reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
walawenderki- :-) trzymam Cię za słowo !!!!!!! jak coś to daje znać i przybywacie ..heheh
jak leżałam i tak słuchałam tych ,,męczarni'' dziewczyn rodzących to sama miałam wrażenie że zaraz urodzę..chowałam głowę pod kołdrę :-)
 
Paulinka - nie ma sprawy, załapiemy się jeszcze na ciasto Twojej mamy (może być torcik ) i będzie git. Decydujesz się na poród rodzinny ???
Ja zawsze mówiłam że mąż to z daleka od takich sytuacji, a teraz nie wyobrażam sobie porodu bez niego. Jest na pierwszym miejscu listy rzeczy do szpitala :-D:-D
 
Czesc mamuski:happy: Zycze wszystkim mamom i ich pociechom duuuuuzo zdroooowka, bo widze ze listopad wszystkim daje sie we znaki !!!

U nas meeega radocha, bo dziuba wrocila od dziadkow i gada jak najeta- buzia jej sie nie zamyka:-)

karola79
user-offline.png
super wiesci, w koncu jakis powiew optymizmu:-D

magda85-gdańsk
user-online.png
szkoda gadac:-) tak mi sie wydawalo i juz:-)


Cos mi sie wydaje, ze teraz to bedzie krucho z tym lezeniem: mala przydreptala i mowi "nie chce mama chora, mama pojsc nie lezec":-D i jak tu dziecku odmowic;-)

https://www.babyboom.pl/forum/members/karola79-89081.html
 
ok,to uprzedzę wcześniej mamę że ma zrobić torcik :-) i robimy imprezkę na porodówce :-D
Mój był przy pierwszym porodzie zniósł to dzielnie i teraz też się szykuje :-)
 
Paulinka - Medal dla Niego :):):)

Ja właśnie sobie uświadomiłam, że dziś są Andrzejki. No coż biała sala jak dla mnie :-D:-D Spadam do wyrka. Dość przyjemności na dziś :-D:-D

Buziaki dziewczynki i do jutra
 
Hej ,widzę,że jakaś impreza mnie mija,heeee:-D
My wczoraj byliśmy w kinie na Zmierzchu .Ledwo usiedziałam ,tak plecki bolały.
Martwie się tą morfologią.Pewnie żelazo dostanę.Jeśli któraś z Was brała,napiszcie które jest godne polecenia.

Oto wyniki moich badań:-leukocyty-18,1
erytrocyty-3,6


hemoglobina-11

hematokryt-34

płytki krwi 313

limfo-15%

ezo,bazo,mono-7%

neutrofile-78%

mocz-ok.

Miłej niedzieli laseczki:-)
 
MoniaN - ja chyba wiem co to za dobre wiadomości :):):) Gratulacje. Wpraszamy się na parapetówe :-D:-D To teraz masz zajęcie : jak urządzić domek. A jak Oleńka ?? troszę lepiej.

TAAAKKKK :-D Transakcja zakończona pomyślnie, teraz tylko rok mieszkania z teściami i na kolejne Boże Narodzenie planujemy wprowadzić się do siebie. Powinno nam szybko pójść, bo z pierwszą budową uwinęliśmy się w 4 miesiące a teraz dojdą tylko formaloności z pozwoleniami itp.

Palinka współczuje rotawirusa, moja Ola też przechodziła i to niestety u nas skończyło się szpitalem. Z Olą lepiej, dobrze że nie ma gorączki. Jutro M jedzie z nią na kontrolę do pediatry.
 
reklama
Do góry