć:no::no: jakież to pospolite wyliczać ludziom ileż to mogliby przeznaczyć na biedne dzieci gdyby "coś" tam i "coś" tam....a g*ó*w*n*o ci do tego kto i ile i na co przeznacza.

Sandy z całego serca jak najszybszego dojścia do jako-takiej równowagi kochana!!!
 
reklama
Majuska, jak mozesz? Takie slownictwo? A wstydz sie normalnie. Nie mowi sie g-o-w-n-o, tylko kupa.:-D
O, rany... Jeden z moich HODOWLANYCH okazow probowal sie ulozyc do snu na telewizorze. Pechuncio bo to LCD. :-D I zeby nie bylo pomylki, o kocie pisze, nie o mezu lub dziecku.
 
Hej, ja na moment, nadrobie wieczorem.
Zrobilam badanie krwi i wyszla mi lipaza 2 razy (z hakiem) podwyzszona... Czyli trzustka, teraz lekarz.
 
Azula - gratulujemy półrocza!

Nie wyrabiam. Moje potomstwo się rozpełza. Ma taki plac zabaw - kawał wykładziny, na tym koce itp. Do wczoraj ładnie się na tym bawił ( na przykład w wyciąganie zabawek z kosza, przy czym ponieważ jest miłośnikiem szybkich i konkretnych rozwiązań to wyciąga z kosza szmacianą wyściółkę i wraz z nią wszystkie zabawki na raz) . Dziś już nie chce siedzieć na tym i co chwilę spełza na podłogę. Jak już spełznie to siedzi cicho i knuje gdzie by tu poleźć. Moje zwierzęty za to uznały, że skoro plac zabaw porzucony i się marnuje to one chętnie zasiedlą. Latam i przekładam - dziecko na , pies z i tak w kółko.
Byliśmy też dziś u weterynarza - z kotem, psem i Maksem, bo mąż powiedział, że jak pies ma brzuch pokazywać to ja muszę jechać. A jak ja to dzieco też, wiadomo. Kot trochę lepszy. Je i pije. I łazi, ale jest chwiejna i słaba, weterynarz mówił też coś o zmianach neurologicznych. Cóż, póki widzę że bydle chce żyć póty będziemy ratować.
A trolla nie skomentuję, bo mi szkoda czasu i energii.
 
Escada,mam gdzieś takie wypowiedzi jak Twoja....
Kazdy robi to co uważa za stosowne.!!

DLA MNIE TO BYŁO UPRAGNIONE DZIECKO!,
I UWAŻAM ,ŻE KAŻDY SAM DOKONUJE WYBORÓW,TYLKO CO NIEKTÓRZY DO NICH NIE DOROŚLI...

czy to 10-czy 40 to tyg to jest dla mnie dziecko,
.
Nie sil się na odpowiedź na tego posta,bo tylko mi więcej podniesiesz ciśnienie ,które i tak dziś mam wysokie
 
Flo co Ty wiesz o rozpełzywaniu:sorry2::-D
gdybyś widziała jak wygląda teraz moja kuchnia, gotowałam jakiś obiad,żadne tam mecyje, ale bachor łaził i wisiał mi na nogawkach no i musiałam czymś zajmować, mam dwie dolne szuflady z bezpiecznymi rzeczami, wypatroszyła wszystko + jeszcze jakieś gadżety musiałam podawać z górnej szuflady, teraz będe składać do 19:no:
a moje psy mi dziś zajęły pół dnia..to też zakrawa już co najmniej na zgrillowanie:no:..najpierw jedna łajza wróciła wytarzana, więc kąpiel i siłownia, bo ona nie nawidzi kąpieli, a potem drugą przyuważyłam, że coś żre z trawie, Kaśka poszła ją zawołać i wróciła blada..Maja leży i żre ucho psa...no to i mnie zemdliło, poszłam ją złapać, a gdzież tam, nie dała się, zwiała do sąsiada za miedzę:no::no:...wróciła po pół godzinie z czarną mordą usyfioną....no koszmarrr...do kąpieli poszła.....jezoooooo...to ucho psie....skąd to kuźwa było na mojej działce?????:szok::szok::no::no::-:)-:)-(
 
hełoł
jak dobrze, że juz weekend ...
nie było mnie 2 tygodnie w pracy a zza biurka mnie nie widać.
nawet nie wiem co u Was dziewczęta słychać :-(
Liczyłam że jutro teść zajmie sięprzez 2 godziny Młodziakiem i co ?? NIC z tego bo jedzie oczywiście na ryby ... ide chałupe ogarnąć apotem raczej padnę :-(
Miłego weekendu.
 
Flo, Azula , Katrina, Olena i Ania niedługo będą miały jak ja i Majuska,czyli dziecię uwieszone na nogawce :-D

Gdzie te czasy,ze dziecię owinięte w becik leżało gdzie zostało położone :-D

Olena o kurczę ! Byłaś już u lekarza ? Co oznaczają te wyniki ? Moze Mijka ma to samo ?

A my na Julkę od wczoraj mówimy panna Cebulka. Została tak nazwana od kiedy kupiłam gumeczki.
 
reklama
Zoyka ja nie sadze, ze Mia moze miec zapalenie trzustki jakiekolwiek ;-) Bo to moze sie u mnie okazac, ale zobaczymy na dniach jak dorwe lekarza. Na bank cos z trzustka. Mama wziela narazie wyniki do pracy i bedzie z kims omawiac. Zobaczymy co dalej, pewnie dieta i leki.
Zreszta Mii nic nie jest bo ona nie placze. A jak ja cos boli to placze bardzo. Ona w nocy szaleje a w dzien krzyczy i szybko jej sie wszystko nudzi, wiec zaraz cala jest purpurowa z nerwow.
Azula gratulacje dla polroczniaka Amelki:-))) Sliczna taka delikatna laleczka jest!
 
Ostatnia edycja:
Do góry