reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Yummy,oczywiście pojechałam ze skierowaniem,które ważne jest przecież miesiąc czasu,to mi pi.....powiedziała,że mam od lekarza wziac aktualne,jakas walnieta czy co.Ja też mogę zrozumiec,że mnie nie przyjeli,ale ciagle przezywam to dlaczego mnie nie przebadali,a sorrki zapomniałam-posluchali czy serduszka bija

Yummy a jak Twoje samopoczucie przed jutrzejszym dniem?U Was w Poznaniu to konkretniejsi lekarze więc pewnie nie rozczarujesz się tak jak ja-oby

Doncia, ja juz nie mam sily na ta ciaze:-) Jeszcxe dzis caly dzien nam wierca w chacie i montuja szafy wnekowe- przxyjechali o 14, jeszcze nie skonczyli- zaraz oszaleje:szok: mala wariuje - juz ma dosc, meza nie ma- bo ma mnostwo zaleglosci po urlopie i jeszcze nie wrocil z pracy a tamci porxzyjechali o 14- jakby nie mogli o 10:wściekła/y:i wciaz wierca:szok: zaraz ich wlasnorecznie spakuje za drzwi:crazy: powiem Ci, ze jestem tak wykonczona tym montazem szaf, ze nawet o jutrze nie mysle... U mnie jest ta roznica, ze moj doktorek pracuje w szpitalu, do ktorego sie wybieram, wiec wszystko zalezy wlasciwie od tego, co on zadecyduje...

donka to jakies żarty są czy co?Co oni sobie w ogóle myślą!!!Kobitka już ledwo z maluszkami się porusza...a tu takie jaja!Ja myślałam dopiero o Tobie ze pewnie juz po cc jesteś. Tak to jest z tymi lekarzami dlatego ja chodzę do zastępcy ordynatora prywatnie bo tu gdzie mieszkam też było by ciężko z dobrą opieką.dlaczego nie sprawdzili,nie zbadali to chore jakies jest!Trzymam kciuki i myślę że chyba Yummy jednak wepchnie sie w kolejke:tak:

Doneczka starym polskim obyczajem jestem zmuszona wepchnac sie w ta kolejke:-D Chyba, ze dasz rade dzis zaliczyc kilkanascie pieter- efekt gwarantowany;-)
A ja po wizycie już:-)I czuje ogromną ulgę bo jak się okazuje szyjka nie skrociła się nawet o mm:tak:trzyma mocno i zamknięta na 1000spustów hihi. Jestem troszkę zawiedziona bo miałam wizytę w szpitalu i mój gin nie zrobił usg połowkowego!Masakra jakaś,powiedział że co najważniejsze chciał sprawdzić szyjkę.dzidzie pokazał mi przez chwile serdunia biją:-Dale nie mierzył ich i nie sprawdzał płci no i teraz ustalił na 100% usg połówkowe na 9 marca-taki spóźniony dzień kobiet i mam nadzieję że będzie wynagrodzone to czekanie i w końcu się dowiem kto zamieszkuje mój pawilon:-) Ale potem szybko się pocieszyłam i kupiłam 2x śpioszki,kaftaniki,czapeczki i rękawiczki niedrapki jedne w kolorze niebieskim a drugie żółtym:-Dsą takie slodkie!

hehe gratulacje spioszkowych zakupkow- uwielbiam wybierac te malenkie obledne ubranka:-) no i wizyta.... rewelacja! oby tak dalej- zapewniam 3 miesiace w lozku to nie jest to , co tygryski lubia najbardziej:eek:

Dziewczyny te niedrapki się słabo sprawdzają,bo spadają z łapek i co chwile trzeba poprawiać. Juz lepsze są po prostu skarpetki,albo śpiochy ,które mają takie specjalny mankiet własnie na łapki maluszka:). To tak na marginesie;-).
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za oczekujące jescze na wizytki:). Powodzenia dziewczyny i trzymajcie się w trojpakach jak najdłuzej:) tzn tyle ile trzeba:)

powiem szczerze, ze nie mialam podobnego problemu z niedrapkami- moze dlatego, ze moja mala miala pulchniutkie paluszki:-D

przyznam się bez bicia, że wepchnęłam się w kolejkę. Jak nie chciałyście rodzić to ja to teraz zrobiłam...
teraz jestem w domu i dogorywam po cc, a niuńki nabierają masy w inkubatorach. Odezwę się jutro:)

ooo nie kochana:p coz to za impertynencja:p hehe wielkie graaaaatki!!!!!! daj znac, ile waza maluchy i jak sie czuja one oraz ich mamusia!!!

hej laseczki:)
mi dzis cały dzień zamulał..więc podczytywałam, ale nie pamietam co komu miałam napisać:(
donka, przykro mi, że jestes rozczarowana:( nie dziwie sie..mogli chociaz zrobic usg, sprawdzic szyjke..
klaudia gratulacje, napisz cos więcej..
yummy a ty jak tam sie czujesz przed jutrem?
pozdrawiam

dziekuje za pamiec:happy: na razie sie nie wkrecam- wydedukowalam wczoraj w nocy po dawce nasennej relanium:-D juz tyle razy sie szykowalam do szpitala, ze szkoda gadac- po co mam sie rozczarowac,jesli doktorek zapragnie bym dotrzymala do 38 tc:-D
 
