reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Muszę się wygadać bo jestem wkur***** na maxa!! Ani jednego skurczu na KTG zero null!! USG mi nie zrobiła bo i po co jak już się nic nie zmienia? ;] Dzieci nie mają zamiaru wyjść kompletnie! Szyjka miękka jak zwykle i 3cm ma jak zwykle! Nic się nie skraca :baffled: i jeśli mi się akcja nie zacznie sama to CC się robi dopiero w 39tc wg procedury :baffled: Zdrowa jestem nic mi nie dolega dzieciom nic nie zagraża BRAK WSKAZAŃ DO WCZEŚNIEJSZEGO CC :wściekła/y::angry::crazy: a że mi ja nie umiem sie położyć nawet na plecach bo mi brzuch tak gniecie flaki, czy że nawet po domu muszę chodzić w pasie ciążowym bo mi kręgosłup już nie wyrabia no i że mi sie skóra rwie na brzuchu i wysiadam psychicznie to też jest NIC? ;( 39tc i pogadane :baffled:
jedynie co mi pozostaje to sex ;] no więc teraz będzie sex... duuuużo sexu może to pomoże choć.. jeśli mam organizm po mojej mamie to bez oksytocyny mi się pewnie akcja sama nie zacznie :baffled::baffled:

gotadora na pewno Cię tylko tak straszą a puszczą jeszcze do domku :) będę trzymać kciuki za to :)
gloriane weź coś koniecznie osłonowego na żołądek bo się wykończysz ;/
Paolka gratuluję parki :-) ja mam zdjęcia 4d z usg z 20tc i widać twarzyczki tylko takie mocno wychudzone jeszcze
 
Zenia dziwna ta Twoja lekarka :baffled: jesteś juz tak daleko więc wydaje mi się ze usg powinna zrobić przynajmniej po to aby zobaczyć jak wyglądają łóżyska.... ja leżałam w 3 różnych szpitalach i w każdym mi mówili, ze max do 38 tc będą trzymać i to pod kontrolą szpitalną, bo bliźnieta szybciej są przygotowane na świat niż jeden dzidziuś i czasem może być to dla nich niebezpieczne, a powiedz mi będziesz rodzić w szpitalu gdzie ona pracuje, bo jak nie to zawsze możesz pojechać do szpitala i że niby masz skurcze, położą Cię na oddział i zdecydują co zrobić.

Gotadora, myślałam że ten lejek to to samo co rozwarcie wewnętrzne :zawstydzona/y:

Paolka gratuluje parki :-)
 
zenia bidulko to nie fajnie,kurcze jak byś miała się jeszcze do 39tygodnia męczyć,bierz się za męża i może podziała,życzę Ci tego z całego serca!Wiem,że ciąża to szczęście ale bez przesady,jeszcze jak się tylko męczysz to nie jest przyjemne.Trzymam kciuki żeby się coś ruszyło szybciej!!!Trzymaj się:-)
 
Hej dziewczyny!
Paolka gratuluje parki:-)
Zenia wspolczuje ogromnie,pod koniec to nic przyjemnego dzwigac taki ciezar,Twoja lekarka nawet nie planuje Cie klasc juz do szpitala a moja znowu odwrotnie zebym byla pod obserwacja bo jak Bibiana pisala z blizniakami niby akcja postepuje szybciej.
Gotadora trzymaj sie tam mnie tez straszyli ze zostane do rozwiazania a po tyg wypisali z lekami do domu, tylko ze ja nie mialam rozwarcia ale trzymam &&&&
 
Polka a z jakimi lekami?

Zenia o jejku, to się pomeczysz, no ale przynajmniej seks to nie powinien byc męczący, a wręcz odwrotnie - trzymam kciuki, aby zadziałało &&&&
 
Gotadora u mnie skurcze na ktg wychodzily i dostalam fenoterol i staveran i w domu jak leze to tez czasami czuje jak mi brzuch twardnieje na chwile ale w ogole nie boli i uwazam ze skoro jest jak jest to nie musze juz w przyszlym tyg klasc sie do szpitala i lezec tam jeszcze 2-3 tyg jak moge w domu no ale zobaczymy co ta moja lekarka postanowi...
 
Bibiana no też właśnie myślałam już, że jeśli akcja się nie rozwinie w przyszłym tyg to żeby coś zacząć symulować i iść do szpitala. Ale co symulować? SKurcze? zaraz podłączą do ktg i powiedzą że nie ma i mnie odeślą?
Moja lekarka ma urlop od pon 2tyg więc gdybym nawet do tego szpitala poszła to jej nie ma

I co ja mam robić?? Pójść prywatnie do innego lekarza się coś dowiedzieć? Ehhh jeszcze zapytam ciotki mojego M która jest "szefową" położnych, ale kurcze z drugiej strony głupio sie mi jej pytać co tu zrobić żeby wywołać poród jak jej córka miała termin tak samo jak ja na sierpień tego roku i urodziła dziecko w 20tc no i lekarze nawet nie próbowali ratować :-(
 
Zenia hehe kto by pomyślał że w ciąży bliźniaczej można taki problem mieć... ;-) a tak serio to ja jednak zaryzykowałbym z pojechaniem na ip że "skurczami" nawet jak nic nie wyjdzie to nie wiem czy tak łatwo puszcza na wolność ciężarówkę podwójna w 37 tc. Jeśli mi uda się doczekać to sama tak zrobię. Bo widzisz mój gin i pod tym względem do Twojego podobny :-\

A ja mam nadzieję że jeszcze z co najmniej 2 tyg dan radę,jak tak to we wt idę do lekarza i jeśli wszystko będzie ok to w środę farbuje włosy a w czw idę do kosmetyczki się ogarnąć ;-) tak więc daje sobie jeszcze 5 dni rygorystycznego leżenia :-) oby się udało :-)
 
reklama
Do góry