reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej laseczki!
Dzięki za ciepłe słowa :) Ja powoli dochodzę do siebie. Jestem non sto pod kroplówką ale drgawki i kołatanie serca ustąpiły. Spłakałam się wczoraj na maxa szyjka ma 1 cm i rozwarcie na 1 palec. Będą ciążę podtrzymywać do 30 tyg, jestem przerażona trochę.
Odezwę się wieczorkiem, buziaki :-)

tossa ja jestem w sali 19 ale tylko na siku mogę wychodzić.
 
reklama
hej laseczki!
Dzięki za ciepłe słowa :) Ja powoli dochodzę do siebie. Jestem non sto pod kroplówką ale drgawki i kołatanie serca ustąpiły. Spłakałam się wczoraj na maxa szyjka ma 1 cm i rozwarcie na 1 palec. Będą ciążę podtrzymywać do 30 tyg, jestem przerażona trochę.
Odezwę się wieczorkiem, buziaki :-)
tossa ja jestem w sali 19 ale tylko na siku mogę wychodzić.


bidulko 3maj sie, bedzie dobrze! mam nadzieje,ze wytrzymasz nawet dluzej :tak:
 
Cześc kobietki...nie udzielam się teraz na Waszym forum a szkoda...Muszę znaleźc chwilę i częściej tu zaglądac:tak:
Monia trzymam mocno kciuki...oby chłopcy za bardzo się nie spieszyli.Będzie dobrze.
 
MoniaN to leż kochana i wytrzymajcie jak najdłuzej się da:). Trzymam kciuki! Aaa i pamiętaj zeby brzuszka nie dotykać,nie głaskać itp, bo to może powodować skurcze!! ale to na pewno juz ci w szpitalu powiedzieli. Trzymaj się dzielnie:)
 
Agata777 - współczuje tych jazd z płaczem, ale to mija :-). Ja do 27-28tc ryczałam jak bóbr. Teraz, po 30tc faza rozpaczy przeszła do fazy bezsilności i niemocy :baffled:


MoniaN - trzymam mocno kciuki żebyś jak najdlużej wytrzymała. Ja już 1,5 tyg. chodzę z 2 cm rozwarciem i szyjką coś 20mm. Biorę 6 Fenoteroli, 6 Magne B6 i 3 isopotiny. Powiem Ci że jak dla mnie to ten fenterol zdziałał cuda, bo bez niego to miałam b. mocne skurcze. Sama nie wiem ile połażę jeszcze z tym rozwarciem, ale czytałam na forum, że dziewczyny miały już w 28tc rozwarcie i donosiły do 36-38tc ciąży. Buziaki.

Palinka24 - wróciłaś ze szpitala?

Ja dzisia spakuję ostatecznie torbę do szpitala, jakoś do mnie nie dochodzi że może mi się szybko przydać, przecież to dopiero 32tc :szok:
 
Dziewczynki czy któraś z Was miała takie dziwne kłucia w pochwie?

agata ja chyba wczoraj miałam takie kłócia. nie wiem co to moze być. jutro wizyta, zobaczymy

hej laseczki!
Dzięki za ciepłe słowa :) Ja powoli dochodzę do siebie. Jestem non sto pod kroplówką ale drgawki i kołatanie serca ustąpiły. Spłakałam się wczoraj na maxa szyjka ma 1 cm i rozwarcie na 1 palec. Będą ciążę podtrzymywać do 30 tyg, jestem przerażona trochę.
Odezwę się wieczorkiem, buziaki :-)

tossa ja jestem w sali 19 ale tylko na siku mogę wychodzić.

monia kurcze trzymaj zie dzielnie! jeszcze trochę kochana!!

mi sie robi coraz ciezej, jakos od wczoraj mam kryzys..byłam z psami, zakupy zrobiłam, odkurzyłam i leżę teraz
miłego dnia
 
