reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
donka to jakies żarty są czy co?Co oni sobie w ogóle myślą!!!Kobitka już ledwo z maluszkami się porusza...a tu takie jaja!Ja myślałam dopiero o Tobie ze pewnie juz po cc jesteś. Tak to jest z tymi lekarzami dlatego ja chodzę do zastępcy ordynatora prywatnie bo tu gdzie mieszkam też było by ciężko z dobrą opieką.dlaczego nie sprawdzili,nie zbadali to chore jakies jest!Trzymam kciuki i myślę że chyba Yummy jednak wepchnie sie w kolejke:tak:
 
A ja po wizycie już:-)I czuje ogromną ulgę bo jak się okazuje szyjka nie skrociła się nawet o mm:tak:trzyma mocno i zamknięta na 1000spustów hihi. Jestem troszkę zawiedziona bo miałam wizytę w szpitalu i mój gin nie zrobił usg połowkowego!Masakra jakaś,powiedział że co najważniejsze chciał sprawdzić szyjkę.dzidzie pokazał mi przez chwile serdunia biją:-Dale nie mierzył ich i nie sprawdzał płci no i teraz ustalił na 100% usg połówkowe na 9 marca-taki spóźniony dzień kobiet i mam nadzieję że będzie wynagrodzone to czekanie i w końcu się dowiem kto zamieszkuje mój pawilon:-) Ale potem szybko się pocieszyłam i kupiłam 2x śpioszki,kaftaniki,czapeczki i rękawiczki niedrapki jedne w kolorze niebieskim a drugie żółtym:-Dsą takie slodkie!
 
Dziewczyny te niedrapki się słabo sprawdzają,bo spadają z łapek i co chwile trzeba poprawiać. Juz lepsze są po prostu skarpetki,albo śpiochy ,które mają takie specjalny mankiet własnie na łapki maluszka:). To tak na marginesie;-).
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za oczekujące jescze na wizytki:). Powodzenia dziewczyny i trzymajcie się w trojpakach jak najdłuzej:) tzn tyle ile trzeba:)
 
przyznam się bez bicia, że wepchnęłam się w kolejkę. Jak nie chciałyście rodzić to ja to teraz zrobiłam...
teraz jestem w domu i dogorywam po cc, a niuńki nabierają masy w inkubatorach. Odezwę się jutro:)
no Kochana tak z cichacza sobie poszłaś i urodziłaś....w pierwszej chwili pomyślałam sobie, że to żarcik taki ;-)
Dochodź do siebie jak najszybciej i daj znać jak maluszki i jak poród. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.

A ja po wizycie już:-)I czuje ogromną ulgę bo jak się okazuje szyjka nie skrociła się nawet o mm:tak:trzyma mocno i zamknięta na 1000spustów hihi. Jestem troszkę zawiedziona bo miałam wizytę w szpitalu i mój gin nie zrobił usg połowkowego!Masakra jakaś,powiedział że co najważniejsze chciał sprawdzić szyjkę.dzidzie pokazał mi przez chwile serdunia biją:-D
super, że takie dobre wieści po wizycie. Czekamy w takim razie do marca, żeby poznać płeć lokatorów.
 
A ja po wizycie już:-)I czuje ogromną ulgę bo jak się okazuje szyjka nie skrociła się nawet o mm:tak:trzyma mocno i zamknięta na 1000spustów hihi. Jestem troszkę zawiedziona bo miałam wizytę w szpitalu i mój gin nie zrobił usg połowkowego!Masakra jakaś,powiedział że co najważniejsze chciał sprawdzić szyjkę.dzidzie pokazał mi przez chwile serdunia biją:-Dale nie mierzył ich i nie sprawdzał płci no i teraz ustalił na 100% usg połówkowe na 9 marca-taki spóźniony dzień kobiet i mam nadzieję że będzie wynagrodzone to czekanie i w końcu się dowiem kto zamieszkuje mój pawilon:-) Ale potem szybko się pocieszyłam i kupiłam 2x śpioszki,kaftaniki,czapeczki i rękawiczki niedrapki jedne w kolorze niebieskim a drugie żółtym:-Dsą takie slodkie!

kochana fajnie ze u ciebie ok skoro spoznione dzien kobiet to moze dziewusia bedzie
ja jutro jak sie dowiem jaka plec to tez jade do pepco cos kupic nie ma bata
 
hej laseczki:)
mi dzis cały dzień zamulał..więc podczytywałam, ale nie pamietam co komu miałam napisać:(
donka, przykro mi, że jestes rozczarowana:( nie dziwie sie..mogli chociaz zrobic usg, sprawdzic szyjke..
klaudia gratulacje, napisz cos więcej..
yummy a ty jak tam sie czujesz przed jutrem?
pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny ja po wizycie połówkowej i niestety za ciekawie nie jest.Wyniki morfologi są mocno nie dobre.Już ostatnio były złe,ale teraz jest gorzej pomimo tego,że zwiększyłam dawkę witamin i żelaza.Jeden dzidziuś (na pewno dziewczynka:-)) waży 427g a drugi (nie chciał zdradzić płci) waży niestety sporo mniej 294g.Kolejna wizyta za 2 tyg.Gin powiedziała,że jesli wyniki nie będą lepsze i ta mniejsza dzidzia się z waga nie podciągnie to trzeba będzie skierować mnie do szpitala:-(Mam nadzieję,że ta wizyta za dwa tyg będzie bardziej optymistyczna.
Dziękuję za trzymanie kciuków Kochane ;-)
 
Do góry