reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Youstta trzymam kciuki żeby dzieciaczki jeszcze zostały w twoim brzuszku do końca roku :-)
Tygryz3 może lepiej że idziesz do szpitala zbadają popatrzą dadzą tableteczki i wyjdziesz do domku :-)
MoniaN jak się czujesz jak dzieciaczki kiedy będziesz mieć je w domu :-)
 
Dziewczynki dziękuję za kciuki.Dzisiaj miałam bad.ginekologiczne szwu-jest ok.
Pani doktor tylko podejrzała maluszki na usg i jest ok.
Okazało się,że przechodziłam już toxoplazmozę.Wyniki glukozy super.
Morfologia niestety kiepska i mam brać 300mg żelaza.Teraz wizytuję 12 stycznia z usg.
MoniaN.
user-offline.png
silne masz dzieciątka.
 
Ostatnia edycja:
Monia- ale super! :) Gratki!
Ja z moimi synkami już od wczoraj w domku :)
Póki co jest na prawdę bosko, chociaż w nocy dali nam troszkę popalić, ale dzielny tatuś je uśpił :).
Ja ruszam się jeszcze jak babuszka, ale z dnia na dzień jest ze mną coraz lepiej!
Jutro idziemy do pediatry na kontrolę wagi i sprawdzenie żółtaczki. Mam nadzieję, że jakoś przeżyję tą pierwszą wizytę :).
 
Volka super święta będziecie mieli:-)
ja dziś w końcu odebrałam łóżeczka :happy: a i wielkie pranie urządziłam tak więc muszę odpocząć już do wieczorka bo to trochę sporo dla mnie, tylko się położyłam to dziewczyny szaleją obie:-)
teraz to już chyba o miejsce się biją!
 
MoniaN super, że dzieciątka takie dzielne i samodzielne. Niech ładnie przybierają na wadze, zebyscie mogli być razem w domku.
AGATA777 super, że po wizytce wszystko ok. A co do wyników pewnie spadają Ci krwinki czerwone i hemoglobina....ja codziennie piję sok z buraków i biorę żelazo a i tak wyniki kiepskie. Pamiętaj, żeby żelazo brać w obecności witaminki c, ponoć lepiej się wtedy wchłania.
volka super, że juz jesteście w domku.Trzymam kciuki za pierwszą wizytę u pediatry. Niech maluszki zdrowo rosną i dają Wam pospać w nocy.
enaflo Ty tez widzę nosisz dwie Gwiazdeczki. Moje wprawdzie troszkę młodsze ale też już nieźle dokazują w brzusiu. Oszczędzaj się i duzo odpoczywaj....jak się urodzą nie bedzie czasu na takie luksusy:-)
 
Heeeej babeczki!

Volka super, ze jestescie juz w domku:-) Jak sie czujesz po cc? Jak szpital ?Zoltaczki to standard u wczesniaczkow, mnie polozna doradzala, zeby na sloneczko jak najczesciej wystawiac to powinna zolc czybciej spasc:) Ale bedziecie mieli super swieta:tak: Swieta w domku, czy gdzies jedziecie? pozdrawiam

Monian ale dzielne bobasy! Silne po mamusi;-)

Agatka co do tego zelaza, to przychylam sie do wersji Moni78, ze trzeba popijac w towarzytsiwe witaminy C ( sok pomaranczowy) a do tego najlepiej zaraz po posilku albo przed to wtedy najlepiej sie wchlania i odsawic kawe i herbate

Walewanderki co to jest ta tobofobia?? A propos ksiazek to moge Ci polecic Tracy Hogg Jezyk niemowlat, jak przeczytasz te Bliniaki to daj znac czy warto:tak:

Ja sie dzisiaj cos kiepsko czuje, niskie cisnienie albo cos, glowa mnie pobolewa.

Ale super- jutro maz wraca i jedziemy do tesciow a pozniej prosto do domku, szykowac chatke na swieta:happy:
Mloda podniecona na calego bo "bo choinke ubierac bedzie z tatusiem":-D Od czasu kiedy M wiekszosc popoludnia z nia spedza, przestalam byc wliczana w jakiekolwiek plany:-) Pozza zagracaniem miejsca w salonie nie ma z mamy zadnego pozytku:-D
 
MoniaN -Nim się obejrzysz będziesz mieć ze sobą swoich chłopaków w domku.Zaglądaj do NAs w miarę możliwości i zdawaj relacje. Dużo zdrówka dla Was.

Volka - pierwsza noc za Wami :happy::happy: Dzieci cudne ,tata spisuje sie na medal. Oby tak dalej

Agatka a co lekarz na twoje badania , moze zmien diete. Ja przez cala ciaze mam problem z plztkowoscia, spadaja z m-ca a m-c. Jedyne co slysze to taka moja natura w ciazy.:-) Dobrze ,ze szew trzyma.

Yummy-mummy - I skonczylo sie lenistwo, od jutra witaj w klubie "nic nie mam podawane, wszystko robie sama "
:-D:-D
Tokofobia, to nic innego jak strach przed porodem naturalnym
masz tu linka
Tokofobia - paniczny lęk przed porodem - Kobieta - WP.PL

sorki, mam poprzestawiana klawiature i nie zauwazylam litererowki. A co do ksiazek dam zanac napewno

W tym art jest to opisane, dosc drastycznie.Generalnie chodzi o to, ze kobieta boi sie porodu SN, a lekarz nie wezmie odpowiedzialnosci na siebie majac takie sygnaly wczesniej. Tak to mi tlumaczyl moj polski ginekolog. Jego kolezanka po fachu popelniala taki blad i teraz placi za to
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry