reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej laseczki!! dziekuje wam bardzo!
jestem jeszcze w szpitalu ale mamy sie dobrze wszyscy 3 :) odezwe sie po poworcie, w kazdym badz razie najwazniejsze ze chlopaczki juz sami oddychaja, zaczeli tez jesc i lekarze sa bardzo dobrej mysli! 3majcie sie brzuszki!!!!!!!! i wasze maluszki!!!!!!!!

Kasiona to super wieści!!trzymajcie się wszyscy!!dużo dobrej energii wam przesyłamy!
 
reklama
Kasiona!!!
super ze sie odezwalas!!!duzo,duzo zdrowka Wam zycze:)))odzywaj sie jak najczesciej.

Jedynka dziekuje za link do tej apteki,nawet ten Feminatal 400,ktory biore jest 8zł tanszy niz w tej pod domem.ehh trzeba szykoawac zamowienie:)
 
Kasiona ciesze sie ze macie sie dobrze. Pozdrawiam Wasza trojeczke:)
Justella ja tez wlasnie zamowilam feminatal bo o 7zl taniej :) i tanie sa gryzaki z canpola ale jeszcze ich nie zamawialam. pewnie niektore rzeczy sa drozsze ale ogolnie jest chyba taniej.

Dobrej nocy dziewczynki :) oby nam sie dzis dobrze spalo..
 
Mam takie może trochę głupie pytanie ale zawsze jak mam niedługo wizyte u doktorki to "lubię" się czymś nakręcić...

A więc od 2 tyg nareszcie czuję ruchy dzieci, czuję je z prawej strony (pionowo) i w dole brzucha (poziomo). Podejrzewam się że są ułożone jakby w kształcie litery L (tak jakoś skojarzyło mi się po ostatnim usg).
I niepokoi mnie to, że jak czuję ruchy w dole brzucha to czasem mam wrażenie jakby coś zaraz miało mi dołem wylecieć i nie wiem czy to takie ma być uczucie czy cos się dzieje niepokojącego.
Czy któraś z Was też miała takie odczucia i czy to nie znaczyło nic złego?

Też tak lubię się nakręcić czasem ostatnio na szyjkę się uparłam, w 23 tyg to u mnie ruchy były słabe za to teraz jak się niunie pchają to mam wrażenie, że zaraz mi wyjdą którąś stroną, odbijają się od żeber i pchają sie na dół to już boli na tym etapie, dziś mówię mojemu że ię sie przejsc moze je uspie bo mnie strasznie skopaly a on na to "czekaj daj im sie wybawic" myslałam że padnę hahaha
 
Rainmanka ja tak mialam jak synek był ulożony nóżkami w dół. Później nawet nie wiedziałam kiedy ale się przekręcił i jest spokój więc może u Ciebie też tak jest.

Ja na usg też się zdziwiłam ułożeniem swoich dzieci, ciężko czasem uwierzyć że tu noga a tu głowa :-)
 
Dzięki Lenna, oby tak było jak piszesz. Na ostatnim usg widziałam że jedno pionowo stoi i jest bardzo ruchliwe więc by się zgadzało :)
 
czesc dziewczynki

Melduje sie ledwo co zyje....a tu jeszcze 12 dni
Gastone-twoj wielki dzien:tak:powodzenia trzymam kciuki;-)
Kasiona- ciesze sie bardzo ze macie sie dobrze, wracajcie szybciutko do domu:-)

 
reklama
Ja wczoraj bylam na patologi,na 17sierpnia wyznaczyli mie termin na oddzial i wtedy beda decydowac kiedy ewentualnie beda mnie ciac:)boje sie strasznie.Mam nadzieje ze wytrzymam.Z wyprawki mam tylko ubranka w ktorych zabiore dzieci ze szpitala,tam w szpitalu wszystko daja dzieciaczkom,a ewentualnie jakbym trafila do szpitala to mam zrobiona liste rzeczy dla siostry i meza to beda robic zakupy bo ja i tak chodzic nie moge:(Łóżeczko juz jest,wanienke wczoraj mi siostra kupila taka fajna w biedronce z termometrem:)
U dziewczyn wszystko wporzadku waza 2400 i 2000,ta roznica sie troche zmniejszyla.Po badaniu rozwarcie na pol palca,wiec mam nadzieje ze wytrzymam do tego 17sierpnia.A do tego swojego gina juz nie pojde tak mnie ostatnio wkurzyl!!!!!
 
Do góry