reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Magda, ja bede sprzedawac lumpki bo dziewczynach w wiekszym rozmiarze tez narazie wystawilan NEWBORN I 0-3 , ale jak bedziesz cos potrzebowala w wiekszym, albo np zobaczysz cos na FB co ci sie spodoba to daj znac ;) kiss
 
reklama
hej!
Tossa Ty się kochana trzymaj, zaciskaj nogi i nie wyłamuj się z kolejki ;-) Będzie dobrze.
Domi no nareszcie jakiś termin, bo już myślałam, że przenosisz ;-) Ale dzieciaczki na pewno z super wagą będą a i poród raz dwa i po krzyku. Trzymam mocno kciuki :-)
Milena...gdybym spodziewała się dziewczynek odkupiłabym wszystko po twoich gwiazdeczkach :-)

Ja już leżeć nie mogę, bo mnie wszystko boli. W czwartek jadę do gina i nie spodziewam się dobrych wieści, takie głupie przeczucie mam od paru dni. Nie wiem czy chłopcy tak mnie uciskaja w każdym razie czuję się jakbym była porządnie poobijana. Jak leżę to z brzuchem jest ok ale jak wstanę to zaraz ucisk w dole brzucha czuję, często skurcze w łydki mnie łapią a do tego znowu krwotoki z nosa wróciły (z rwa kulszową zdążyłam się zaprzyjaźnić :wściekła/y:) . Czyżby to kolejny kryzys???
 
Hejka Babolki.

Ja po wizycie. Szyjka mięciutka, dojrzała, rozwarcie 4 cm. Ciąża też donoszona
wesoly.gif
Yupi! Wprawdzie wyszedł mi paciorkowiec w wymazie, ale dostałam już antybiotyk. Dzieciaki ułożone główkowo - poprzecznie, ale raczej rodzimy sn ! Yupi!!


Jestem happy, kończy sie moja męczrnia:D

POjutrze stawiam sę na oddział :)

Tossa, trzymaj się dzielnie :*

Domi, supeer wiesci, nareeeeeeeeeeeeeeszcie
 
Magda, ja mam antybiotyk na 8 dni, narazie biorę doustny, a jeśli nie zdążę wyjeść do porodu do mi dożylnie w szpitalu będą kontynuować.
 
Dzie dobry;-)widzę że niektóe dziewczyny cierpią na bezsenność bo już rano siedzą przy komputerze. Ja dzisiaj miałam cudowne sny ale niestety obowiązki uczelniane nakazują wstać. A popołudniu wizyta w szpitalu wojewódzkim i ważne badanie usg. Ale od rana jestem w dorbym humorze więc myślę że wszystko będzie w porzadku.
 
reklama
Cześć Dziewczynki...
ja po wizycie byłam taka wku....wiona że nawet nie pisałam na bb....
Jak tylko weszłam i pani doktor ujrzała ze w karcie ciąży widnieje wis od innego lekarza zmienił jej się wyraz twarzy i stwierdziła że to całe świństwo co mam w moczu to jego sprawa- bo dwa tygodnie wczesniej nie miałąm tego...
wogóle mnie nie zbadała bo stwierdziła że szyjki badać tak często nie wolno.... i kuwa najlepsze dała mi kolejne skierownaie do szpitala żebym się położyła to mnie dokładnie zbadają no i ebym już sobie leżała do końca..ale ja nie chce jeszcze rodzić..chce donosić!!! a napewno nie spędzę w szpitalu miesiąca czasu..
no i wizyta za dwa tygodnie ale powiedziała że już by wolała żebym nie przychodziła..
ale tego się posłucham akurat..i jak wszystko będzie dobrze to się położę ( spróbuję się położyć w szpitalu po 28 listopada)
ot to się napisałam :-) a teraz zmykam coś zjeśc....

buziaki
 
Do góry