reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Paulinka - nie mogę z tej Twojej iskiery:-D:-D, mam nadzieje, że nasza Laura też będzie taką agentka :-). Bo jak narazie Antek dokazuje w brzuchu, a taki był spokojny na początku, aż się o Niego martwiłam, że mało co się rusza a teraz ....;-)

mamaMaćka - raz jeszcze gratulacje, a jak Maciuś reaguje na siostry. Nie jest zazdrosny ??? Zdjęcia na FB słodkie.

Bliźniakowa - witamy w klubie

Dziewczyny ja dziś cały dzień przy żelazku, boziu końca nie widać tego prasowania, aż mi nogi w tyłek wchodza za przeproszeniem.
 
reklama
mamaMacka nam tez pokaż zdjęcia maleńkich:) wszystkiego dobrego!!

ja dziś mebelki zamówiłam :)) zobaczymy czy terminu dostawy dotrzymają tylko

jak tak czytam ile macie dolegliwości to my ostatnio całkiem dobrze się trzymamy wyniki poprawiły się i jest ok, gorzej wcześniej z nami było, teraz tylko straszna zgaga i często płytki oddech
 
MamaMacka gratulacje!!!!
magda85-gdańsk dzięki za miłe słowa. U mnie niestety kiepsko znów ostatnio z moim M....aż szkoda pisać. Coś mu odpieprza jeszcze przed samym porodem a ja już nie mam nerwów na to wszystko. Liczę jedynie na to, że po porodzie wszystko się zmieni. Ehhh...:no:
 
bliźniakowa
user-offline.png
-WITAJ MILUTKO:-)
Spałam i co ja będę w nocy robiła?
 
bliźniakowa - witam nową mamusię :-)

dziewczyny ja się dzisiaj tylko melduję.. wczoraj miałam skurcze co 15 min, po fenoterolu i Mg na szczęście przeszło myślalam że się zaczęło.... Dzisiaj już nie czuję skurczy, ale pojawił się potworny ból głowy mdli mnie cały dzień. Ledwo żyję.
 
Hej :*
Witam nową mamusię i gratuluję mamaMacka :)
Moje kruszynki dobrze - czuję je dobrze dziś :p
Dostałam po kolei od każdej kopniaka.

magda85-gdańsk dzięki za miłe słowa. U mnie niestety kiepsko znów ostatnio z moim M....aż szkoda pisać. Coś mu odpieprza jeszcze przed samym porodem a ja już nie mam nerwów na to wszystko. Liczę jedynie na to, że po porodzie wszystko się zmieni. Ehhh...:no:

A mogę się zapytać co Twojemu M. odpierdala?
Ja za moim tak tęsknie,że szok...z Kacprem się codziennie widzi aczkolwiek wtedy ja zmykam z pola widzenia :< Jak ja miesiąc bez niego wytrzyma? Jak ja go tak kocham :(\
 
Witam:-(Ja po wizycie u lekarza i złe wiadomości niestety. Są dwie pozytywne... jeden z dwójki to chłopak a drugi płod niewiadomo ale zdrowy. U chlopca stwierdzono zastawkę cewki tylnej co oznacza ze nie może zrobić siusiu a co za tym idzie powiększony ma pęcherz. Może doprowadzić to do niewydolności nerek a nawet ich zaniku. Możliwe jest wprowadzenie cewnika do pęcherza płodu ale nie wiadomo czy lekarze podejmą się tego w ciąży bliźniaczej. A zajmują się tym tylko dwa ośrodki w Polsce. Ogólnie kobiety jestem załamana i łzy nie przestają mi lecieć. Tak bardzo modliłam się żeby wszystko było w porządku:(
 
Fantazjowa- ano lata z kumplami po pracy prawie codziennie gdzieś. Czy to na piwo czy w weekend na coś więcej. W niedziele i poniedziałek miał wyrzuty sumienia i już stwierdził, że pójdzie się leczyć, ale wczoraj znów ktoś go wyciągnął i znów wrócił spity. Dziś z jego mamą rozmawiałyśmy i doszłyśmy do jednego wniosku: jeśli nic się nie zmieni po porodzie to wtedy się pomyśli. A myślisz, że ja tego mojego durnia nie kocham? Najgorsze, że on jest dobrym człowiekiem i zawsze mi go żal potem. Ehh...już mówie, błędne koło...
 
reklama
Witam:-(Ja po wizycie u lekarza i złe wiadomości niestety. Są dwie pozytywne... jeden z dwójki to chłopak a drugi płod niewiadomo ale zdrowy. U chlopca stwierdzono zastawkę cewki tylnej co oznacza ze nie może zrobić siusiu a co za tym idzie powiększony ma pęcherz. Może doprowadzić to do niewydolności nerek a nawet ich zaniku. Możliwe jest wprowadzenie cewnika do pęcherza płodu ale nie wiadomo czy lekarze podejmą się tego w ciąży bliźniaczej. A zajmują się tym tylko dwa ośrodki w Polsce. Ogólnie kobiety jestem załamana i łzy nie przestają mi lecieć. Tak bardzo modliłam się żeby wszystko było w porządku:(

Słońce :( Trzymam kciuki za Ciebie i za maluszki! Na pewno będzie dobrze myśl tylko i wyłącznie pozytywnie :) Każda z nas byłaby załamana,ale nie płacz,bo maluszki czują,że Ty płaczesz, jesteś smutna...Jeszcze na pewno wszystko będzie w porządku. Czasami się tak zdarza,ale każda z nas tutaj będzie a Twoje maleństwa trzymała kciuki!
 
Do góry