reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

faktycznie najwyższa pora pomyśleć o liście zakupów na wigilię i święta!! pierwszy raz sama będę robiła więc trzeba to ogarnąć ;-)
my po badaniu usg moje malutkie z wagą 1450 i 1460:happy: ładnie razem idą! jedna poprzecznie a druga miednicowo i wolę żeby tak zostało bo boję się je sn rodzić
 
reklama
faktycznie najwyższa pora pomyśleć o liście zakupów na wigilię i święta!! pierwszy raz sama będę robiła więc trzeba to ogarnąć ;-)
my po badaniu usg moje malutkie z wagą 1450 i 1460:happy: ładnie razem idą! jedna poprzecznie a druga miednicowo i wolę żeby tak zostało bo boję się je sn rodzić


Wow ale duze:) I ida leb w leb:p u mnie samczyk zdominowany przez samice:p roznica 15% wielkosci

Tossa daj znac jak tam 1 dzien z bobaskami w domku:p pewewnie trwa akcja laznia;-)) ja nie moge u nas bedzie akcja laznia x 3 :-D:-D
 
tossa jak pierwszy dzień? zdawaj relacje, jak znajdziesz czas:)
mniam szczawiowa, nigdy nie robiłam, trudno sie robi:)?
ja lecę pakowac prezenty.
miłej nocki laseczki:)
ps: zazdroszcze tego spania do 12..
 
nasze dzielne zuchy pięknie spały po jedzonku w aucie, miały w nosie psa ;-) teraz zostały nakarmione i śpia, chociaż mała kwękała bo była połozna i ja wzięłam ją do cyca, niby ssała długo jednego i drugiego ale chyba się nie najadła , więc odciągnęłam mleko i dałam jej z butli i śpi spokojnie ;-)
właśnie jesteśmy po pierwszej kąpieli, przebieraniu i kolejnym karmieniu :-) ale będziemy je kąpać co drugi dzień bo maluchy bardzo szybko się wychładzają
 
Tossa -ale musisz być szcześliwa :-)

magda85 - z tym spaniem to trzeba używać dopóki można :-D

enaflo - dobrze że równo bliźniaki rosną i nie podjadają sobie :tak: moje bliźniaki obróciły się główowo w 29tc, wcześniej jeden był pośladkowo.

kl00dia - 20kg to jeszcze jak na bliźniaki nie jest tak ogromnie dużo. Dziewczyny tu "dociągały" do 28-25kg. Ja sama nie wiem czy takiej wagi nie osiągnę, bo ostatnio pochlaniam ciągle słodycze z paczek mikołajkowych. :baffled:

Ja tak czytam co Wy z tymi karpiami i śledziami a tu przecież już w przyszłym tyg. święta :szok: Ja mam nadzieję że jutro lekarz mi powie jakie ma wobec mnie plany z tym szpitalem, bo jak sie okaże że mnie zechce "przetrzymać" w domu i dopiero po świętach pójdę do szpitala to trzeba będzie pomyśleć o jakimś jedzonku i rzeczywiście iśc na "gotowca" i coś zamówić. My w tym roku święta też bez odwiedzin i gości. Przyjadą może na wigilię teściowie. Jeszcze nawet nie poruszaliśmy tematu świąt, bo tu wszyscy czekają na jakiś mój ruch :-D


A tak w ogóle to dzisiaj miałam jakiś zjazd hormonów. Tak się już cieszyłam że te płacze i szlochy już za mną, a tu się okazało że a gdzie tam! :baffled: Naprawdę w tej ciązy przestałam kontrolować swój umysł i ciało :wściekła/y:
 
enaflo
user-offline.png
-duże dzidzie:-)
Tossa
user-online.png
-jej ale masz fajnie,niunie już w domku.:-)
Wróciłam od rodziców,pojadłam chałwy :-D
 
reklama
Youssta no pewnie, lepiej wszystko pozamawiac gotowe i po raz najprawdopobniej ostatni przezyc swieta na mega leniu:-)

Wlasnie sobie uswiadomilam, ze mam pozamiatane- trojka malych dzieci w chacie:szok::szok::szok: Im wiecej na suwaczku tym mam coraz wiekszego pietra:szok: Rodzice daleko, jestesmy zdani sami na siebie:baffled:
 
Do góry