reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Agatka, Walewanderki dobre:-D:-D:-D A moj staruszek twierdzi, ze to ja mam smaki:-D

Dziewczynki, na zdrowie:p

Moniek ciezko stwieerdzic, zalezy kiedy niunki sie urodza. Moja mala jak sie urodzila (36 tc) miala 54 cm i 3 kg na poczatku plywala w 56 a po miesiacu 56 byl juz za maly:-D

Wlasnie koncze "Gre Aniola" Zafona- polecam wszystkim lezakujacym:tak: Czyta sie tak jak zwykle Zafona- jednym tchem;-)
 
reklama
Agatka - chociaż czas Ci szybciej zleci i zawsze to miło zobaczyć znajomych.Ja wciąż nie mogę uwierzyć, że Świeta za tydzień.

Yummy_mummy - ja jestem na etapie czytania Bliźnięta - J.Tkaczewska. Szkoda tylko, że dopiero teraz wpadła mi w ręce. Polecam wszystkim mamom.Jeszcze mnie czeka Pierwszy rok życia dziecka - Murkoffa.

To moje pierwsze dzieci więc dużo muszę się nauczyć:-D:-D

Moniek - z tymi ubrankami to chyba nigdy się nie trafi. Ja ostatnio domawiałam ubranka do 2.3 kg, bo stwierdziłam , że lepiej niech mi zostaną niż ma mi braknąć. Zwłaszcza, że mój brat i siostra M nie mają dzieci, więc będę miała komu przekazać.

U nas choinka już stoi "ubrana". Jedzonko zamówione , niestety w tym roku odpuszczam sobie stanie przy garach, zresztą w moim przypadku nie znam dnia ani godziny, więc nie chcę zostawić M bez jedzonka.
 
walawenderki
user-online.png
ja też od garów z daleka.Święta u rodziców spędzę.Tak bym upiekła sernik z brzoskwiniami,mmm pycha.

W dodatku ze świąt uwielbiam rybę po grecku.
 
Agatka - Ty to zawsze mi zrobisz smaka :-):-) . Też zamówiłam rybę po grecku. Już na samą myśl ile jedzenia będzie , uszy mi się trzęsą. Z ciast zamówiłam kawałek makowca i sernika wiedeńskiego.
Ja jedynie ubolewam, że nie będzie rodzinki z nami, ale damy rade.
 
walawenderki
user-offline.png
no, to elegancko:) mówiłam, że nie ma się co na zapas stresować:D ale najważniejsze, że już jesteś spokojna i stale pod kontrolą, a niedługo maleństwa zdrowiutkie pojawią się na świecie;]

ale świątecznie się zrobiło:) ja w tym roku zrobię ciasta, jak zwykle z paczki... kopiec kreta i w-z`ka:p resztą zajmą się mamuśki, na wigilię trochę jedna, trochę druga, w pierwszy dzień świąt u mojej mamuśki, a w drugi u teściowej;] a żeby się nie wysilać z jedzeniem to zastrzegłam, że w tym roku kupie napoje, żeby nie było, że z pustymi rękami:p

ech... tak ciągle tematy o jedzeniu, a ja tyje i tyje:p pewnie dostane opierdziel w końcu, bo coś mi się wydaje, że jak tak dalej pójdzie to przekroczę pod koniec +20... ciekawe jak ja to będę zrzucać, a wesele w lipcu:p mało czasu...
 
reklama
https://www.babyboom.pl/forum/members/walawenderki-93945.html
user-offline.png


ech... tak ciągle tematy o jedzeniu, a ja tyje i tyje:p pewnie dostane opierdziel w końcu, bo coś mi się wydaje, że jak tak dalej pójdzie to przekroczę pod koniec +20... ciekawe jak ja to będę zrzucać, a wesele w lipcu:p mało czasu...

heheh najgorzej, ze teraz ciezko na cokolwiek sie zdecydowac, bo przeciez nie przymierzysz:-D

A tak w ogole to mam na sprzedaz sukienke slubna:p Gdybys byla zainteresowana pisz na priv;-) Cosmobella 7402 ecru 170 + 7 cm obcas

Ps. Dziewczyny ja dzis mialam na obiadek zupke szczawiowa z groszkiem ptysiowym i jajeczkami mniam mniam mniam:-D
 
Do góry