reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczynki :-) Dziś mam wizytę u gina i stresa mam jak cholera.Mam nadzieję,że maluszki mają się dobrze.Najlepiej to bym cały czas je podgladała czy wszystko jest u nich ok.Proszę Was Kochane trzymajcie kciuki za moją wizytę.

Doncia trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie ;-)

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-) Tak mati teraz mam połówkowe.Miałam iść 24go,ale musiałam przełożyć na dziś bo w piątek nie bardzo bym miała z kim zostawić córkę.Jak się dziś dowiem jakiej płci są dzieciaczki to fajnie,ale najbardziej mi zależy na tym,żeby było dobrze.
Jak wrócę to dam znać.
 
mati84 moim zdaniem to nic zlego ze o siebie dbasz i dzieci nie powinny tego zmieniac!ja mimo ze pracowalam,studiowalam,zajmowalam sie wykanczaniem mieszkania i organizacja slubu ostatnie pol roku i zawsze znalazlam chwile dla siebie i tak powinno byc.
Moj maz jest tego samego wyznania wiec po porodzie sam zaoferowal sie ze jesli bede chciala sobie chodzic na silownie,czy zajac sie soba albo po prostu wyjsc do kosmetyczki zeby sie zrelaksowac sam zajmie sie maluchami.Oczywiscie zebyscie mnie zle nie zrozumialy nie bylam nigdy "zlansowana" barbie,ale trzeba dobrze sie czuc ze soba.Chociaz wloy mi odpadaja bo nie farbuje dopoki siwe nie zaczna sie robic:p

lily trzymamy mocno kciuki!
Aimee hmm no tak tez powinnas miec KTG chyba juz, mnie lekarz wczesniej uprzedzal bo u niego tasmowo wszystko idzie a takie badanie ok 40 min dodatkowo trwa. Studiowalam Bezpieczenstwo Narodowe ze specjalizacja BHP a co do obrony wlasnie musze poprosic zeby mi dali jeszcze z dwa tygodnie.Prace pisalam latem(wstyd sie przyznac prawie nic juz z niej nie pamietam mimo ze pisalam o firmie w ktorej pracuje) i musze troche powtorzyc material do pytan na obrone ale nie przejmuje sie zbytnio. Ciebie tez obrona jeszcze czeka?jesli tak wiesz kiedy?
 
Widzę Babki, że zaczynamy tydzień wizyt:-). Za wszystkie trzymam ogromniaste kciuki i czekam na relację. Ja mam wizytę jutro z rańca i też poproszę o kciuki.
A jeśli chodzi o KTG to mój gin chyba mocno wyluzowany jest. Powiedział, że będziemy robić po 34 tc.Niech mu będzie.
 
mati84 ja tez tak myslalam do pewnego momentu...teraz chociaz bym stanela na glowie nie jestem w stanie,jestem cala opuchnieta,nie spie po nocach,mam wielkie wory pod oczami:D w lustro juz patrzec nie mogee! a moja kumpela od 5 tygodnia ciazy az glupio tak mowic...ale tak zbrzydla ze cos strasznego(sama tez sie nie poznaje) wiec z ta atrakcyjnoscia to roznie.Wazne zeby nie zapomniec przy natloku codziennosci o dbaniu o siebie. Jednak cos w tym jest "jak Cie widza tak Cie pisza"
 
reklama
jak zbrzydla to mówią ze dziewczynka bedzie bo zabiera urode chociaz powiem ci ze ja mam problemy z cera odkąd jestem w ciazy takie jakies popękane naczynka na twarzy juz nie wspomne o duzym biuscie i zaczynajacych sie na nim rowniez przebarwieniach i rozstepach-kupilam sobie ten krem z farmacerisa i zaczelam stosowac mysle ze pomoze
kurde ciekawe jak ja bede wyglądac w 27 tyg ciazy ale pomysl sobie ze tobie juz blizej niz dalej
 
Do góry