reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Bibiana wg mojego centymetra to mam 84 pod biustem i 101 w i taki rozmiar dobralam z tabelki,balam sie ze bedzie za duzy bo mam w domu taki zwykly stanik 80D bez fiszbin ale jak przyszlo co do czego to okazalo sie ze dobry rozmiar wybralam:-) w miseczce jest jeszcze troszke miejsca w razie czego,ale nie wyglada na jakis za duzy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
teraz tak patrzę na tą tabelkę i powinnam zabrać 70 I a nawet J:szok: ale to przecież beda giganty:szok:

ale mam dylemat :-D:baffled:

a ja sobie dziś w lidlu kupiłam sukienkę :-D
 
Bibiana jak masz mozliwosc to najlepiej pojdz do sklepu i przymierz taki stanik i wtedy bedziesz wszystko wiedziala, ja niestety nie znalazlam u siebie i kupowalam jak kupowalam, a sukienke z lidla tez bym sobie sprawila :-):-)a swoja droga biust masz imponujacy:-) ja sie smieje ze tylko dzieki ciazy moge poczuc jak wyglada sredni biust bo potem i tak wiele tam nie zostanie ale dobre i to:-D
 
Ja za bardzo nie lubię narzekać... ale to co się dzieje dzisiaj to już dla mnie masakra jest... zdycham padam, ledwo żyję i co tam jeszcze
baffled5wh.gif
u nas dzisiaj zaledwie 32st i ja już nie wiem gdzie się schować żeby się nie roztopić
baffled5wh.gif
a w ciąży chce do 23 lipca chodzić
eek.gif
ale chyba wykituję wcześniej z tego gorąca
baffled5wh.gif
a w mieszkaniu cienia dopiero koło 16-17 mogę się spodziewać
growl5cj.gif


Jak Wy sobie dziewczyny radzicie z tym gorącem??
 
Bibiana - na opuchniete nogi polecam oklady z wody. Ja kladlam nogu wysoko a maz mi stopy owijal mokrymi recznikami. Ulga tylko chwilowe ale zawsze zwlaszcza teraz jak upaly macie.
 
Polka wcale nie mam tak dużego biustu, bo w biuście mam tyle co TY, tylko że pod biustem mam mało i z tym zawsze jest problem, bo staniki niby takie giganty wychodzą, no ale zamówiłam sobie 75 E, bo ten I to pewnie na głowę mogłabym założyć....nic zobaczymy jaki przyjdzie, najwyżej oddam....no niestety nie mam u siebie takiego sklepu :-( no ale już zamowiłam :-)
no i jeszcze jedną piżamę:tak:

A rano zamówiłam jeden bujaczek, przewijak sztywny i podgrzewacz....zobaczymy jaki ten podgrzewacz będzie.... a bujak zamowiłam ten z bright starts ten hybrydowy co sam buja, bo tak sobie przemyslałam, ze jednak przyda sie taka funkcja gdy np będę sama w domu i trzeba bedzie kąpać maluchy to jeden będzie się bujał :-)
 
Ja na samą myśl byłabym szczęśliwa choć na pewno przerażona i to bardzo. Ja dajecie sobie radę dziewczyny ? Podziwiam i pozdrawiam.:)
 
Ciekawe jak tam nasza Rozyczka czy juz tuli maluszki?:-) wspolczuje Wam dziewczyny puchnacych nog,jeszcze mnie to nie dosieglo ale nie znam dnia ani godziny hehe
Dominiska wywoluje Cie zebys dala znac co u Ciebie bo jestes na czele listy,tak samo Charlotemama odezwij sie
 
Ostatnia edycja:
Polka ciesz się, ze nogi Ci nie puchną... chociaż u mnie jest jeden plus puchnięcia nóg....waga poszła w górę :-p rano jak wstaję to przez jakiś czas moja waga wskazuje +7kg, popoludniu +10, a wieczorem jak np, w dzień duzo coś robiłam i napuchły łydki to +12 :szok: i tak w kółko, ale za to w nocy siusiam co godzinę :eek::confused2: w sumie gdzieś ta woda ujść musi.....

Zenia ja zamierzam chodzić do 8 sierpnia :baffled: ale nie wiem czy moje stopy przy takich upałach mi nie wybuchną, bo tak wyglądają, sąsiadka się dziś ze mnie śmiała, bo mówi że fajnie wyglądam, nogi szczupłe, dupa chuda ino brzuch i stopy widać :-D a mój mężuś mówi że mam stopy shreka :sorry: i wstydził się ze mną do lidla jechać, kazał mi założyć buty zimowe:crazy:
 
reklama
Siedzę i czekam na nawałnice, bo znów ma być takie gradobicie jak tydzień temu.... co się dzieje z tą pogodą? upał....a za chwile nawałnica :baffled: u mojej mamy dziś już 2 raz waliło takimi jajami gradowymi :baffled:
 
Do góry