A ja po wizycie już:-)I czuje ogromną ulgę bo jak się okazuje szyjka nie skrociła się nawet o mm:tak:trzyma mocno i zamknięta na 1000spustów hihi. Jestem troszkę zawiedziona bo miałam wizytę w szpitalu i mój gin nie zrobił usg połowkowego!Masakra jakaś,powiedział że co najważniejsze chciał sprawdzić szyjkę.dzidzie pokazał mi przez chwile serdunia biją:-Dale nie mierzył ich i nie sprawdzał płci no i teraz ustalił na 100% usg połówkowe na 9 marca-taki spóźniony dzień kobiet i mam nadzieję że będzie wynagrodzone to czekanie i w końcu się dowiem kto zamieszkuje mój pawilon:-) Ale potem szybko się pocieszyłam i kupiłam 2x śpioszki,kaftaniki,czapeczki i rękawiczki niedrapki jedne w kolorze niebieskim a drugie żółtym:-Dsą takie slodkie!
ssuper, najważniejsze ze szyja dluga i zamknięta. Ostatnio tłumaczyam mojemu emkowi, że szyjka to jak ustnik balona ma byc zamknięty bo ucieka to co wewtątrz, dopiero wtedy zapamiętal bo ciągle mu sie myliło jak ma być. Połówkowe to Ty będziesz miec chyba w 25tc hehe, fajne mi połowkowe, w naszym przypadku to już bliżej niż dalej. Grunt, ze dzidzie maja sie dobrze, a pierwsze zakupy ciesza jak diabli:-)

Do mnie dzis przyszła paczka z ubrankami, ktore wylicytowałam na allegro, sa boskie, super jakościowo, nowki praktycznie i za smieszne w gruncie rzeczy pieniążki, zobaczcie same:
Extra paka dla chlopca 0-3-6 m (2046639717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
przyznam się bez bicia, że wepchnęłam się w kolejkę. Jak nie chciałyście rodzić to ja to teraz zrobiłam...
teraz jestem w domu i dogorywam po cc, a niuńki nabierają masy w inkubatorach. Odezwę się jutro:)
no to super:-), napisz ile ważyły Maluchy i jak sie maja i ma się ich Mama:-) Gratulejszyns:-D
 
Dziewczyny ja po wizycie połówkowej i niestety za ciekawie nie jest.Wyniki morfologi są mocno nie dobre.Już ostatnio były złe,ale teraz jest gorzej pomimo tego,że zwiększyłam dawkę witamin i żelaza.Jeden dzidziuś (na pewno dziewczynka:-)) waży 427g a drugi (nie chciał zdradzić płci) waży niestety sporo mniej 294g.Kolejna wizyta za 2 tyg.Gin powiedziała,że jesli wyniki nie będą lepsze i ta mniejsza dzidzia się z waga nie podciągnie to trzeba będzie skierować mnie do szpitala:-(Mam nadzieję,że ta wizyta za dwa tyg będzie bardziej optymistyczna.
Dziękuję za trzymanie kciuków Kochane ;-)
Gratuluję jednej pannicy:-), nie dziwię Ci sie, że sie martwisz ale musisz byc dobrej myśli, blixniaki nie przybieraja jednakowo. U mnie np ten do tej pory większy maluch jest teraz mniejszy, wygląda na to, że sobie odpoczywa:-), może u ciebie też tak będzie i druga dzidzia sie bardziej rozpędzi:-)
 
lilly kochana,trzymaj się dzielnie,jestem z Wami myślami i mam nadzieję,że za 2tyg.wszystko wróci do normy

Yummy współczuję tego hałasu,ja bym pewnie też wariowała.No cóż skoro musisz mnie wyprzedzić...raczej wchodzenia po schodach nie zaliczę(brak),ale może inna metoda podziała:-)
 
niuleczka mam nadzieję,że tak będzie.Że na kolejnej wizycie ten mniejszy maluch bardziej podrośnie i że wyniki będę miała lepsze.
Co do tego,że jedno maleństwo to na pewno dziewczynka to moja 6-letnia córcia bardzo się ucieszyła bo marzyła o siostrzyczce:tak:Ja tez się cieszę,ale w sumie płeć mi obojętna.Ważne,żeby były zdrowe.:tak:

Donka Dziękuję ;-)
 
reklama
kla00dia gratulacje kochana!odezwij sie koniecznie jak dojdziesz troszke do siebie
Yummy trzymam kciuki by jakis madry lekarz nie odeslal Cie jutro do domku...i zeby juz nikt nie musial wciskac sie w kolejke tylko wrocisz z malymi do domku;)
 
Do góry