reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

walawenderki
user-offline.png
-biorę leki na stan zap. pęcherza.
 
reklama
Tossa- no to faktycznie... realia naszych szpitali są po prostu straszne :-( trzymaj się mamuśka !!!!

walawenderki
- ja w tym tygodniu mam podobne zamieszanie ale nie dotyczy to mebelków a czapek dla dzieci..dziewczyna na allegro wysłała moją paczkę do kogoś innego i a tej osoby do mnie..i musze teraz wybrać się na pocztę gdzie ja już ledwo chodzę i odesłac paczkę:-( niby nic takiego ale zamieszanie jest mega...

Agata- ja też mam pierogi z mięsem :-D

dziewczyny brzuch mnie boli dziwnie :-( leżę plackiem ale ja jeszcze nie chce rodzić kurde... wziełam nospę,magnez...i nic nie pomaga...

sylwina
- czekamy na relację od gina :-)
 
Agatko - tak ja dostałam hydroxyzinum... brałam kilka dni, i czułam się świetnie... dzieci dokazywały jak zawsze..ale....po kilku dniach miałam stresujące akcje w domu i w nocy miałam problem z ,,emocjami'' bo czułam że potrzebuje się wypłakać a nie mogę...

Leżałam sobie teraz i podejrzewam skąd ten chole...nyyy ból brzucha..chłopcy chyba mi naciskali na nerwy jakieś w brzuchu i wogóle brzuch wyglądał bardzo dziwnie...przed chwilą ból minął jak ręką odjął ..tak jakby wrócili na swoje miejsca...ale ja tam nie wiem...w tym tygodniu wybiorę się na ktg...
a własnie na ktg jest potrzebne skierowanie? czy mogę je wykonać w każdym szpitalu?
 
Agatko - u Ciebie już 20 tydzień :-)


chyba sobie jednak zapodam..bo właśnie jak je brałam to minęły mi schizy że urodzę zaraz itp :-) a i faktycznie żadnych bóli nie miałam przy nich jak brałam..

niedługo moja agentka wróci z przedszkola...wczoraj miałam ją ze sobą na wizycie i czekała na korytarzu...ale mi obciachu narobiła... nie dość że zaczęła mówić na ,,Ty'' do kobiet na poczekalni,zjadła prawie wszystkie cukierki to jeszcze się przewróciła i mówi ,,cholera...no co mama tak zawsze mówi'' uuuuuu.......
 
hej dziewczynki, nie wiem czy juz wiecie czy nie ale juz jestem po porodzie :)

dziewczynki sie urodzily 09.11 Zosia 3200 i Julcia 2800, porod przez cc, w sumie jakos super nie cierpialam choc wiadomo pierwsze wstanie bylo ciezkie

dziewczynki sa mega grzeczne, karmione tylko piersia, ewentualnie w nocy sciagam zeby szybciej poszlo :) spia mi po 3-4 godz :)
 
reklama
część dziewczyny, jestem tutaj nowiusieńka, jestem w 11 tygodniu ciąży bliźniaczej i szukam gdzie by się tutaj przykleić i podowiadywać o niespodziance, która nas spotkała i z której jesteśmy przeszczęśliwi:)

pozdrawiam wszystkie ciążowe:)
 
Do góry