reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cami fajne maluchy :)

Dziewczynki wstawcie sobie suwaczki te które nie mają bo za dużo nas żeby spamiętać każdej termin :)

Mam pytanko do mam z tymi nieszczęsnymi skurczami: Czy Wasze brzuchy zmieniają kształt podczas takiego skurczu?
 
Olis ja wlasnie tez zastanawiam sie jak to jest z tymi skurczami. Moj brzuch ma wlasnie rozne ksztalty i wydaje mi sie ze to maluchy sie wypinaja i nie wiem czy to skurcz czy one powoduja takie uczucie twardosci brzucha. Musze sie chyba lekarza spytac. A jak to jest czy podczas skurczu brzuch jest twardy caly, u samej gory tez? Olis a Ty sie spodziewasz parki czy dwoch dziewczyn, bo nie moge sobie przypomniec :).
Agnieszka 1212 co u ciebie nie odzywasz sie juz z miesiac
2ania jak sie czujesz? jak z wyprawka szykujesz juz?
Lenna super te zdjecia :) ja mam tylko jednego na zdjeciu z 3d bo drugi jest chyba strasznie wstydliwy i sie nie pokazuje nigdy :)
wchodzisz w swoj profil i tam gdzie jest sygnatura wklejasz )

ja wlasnie zrobilam zakupy w aptece przez internet :) wzielam link od wrzesniowek. jutro chyba beda moje zakupy. Super sprawa z tym zamawianiem , bo a przesylke nie trzeba placic )
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczyny,
prawie jestem pewna imion dla swoich dzieci.Więc o ile Leonard/Leon na pewno zostaje,o tyle Joachim nie podoba się kompletnie nikomu (mówie o Rodzinie) oprócz mnie.
no i sama juz nie wiem czy to imie nie jest cudaczne za bardzo.chciałam dac imiona oryginalne,nietuzinkowe ale jednoczesnie nie za bardzo udziwnione.
Skrót od Joachima,to wg.mnie Misio :) , Jochaś,Jachimek,Achim,Chimek,Jasiu od biedy:)
Ale jakby co mam alternatywe:Eryk,Max,Antoni,Gustaw,Jan,sama juz nie wiem...

no i w sumie mam jeszcze córkę o imieniu Julia
więc

Julia,Joachim i Leonard chyba brzmi dosc dumnie ;)

a jak Wasze dzieciaki sie będą nazywac?
 
reklama
hej kobietki:)
Jedynka daj jesli mozesz namiary na ta apteke- tez wlasnie te zakupy mnie czekaja:))jak to nie trzeba placic za przesyłke?
Ayla1 mam nadzieje ze mnie nie zapamietasz zle i nie powiesz z ta Justella nie gadam,ale twoje imionka wydaja mi sie takie zbyt nietypowe.nie wiem czy dobrze robie to piszac,ale ktorys raz juz pytasz-a mysle ze kazdy chcialby dostac szczera odpowiedz bo o to chodzi.Leonard ostatecznie mogłoby dla mnie byc,ale juz chyba wolalabym Leon:)Joachim natomiast zbyt dziwne dla mnie.ale naprawde to kwestia gustu i nie sugeruj sie moja wypowiedzia.u mnie na razie zdecydowani jestesmy na Frania i Kubusia i ten Franio np moim tesciom bardzo sie nie podoba,ale sie nie przejmuje:)
 
Do góry