reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

nasz tako też ma możliwość,że mogą być gondolki/spacerówki do przodu lub do tyłu - to bardzo fajne,że można sobie czasem zmienić, ale ja też wolę aby buźkami były do mnie
 
reklama
Bibiana też mam takiego x landera jak zenia:-)też te gondole tyłem do mnie mnie zastanawiały ale okazało się,że przez tą szybkę w budce fajnie widać maluszki.
 
czesc kobietki,
mialyscie stycznosc z siatkami centylowymi plodu?
dzisiaj mialam USG i dla chlopca w 28 tygodniu plodu napisala mi, ze DPD i HC dla blizniaka 2 sa na 95 centylu, reszta w normie, a to jego wymiary: BPD: 76mm, HC:275mm, AC:240mm, FL:53mm, EFW:1370g.
a dla dziewczynki: BPD: 71mm, HC: 264mm, AC: 237mm, FL: 52mm, EFW: 1193g.

nie wiem czy sie denerwowac(oczywiscie, ze sie denerwuje!!!) sprawdzalam w necie na stronie z wymiarami USG dla blizniat i mieszcza sie w widelkach tam podanych.
pomocy!!!!
pozdrawiam
 
Paolka ja na Twoim miejscu pojechalabym na ip albo chociaż jak masz możliwość że swoim ginem się skontaktuj.

Dziewczyny,wszystko mnie swędzi :-( ale w pn miałam badania m.in wątrobowe i wyszły ok więc cholestaza odpada prawda? :-\
 
Paolka ja na Twoim miejscu pojechalabym na ip albo chociaż jak masz możliwość że swoim ginem się skontaktuj.

Dziewczyny,wszystko mnie swędzi :-( ale w pn miałam badania m.in wątrobowe i wyszły ok więc cholestaza odpada prawda? :-\


moze uczulenie na cos? truskawki? proszek do prania lub plyn? mozesz wziac jakas tabletke na alergie?
 
Gotadora, tako to już wypas bo można w każdym kierunku i jak się chce przekładać siedziska, ale dla mnie za szeroki, nie zmieściłby się w drzwi :baffled:

Multimama wiem ale mi chodziło o to żeby mieć je przodem gdyby na przykład wypadł smoczek to nie muszę specjalnie przechodzić do przodu tylko wyciągam r ekę i smok do buźki :-D wiem za wygodna jestem, dlatego skreśliłam zooma który od samego początku był moim faworytem

Paolka ja bym zadzwoniła do gina a jak nie to IP

Ineska ja tam na wymiary nie patrzę, każdy maluch rozwija się inaczej i skoro lekarz mówi, ze jest ok to jest :tak:

Gloriane :baffled: może rzeczywiście jakieś uczulenie....ja tak miałam w tamtym tyg, ale to od słóńca było, bo troszke słońce mnie chyciło na rękach a potem swędziało, ale przezło.
 
reklama
Bibiana i dobrze,że jesteś wygodna:-)wózek to ważna sprawa.A zenia to i mnie zastanawia,od rana szukam jakiegoś znaku życia.Ma ktoś do niej numer telefonu jakby coś?
 
Do góry