reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć,
u nas dalej srańsko :-( jutro do lekarza... ja się czuję dobrze, póki co żadnych oznak zbliżającego się porodu i myślę że dociągnę do końca :p
Strasznie mnie od wczoraj swędzi skóra na brzuchu..no i dalej zero apetytu jem bo wiem że muszę- chyba dzieci mi tak na żołądek uciskają.

ja mam hemoglobinę 10,4 i biorę tardyferon płytki mi spadły do 110.
 
reklama
Palinka uważaj na siebie, żebyś i ty wirusa nie złapała. A skóra na brzuchu swędzi bo maluszki szybo rosną i ją rozciągają:tak:

U
mnie morfologia do tej pory ok. Hemoglobina 12,7 po ostatnim badaniu.

Agatko żelazo ponoć najlepsze jest w płynie i pite przezz słomkę, bo nie działa wtedy na zęby.

No a ja szukam teraz na forum o fantazjowej:-D:szok::szok:

No przeczytałam o niej ale was nie dam rady nadrobić, bo mam zaległości od 17.11.. Teraz będę na bieżąco :)

Jak ja czytałam co ona jako fantazjowa wypisywała, to odrazu przyszła mi na myśl moja koleżanka z liceum, która żeby wzbudzić zainteresowanie też ciągle niestworzone historie wymyślała. Ehhhh to było żałosne.
 
Ostatnia edycja:
oj dziewczyny własnie się tego boję żeby się nie zarazić... i żeby młoda się nie odwodniła co chwile ją obserwuję ... dużo pije ale też kupka idzie..ale sika na szczęście..i jest ,,normalna'' póki co ostatnia gorączka była w nocy.. jak śpi to wogóle nie lecimy na kibelek :-)

ja tez doczytałam o fantazjowej ale nawet nie chce mi się komentować :-D


Monia
- gratuluję domku :-) mam nadzieje że ja też będę mogła kiedyś spełnić swoje marzenie o własnym domku..
 
Ja jestem ciekawa czyje zdjęcie fantazjowa wykorzystała albo czym wypchała sobie brzuch. Nie wiem kim jest ta osoba ale współczuję jej głupoty.

Palinka24 - Ty się twardo trzymasz, ale w sumie skończony 36tc to ciąża donoszona więc masz jeszcze czas :-) Uważaj na tego rota, dobrze że córa pije, to ominą ją kroplówki w szpitalu. Zdrówka! Mój też się wybiera rodzić ze mną, hmm.. może być ciekawie :-D

MoniaN - współczuję choróbska, Twoja Ola nie chodzi chyba do przedszkola? Domek... moje marzenie :tak: Super że Wam się udało i że tylko rok będziecie mieszkali u teściów. Wiadomo ile zostaniesz w szpitalu?

Agata777 - ta hemoglobina nie jest taka zła jeszcze, ja przy 10,6 dostałam Biofer Folic 3*dziennie i wit. B12, brałam też witaminy *spam*, teraz mam 12,1. Chyba masz za duże leukocyty, ja ostatnio miałam 12 (przy normie do 10). Lekarz pytał czy nie byłam przeziębiona, a nie byłam.

Yoummy_mamy - córa przyzwyczai się że musisz leżeć. Ale sama wiem jak trudno usiedzieć na tyłku przy małym dziecku, moja Majka jest też z 2009r. z marca. A co to jest próba kaszlowa???? A dlugość Twojej szyjki nie jest może imponująca ;-) ale ważne jest jaką miałaś na początku ciąży i żeby nie była miękka.

walawenderki - facet sie przydaje przy porodzie, jest jakoś tak bezpieczniej że ktoś jest obok i kontroluje co robią i połozne i lekarze. Musisz uważać teraz na tą szyjkę, moja od 19tc jest miękka i skrócona, a teraz jak chłopiec odwrócił się główką do dołu i jest b. nisko to zrobiło się od 31 rozwarcie 2cm. Więc leże plackiem

asiia - ja w 15tc chciałam jechać 500km do moich rodziców, lekarz powiedział że jak mamy dobre auto (takie żeby nie telepało) to mogę jechać, bo wtedy było wszystko ok. Lekarz mi powiedział że jak ciąża przebiega prawidłowo to podróże nie są przeciwskazane. Ale jak jest z lotem? nie wiem. A pierwszą ciążę też miałam bezproblemową, a teraz to mam wrażenie że jakiś kosmos z tymi moimi dolegliwościami.

ewaw1 - Ty chyba teraz pierwsza w kolejce do rodzenia :-) Będziesz miała super święta jak wyjdziesz z dziećmi ze szpitala. no chyba że zamierzasz do 40tc. czekać :-D

magda_85 - jak film?

volka - a Ty jak się czujesz? kiedy odstawiasz fenka?

kl00dia - odpoczywaj ile wlezie i będzie ok z szyjką :-)


U mnie jakoś tam leci, momentami bardzo boli brzuch, ale to chyba bardziej od tego że dzieciaki rozrabiają. Trochę mi twardnieje, ale jest i tak już dużo lepiej niż było 1,5tyg. temu więc i ja jestem spoojniejsza. Dzisiaj spakowałam do szpitala walizkę z ubrankami dla dzieci, bo w torbę mi się nie zmieściło :-) Jutro mam wizytę o 19, mam nadzieję że rozwarcie się nie powiększyło, to będę mogła leżakować w domku. Nie znoszę szpitali...

Dobrej nockii
 
youstta
user-online.png
-Trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę:-)
 
hej laseczki:)
agata ja w pierwszej ciąży brałam hemofer, potem dostałam sofbifer, który i teraz biorę. po hemoferze miałam zatwardzenia megaaa a na sorbifer dobrze reaguje. musisz chyba wypróbować na sobie, jak będziesz sie źle czuła, to poprosisz najwyżej o zmianę:)

TAAAKKKK :-D Transakcja zakończona pomyślnie, teraz tylko rok mieszkania z teściami i na kolejne Boże Narodzenie planujemy wprowadzić się do siebie. Powinno nam szybko pójść, bo z pierwszą budową uwinęliśmy się w 4 miesiące a teraz dojdą tylko formaloności z pozwoleniami itp.
gratuluje i zazdroszcze, ale tak pozytywnie:) nam tez marzy się domek:)
youstta
user-online.png
-Trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę:-)

dołaczam do kciuków i czekam na relacje z wizyty:) yousta, musiałam przejrzec strony, żeby znaleść o jaki Ci film chodziło:p my nie byliśmy w kinie, tylko w teatrze na "dniu świra" :) utwierdziłam sie tylko, że teatr nie dla mnie:)

jejku jak u nas wieje, masakra..mieszkamy na 3cim pietrze, a ja mam wrażenie, że zaraz szyby polecą..
 
Ostatnia edycja:
magda85-gdańsk tak jest, z Gdańska, a dokładniej Wrzeszcza:)

Yummy_mummy_82 zawsze coś, jak już z szyjką okazało się że dobrze to jakieś inne niewesołe rzeczy u Ciebie znaleźli. Nie może być za dobrze:p A na kolejne badania w związku z tymi wodami Cię wysłali?
Chyba żadna z nas nie ma bezproblemowej ciąży:p
 
Ostatnia edycja:
cześć:-( od dziś moja mama ma urlop...przyjechałam do niej i taka blada była,poszła do kuchni zrobić herbatę i zasłabła..ciotka ją właśnie wiezie do szpitala:-(
straszny początek dnia....

youssta- mi liczą w szpitalu że 9 grudnia kończę 36 tydzień...a ewentualnie na wizytę mam się zgłosić po 38...
 
reklama
Do góry