reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
sylwina87 - i jak po wizycie u profesora? duże ryzyko taki zabieg? dał Ci nadzieję?

volka - to powiedz lekarzowi, bo chyba można tych fenoteroli brać nawet 8/dobę.. Ja brałam 1tabl co 6h ale tak po 4-5 godzinie zaczynał mnie trochę bleć brzuch, więc teraz mam brać co 4 godz.. Co za furę dla bliźniaków kupiłas? :-)

magda_85 - pilnuj tylko swojej szyjki żeby się nie skracała, dopóki będzie ok to możesz sprzątać. No i jak brzuch zacznie Ci sie staiać to wtedy trzeba wyhamować tempo życia..

walawanderki - u mnie z wymiarami chłopca wszystko jest ok, ale dziewczynka ma obwód główki trochę za mały, ale nie przejmuję się bo na usg połówkowym bylo ok, poza tym nawet nie mam czasu o tym myśleć bo teraz to ciągle myślę żyby chłopiec mi nie wyskoczył :-D. Miałam dokładne usg w 28tc, teraz to nawet nie wiem jak jest. U mnie dziewczynka jest też tak jakby gł.ębej położona i czuję jej ruchy znaczni słabiej, ale jeśli lekarz mówi że jest ok to tak pewnie jest :-)

ewaw - nie ma to jak w domu, co? :-D Ja się strasznie bronię przed szpitalem. Dobrze że zmieniłam lekarza na takiego co pracuje w klinice to on dał mi to samo co dostałabym w szpitalu, a jakbym została u poprzedniego lekarza to pewnie od 2 tyg. leżałabym w szpitalu. Dobrze że dzieci dostały sterydy, to przynajmniej będziesz spokojniejsza jakby się "zaczęło".

Dziewczyny ja spałam dzisiaj w nocy 4h, zasnęłam o 3.. i wcale mi się nie chce spać. Przez ten fenoterol czuję normalnie jakbym była na haju :-D:-D:-D Ciekawe kiedy mnie ból głowy złapie.. :wściekła/y:

ciekawe co u Palinki..
 
Madziula dziekuje,wysłałam pw.A u moich cały czas cos nie tak a to za mały brzuszek,a to za duza głowa, jakies małe potworki bedą hihi.A na ostatnim usg gin zobaczyła,ze jedna ma odstające uszy :-D,niedługo zobaczymy czy sie sprawdzi.

Agatka dzieki za newsy.Pozdrów Monie!!

Palinka napisała ze jest w szpitalu wczoraj skurcze miała, ale dzis ok.Kurde za szybko cos sie sypiemy.

yogusta hehe w domku to w domku, w sumie nie miałabym nic na przeciw zeby zostać no bo serduszka pare razy dziennie spradzali i ktg robili, ale ze mna w pokoju 4 rodzace były i myslałam ze oszaleje!!!Juz wole słuchac chrapania psa ;-).
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki . dostalam papiery ktore maz mial zaniesc do szpitala. i tam jest napisane na samym koncu
"diagnosis:
Fetus 1: monochorionic diamniotic twin pregnancy Two yolk sacs visualised two amniotic sacs visualised on TVS.Fetal cardiac pulsations seen x2"

czyli wychodzi na to ze moja ciaza jest jednokosmowkowa dwuowodniowa przynajmniej tak mi przetlumaczyl translation. ;D
a ja mam wrazenie po zdjeciu z usg ze dzieciaki sa w jednym domku:)

SAM_0230.jpg
a moze ja cos zle patrze:p ?co o tym myslicie ?

lece na 2.30 do gp ,bo mimo ze tydzien temu smarowalamsie canestenem przez 7 dni i to juz po raz drugi to infekcja nie ustapila.. na dodatek bardzo zaczelo mnie bolec miejsce zszycia z poprzedniego porodu;O..
no i zobaczymy tez co z tym stawiajacym sie brzuszkiem ..3majcie kciuki zeby bylo ok :) mam tylko nadzieje ze dr nie zrobi mi usg.bo jutro ide na genetyczne.. a niewiem czy mozna tak dzien po dniu podgladnac dzieciaczki..?????:>

EDIT:
pochwale sie jeszcze ze jak bylam w 7ti 5d na usg to jeden dzidzius mial 18,2mm a drugi 18,4mm:) dopiero sie dowiedzialam..;o
 
Ostatnia edycja:
Youssta - powiadasz na haju ??? Ja chyba go potrzebuje .:-DWygląda, że jestem przewrażliwiona :-):-). Sorry dziewczynki, ale mam ostatnio jakieś dziwne lęki i do tego te sny. Czekam na tableteczki z PL, więc może będzie lepiej.

Ewciu dziekuje, właśnie zauważyłam.

Agatko - a jak u Ciebie. krwawienie ustapiło
 
Ostatnia edycja:
ewa fajnie, że juz w domku jestes:)
ja mam dzis jakis gorszy dzień, musze jeszcze zrobic ogorkowa, rosół juz mam, musze zetrzec marchewe ogóry i pokroic ziemniaki.
ja próbuje oduczyc młodego pieluch..w czwartek bedzie 4 tygodnie jak biega bez, ale nie sygnalizuje, muszę go łapać. ile to u was trwało?
 
reklama
Tak nie mam plamienia.Lecz nic zupełnie już nie robię,tylko leżę.Jednak mam wrażenie,że coś jest nie tak.Nie umiem powiedzieć co,takie dziwne przeczucie.Czekam z utęsknieniem na USG połówkowe.
 
Do góry