reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

uściski i gratulacje dla rozpakowanych mamuś!!!!
dziewczyny w szpitalach - nie łamcie się, dacie radę!!!!

ja właśnie zapuściłam moim smykom mp3 z dźwiękiem suszarki i bicia serca, bo już nie potrafiłam opanować marudzenia i w ciągu kilku sekund zamknęli oczęta i cichutko śpią... Nieprawdopodobne:szok::-):-):-)
 
reklama
Gloriane- właśnie z tego powodu polecam poprosić położne o zmianę pokoju na mniejszy bo w tych dużych to rotacja jest ciągła i dziewczyny przychodzą po terminie juz albo długo nie zostają. Ty się zamęczysz myślami o tym że one zaraz będą tulić swoje dzieciaczki a ty chcesz jak najdłużej jeszcze swoje potrzymać żeby było bezpiecznie a z drugiej strony też byś chciała już być na tym etapie co one. Pomyśl jeszcze nad tym:-)Postaram sie jutro wpasc do ciebie na chwilke:)
Różyczko- super że cholestaza opanowana:) oby tak dalej
U nas coraz lepiej:-D chłopaki przybieraja powoli na wadze, jedza coraz wiecej aczkolwiek duzo trzeba sie nad tym napracowac zeby jedli bo sa leniuchami;) W niedziele mamy wizyte okulisty i jesli wszystko bedzie ok to mozliwe ze w przyszlym tyg wypisza ich do domku:))))
Rachel- witaj na forum:)
 
Maggi przrmyslalam to i faktycznie fatalnie ten rotacyjny klimat kobiet w 39 tc na mnie wpływa. Nie wiem tylko jak to załatwić żeby nie wyjść na królewnę której coś nie pasuje :-\
 
gloriane nie martw się tak, mnie tam co rusz coś kuje albo boli tak jakbym miała zakwasy to chyba taki urok także nie martw się i nie wkręcaj sobie nic :)
A wypisać niestety nie wypiszą cie prędzej niż po 3 dniach bo im się to nie opłaca :confused2:
Różyczka no to już naprawdę pięknie by było jakbyś dotrzymała tyle :-)
 
Dzięki zenia :-) a wypisu to raczej zbyt szybko nie mogę spodziewać,ciekawe czy wogole przed porodem :-(? Widzę jeden plus szpitala,na bank więcej nie przytyje ;-)
 
Witam o poranku :)

Cala.noc prawie nie spalam-o 23 przywiezli dziewczyne (ponoc blizniakowa mama) - nie wiem dokladnie bo poki co z nia nie rozmawialam... Ale tak CHRAPIE ze wszystkie na sali oka nie zmruzylysmy..... Masakra :/

Nie ma to jak szpitalne atrakcje...

Maggi-super ze Maluszki coraz lepiej-oby okulista mial same dobre wiesci i wracajcie w komplecie do domku :)

Asiek-super pomysl z ta plytka...jak juz nic nie dzialalo... A mozna cos takiego kupic??
 
Ja również melduje się rano :
Rozyczko ja leżę na szescioosobowej sali gdzie przez pol nocy kobiety gadają o totalnych bzdurach, przez druga część nocy chrapia, wiem o czym piszesz.
 
Dziewczynki tak na szybko tylko napisze ze dzwiek suszarki z biciem serca w tle jest znakomoity. Moje chlopaki 7 miesiecy maja I dotej pory przy nim zazypiaja. Polecam!!!!!!
Dziewczynki w szpitalu - nie poddawajcie sie. Trzymam za was kciukasy bedzie dobrze jjeszcze troszke I bedziecie tulic bobasy
 
reklama
Rachel - gratuluje podwojnie! Ja prosilam lekarza zanim wzięli mniema sale zeby wpisali mi który lewy a który prawy, bo imiona tez już miałam - jedno dla rozbojnika, a drugie dla tego niesmialego. Popros lekarza - na pewno ci wpisza ;)
 
Do góry