reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witajcie dziewczynki. Nie pisałam od wczoraj jakoś słabowicie czułam. Do tego moj M. się rozłożył. Gorączka i bóle brzucha, więc musiałam się nim zająć. Ja odpukać narazie się nie zaraziłam, ale... .
Byłam dzisiaj na wizycie i niestety nie jest dobrze :-(. Szyjka niby ma 3 cm, ale przepuszcza na palec, a USG wykazało, że rozwiera się też od wewnątrz. Dlatego jutro kładę się do szpitala i tam będą mnie obeserwować decydować co dalej.
Sprawdził też małym serduszka na USG i na szczęscie z nimi wszystko ok. Ale dokładnie obejrzą je też w szpitalu.

Trzymam kciuki za Wasze wizyty!!!

Tossa - gartuluje słodziaków w domku!
 
tygryz3
user-online.png
-trzymam kciuki,zapytaj lekarza o pessar na szyjkę.
 
Agatka - dziękuję. Właśnie gin powiedział mi, że prawdopodobnie zdecydują się założyć mi pessar, ale tak czy siak chce, żeby mnie pod KTG podłączyli i zobaczyli czy nie ma akcji skurczowej.
 
Tygryz cale szczescie, ze lekarz to zauwazyl i podjal radykalne kroki!! U mnie poczatkowo nikt nie zauwazal skracania szyjki, bo skracala sie od wewnatrz... W normalnym badaniu bylo wrecz super. W sumie przypadkowo wyszlo, ze w USG zmierzyli mi ja i wynik zaskoczyl wszystkich:eek:

Pessar powinien pomoc! W szpitalu na pewno najlepiej Ci pomoga! Powodzenia


Dziewczyny wlasnie zmierzylam sobie brzunia- urosl kolejne pare cm:-) Byczy na 105 cm:-D
 
enaflo
user-offline.png
świetna waga maluszków, jeszcze troszkę podtuczyć i będzie super:)

youstta
user-online.png
ja też ciągle czekoladę wcinam:p a paczusie mikołajowe są najlepsze:D
ten czas leci, nawet się człowiek nie spostrzeże, a zaraz święta:)
kurcze a u Ciebie to prawie 36tc... nie znasz dnia ani godziny i spory dylemat ze świętami:p ale może pod choinkę dostaniesz maluszki, najwspanialszy prezent jaki można sobie wymarzyć, tylko pewnie dzieci będą później złe, że mają urodziny w święta:p
 
Dziewczyny a ja po wizycie, szyjki przewie nie ma - poniżej 1cm, rozwarcie nadal jest ok 2 -3 cm. Zmniejszam ilość fenoteroli z 6 na 2 i czekam na rozwój "akcji". Za tydzień znowu wizyta. Tylko coś mnie brzuch boli po tym badaniu :baffled:
Lekarz mnie pocieszył że przy bliźniaczych ciążach nie zawsze czuje się skurcze porodowe i jak mi wcześniej wody nie odejdą albo czop to mogę mieć problem z ich rozpoznaniem, zwłaszcza że teraz też tych skurczy nie czuję :szok:

tygryz3 - dobrze że idziesz do szpitala, rozwarcie to już nie przelewki a na pewno będziesz bezpieczniejsza..
 
reklama
Do góry