reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
asiia_
user-online.png
kciuki mocno zaciśnięte:blink:
 
heh, bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego..aby bawić sie, aby bawic się, aby bawić sie na całego.. :)
renia czy twój jeden synus urodził sie duzo mniejszy? bo na fotce, taki maluszek sie wydaje:) też chłopiec po lewe- Kacperek?
 
Zakażenia nie było i sprzątać też nie sprzątałam, a w nocy zaczęłam często siusiać co 5-10 minut a to były sączące wody:-D:-D:-D
kurcze czyli nie chlupnęły od razu tylko sie tak sączyły..ja sie boje ze nie rozpoznam czy to wody czy nie.Super, ze maluszki zdrowo rosną i coraz wieksze,nie do wiary to juz 3 miesiące :-).
 
kurcze czyli nie chlupnęły od razu tylko sie tak sączyły..ja sie boje ze nie rozpoznam czy to wody czy nie.Super, ze maluszki zdrowo rosną i coraz wieksze,nie do wiary to juz 3 miesiące :-).

Ewciu ja też nie wiedziałam czy to są wody ale podświadomość mi podpowiadała że tak, a jak jeszcze włączyłam internet i przeczytałam że wody wcale nie muszą chlusnąć to już prawie byłam pewna. a do szpitala pojechałam bo wody lub siusiu podbarwiły się na czerwono i od razu wystraszyłam się strasznie że wzięłam tylko kartę ciąży ze sobą.
Wierz mi poczujesz że coś się dzieje:) trzymam kciuki byś wytrzymała jak najdłużej:)
 
A ja wciąż zdycham :-( Zamówiłam na obiad pizze, bo nawet nie jestem w stanie stać przy garach. Nie lubie siebie takiej :wściekła/y::wściekła/y:

Ewcia skąd masz Fenek ??? Ja mam wizyte w sobotę u polskiego gin i chcę go zapytać,co on w tym temacie myśli . Nospa na mnie nie działa.


Assia - napewno wszystko będzie dobrze, daj znać po wizycie.

Madzia85 - gdańsk - słowa piosenki dokładnie oddaja obraz jej/jego zachowania. brrrrrrrrrr

Właśnie przejrzałam swoją ksiązkę ciązy. Mam co tu namazane o scanie Dopplera ???? :szok::szok: Moje ciśnienie z wczoraj to 130/68. ?????
 
wiecie co, to moja druga ciąża, powinnam wiedzieć co i jak a wcale nie jestem mądrzejsza, bo ta ciąża jest zupełnie inna... :baffled: momentami to boję się że urodzę w domu :szok:

Ja czuję od jakiś 2 godz. takie "wiercenie" na dole.. mam nadzieję że młody nie toruje sobie drogi do przyjścia na świat :baffled:
 
wiecie co, to moja druga ciąża, powinnam wiedzieć co i jak a wcale nie jestem mądrzejsza, bo ta ciąża jest zupełnie inna... :baffled: momentami to boję się że urodzę w domu :szok:

Ja czuję od jakiś 2 godz. takie "wiercenie" na dole.. mam nadzieję że młody nie toruje sobie drogi do przyjścia na świat :baffled:


Nawet nie strasz, spakowałaś torbę do szpitala do końca ??? Daleko masz jakby cos ??
 
reklama
Do góry