Agata777 - ja miałam i nawet teraz czasami miewam takie kłucia w pochwie. Gin powiedział, że to prawdopodobnie od nadżerki, ktorej nie zdążyłam doleczyć przed ciążą. Miałam też 3 razy takie przypadki przed 18 tyg ciąży, że znajdowałam pojedyncze kropelki krwi na bieliźnie. Odrazu wtedy leciałam do gina, bo w gruudniu zeszłego roku niestety straciłam ciążę i bałam się, że co nie tak. Ale zawsze stwierdzał, że wszystko ok i powiedział, że może być z nadżerki właśnie.
Co do płaczliwości to ja między 20 - a 23 tygodniem miałam masakre - całe dnie ryczałam - i mojemu M. robiłam wyrzuty za byle co. Na prawdę dopoki tego nie doświadczyłam wierzyć mi się nie chciało. Teraz jeszcze zdarzają się pojedyncze dni, ale już jest o niebo lepiej.

youstta - moja babcia miała siostrę bliźniaczkę i jakoś tak jak zaszłam w ciążę wróciło to do mnie. Cały czas żartowałam, że pewnie też będziemy mieć bliźniaki. Ale żartować to jedno, a jak ci lekarz mówi " Mamy niespodziankę - widzę dwa pęcherzyki" - to zupełnie co innego. Byłam w szoku - powiedziałam mu od razu, że ciagle to ostatnio powtarzałam mężowi, a on spytał czy on jest tu ze mną i jak potwierdziłam wyleciał na korytarz (chyba też w szoku) - "PAn jest mężem? - To zapraszam, żona musi panu coś powiedzieć" :-).
Ok 16 tygodnia zaczęłam wpadać w panikę, jak sobie poradzę - ale skoro moja prababcia mająć trójkę starszych dzieci dała radę to co ja nie dam :-)?

MoniaN. - my się jeszcze nie znamy - ale i tak z całego serca trzymam za Ciebie kciuki. Dacie radę! A z tego co zdązyłam doczytać leżysz w CZMP - to chyba jedno z najleszych miejsc w jakich teraz możecie teraz być. Chociaż ja i tak wierzę, że dociągniecie do dobrej końcoweczki.Ja jestem z Łodzi, więc gdybyś czegoś potrzebowała chętnie pomogę.
 
Dziewczynki dziękuję za odpowiedź.Mi do głowy nie przyszło ,że takie jazdy będę miała,
Co za okropność.No i ta bezsenność.Cały dom dzisiaj się nie wyspał.Tak wyłam,że obudziłam syna i męża.magda85-gdańsk
user-online.png
-my jesteśmy w podobnym wieku ciążowym ,oby ciebie nie dopadło.
tygryz3
user-online.png
-mam nadzieję,że przejdzie tak jak piszesz.
 
reklama
No witam dubeltówki!Kurcze tak dobrze mi sie dzis spało po tym szpitalu..ojaaa

gastone,Milenka niezła jazda z fantazjową nie?!

Agatka ja tez takie kłucia miałam i tez sie schizowałam..no stres!A co do płaczu i humorów,ja mam cały czas tak..heh pocieszające

yogusta miałam własnie pytac jak noc po fenku, ja oprócz mega trzesawki rąk,cukier rozsypuje zawsze!!to juz przywykłam i serducho tez, ale tak jak piszesz dla mnie tez to działa cuda!! No a na torbe czas najwyzszy, ja dopiero jak spakowałam to poczułam wewnętrzny spokój :-).

Palinka odezwij sie kochana!!

Domi wielki gratki, bo chyba jeszcze nie miałam okzaji..nie wyobrazam sobie jak z czwórką dać rade!!Potrzebujesz pewnie troche czasu.kciuki i respect mamuska!!

Monia trzymaj sie,miałam tam praktyki i Matka Polka najlepsza w Pl,duzo bym dała zeby moje malenstwa sie tam urodziły!!Nic sie nie martw!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry