reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ewaw- hihihi no faktycznie zaczynam kolejkę :-) ojoj ale póki co narazie odczuwam podniecenie a nie przerażenie może dlatego że to ,,już'' 34 tydzień... i jakby coś się zaczęło to mimo że za wcześnie to nie jest już taki stres jak kilka tygodni temu...
dobrze powiedziane pociąg :-) hii ja się dopiero oswajam z nim...
 
reklama
ewaw- hihihi no faktycznie zaczynam kolejkę :-) ojoj ale póki co narazie odczuwam podniecenie a nie przerażenie może dlatego że to ,,już'' 34 tydzień... i jakby coś się zaczęło to mimo że za wcześnie to nie jest już taki stres jak kilka tygodni temu...dobrze powiedziane pociąg :-) hii ja się dopiero oswajam z nim...

ja nawet nie wierze,ze tyle wytrzymałam :szok:, to prawda teraz juz wiekszy spokój..co ma byc to bedzie maluchy juz ponad 2kg,to był mój cel, a teraz kazdy dzien to miłe zaskoczenie :tak:.
 
Paulinka my wczoraj rozłożylismy nasz pociąg;-) ,na razie trzeba sie z nim opatrzec, nasz pies jest przerazony,oj bedzie ciezko, bo jest strasznie zaborcza jest i zazdrosna.

Pokaż ten pociąg :)
Obiadek zjedzony w szóstkę < hihihi > mąż teraz pojechał po teściową ( przyjeżdża na weekend, zajmie się naszym malcem a my pójdziemy gdzieś we dwoje ) i przyjedzie jutro z rana,bo to jest ponad 100km a pogoda jest jaka jest.
Kacper jest najlepszy - mamo a babcia przywiezie mi te dobre cukierki? tylko chyba na to czeka :p
Aktualnie siedzi i bawi się w swoim pokoju, a potem obiecał mi,że posprząta troszkę zabawek :)
 
hej laski!
jestem od wczoraj w szpitalu, jeden synuś bardzo cisnął w dół i szyjka się skróciła :( Po niedzieli chcą mnie przewieźć na konsultacje do matki polki w łodzi.

AGATA prześlę ci na gg swój nr.
nie można tu z neta korzystać :(
Trzymajcie się kochane, buziaki

ps. chłopaki maja po 1 kg
 
MoniaN - trzymam kciuki za Ciebie. Może założą Tobie krążek..Dobrze że Ciebie zawiozą do specjalistycznego ośrodka. Pewnie do końca ciąży będziesz musiała leżeć plackiem. Ja mam właśnie jazdy z szyjką przez to że chłopiec jest już bardzo nisko i przez to mam już 2 cm rozwarcia i niecałe 20mm. Zresztą od 19tc miałam problemy z szyjką.
 
Monia - jak trafisz na 3 piętro na perinatologię to się spotkamy :-)
mi dziś powiedzieli że jak wypuszcza mnie to raczej z dziećmi
ciśnienie mi skacze i ogólnie mam obrzeki jak cholera
a maluchy po sterydach wariują ! :-) może po niedzieli mlody dobije do 2kg a młoda to i tak jest duża :D
 
Monia kochana 3mam kciuki bedzie dobrze ;)

Youstta, Paulinka, Tossa , Ewa gaszzzz wy juz na ostatniej prostej, a ja pamietam jak Wy zaczynalyscie na tym watku i razem sobie stekalysmy :p
haha

Tossa nie daj sie, buzka Kochana!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monia trzymaj sie!!Matka Polka super szpital bedzie dobrze.Moja kolezanka z innego forum urodziła wczoraj bliźniaki w 30tc zdrowiutkie!!

No i z Tossą bedziecie urzędować!!Głowa do góry, my tu wszytskie potrójne kciuki trzymamy za Was!
 
Do góry