reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Oleniolek powodzenia, trzymam kciuki:tak:
Karola jezeli bedziesz miala suwaczek z bb to z tego co pamietam jak juz sobie zrobisz suwaczek wklej sobie najlepiej pierwszy link, ale po kolei:
najpierw wejdz na swoj profil, a poźniej:
operacje (na gorze na rózowym pasku pod "co nowego") i kliknij, pokazą ci sie 3 pozycje-edytuj swoj profil-edytuj sygnature (jest z lewej strony w "moje ustawienia")-i w okienku wklej link suwaczka
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!!
Witam wszystkie nowe mamusie bardzo serdecznie!!! ( z tego co czytam to rozterki wszystkie bliźniacze mamy mają te same;) i wszelkie bolączki;)

Oleniolek jestem Myślami z Tobą!!! Pomyślności życzę!!!

Kurcze im mi bliżej tym bardziej się "trzęsę" z pierwszą ciążą nie wiedziałam co mnie czeka a tu już stresik mały jest...
Dziś byłam na USG:) dziewczynka 2100 a chłopiec 1996g. Kurcze zdziwilam się ze tak dużo przybrały przez ostatnie 4 tyg:) oczywiście jestem dumna jak paw i niech rosną na zdrowie!!!
Pozdrawiam cieplutko i wytrwałości życzę nam wszystkim:)
 
Witam Was dziewczyny fajnie sie czyta Wasze wiadomości macie taki luz do tego wszystkiego, ja licze dni do wolnego , zeby juz nie pracować i mysleć tylko o maleństwach , juz nie moge się doczekać wiadomości co bede miała. Jutro ide do gin, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam Was i do jutra pa
 
OLENIOŁEK &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&WRACAJCIE SZYBCIUTKO:D

Virtualna szkoda że to cholestaza ale super że wyniki masz dobre:D

IZUSZKA spore masz maluchy ja mam usg 9 (31 i 2) ciekawe jakie będą moje

A my sie turlamy i mamy 125 cm w pasie:-D i zero siły
 
Ostatnia edycja:
Oleniolek, 3mam bardzo mocno kciuki za szczesliwe rozwiazanie!!!:-)
Ewa, napewno wszystko bedzie dobrze, ja mam pierwsza wizyte u poloznej 10.03, wiec troche jeszcze musze poczekac... pozdrawiam:-)
 
Witam wszystkie "nowe" i "stare" przyszle mamy:)

troche mnie tutaj nie bylo, ale jakos tak czas przelecial. najpierw bylam w szpitalu 5 dni gdzie mnie nakroplowkowali i przebadali. do domu wypuscili z zaleceniem lezenia \wstawanie tylko na siku\ i tak lezalam w domku, w miedzy czasie bylam mocno przeziebiona - zalatwilam sie w szpitalu.

dzisiaj bylam u mojego lekarza na wizycie, jak zwykle byl stresik ale na szczescie wszystko ok!!:) ciaza dwujajowa, maluchy rosną:happy2: wiem ze jeszcze dluga droga przed nami ale to taka ogromna radosc. za 2-3 tygodnie usg genetyczne. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze . pozdrawiam wszystkie mamuski.

dlaczego moj suwaczek sie nie pokazuje?? zrobilam wszystko jak w opisie wyzej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry