reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

monia ja od poczatku ciazy biore jedna tabletke tj 400 ug kw foliowego
gastone- ten krem na rozstepy kupowalas w irlandii czy w polsce?
I takie glupie pytanko jak sie czujesz przed cc? bo tak sobie mysle ze musi to byc dziwne uczucie, kurcze idziesz sobie do szpitala i po okolo godzince widzisz i tulisz swoje swoje dziewczynki? pozdrawiam cie serdecznie


 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :)

Jak dzis samopoczucie?

Dziś miałam okropna noc, przespałam może 1/3, wstałam po 5 i już więcej nie usnęłam :/ zgaga mnie dobija, dobrze że chociaż brzuch mniej twardniał.

Może orientujecie się jak to jest z legitymacjami ubezpieczeniowymi, chodzi o to że zmieniło mi się kilka danych i nie wiem czy udać się z tym do ZUSu czy do księgowej z pracy?? Nie mam zielonego pojęcia.

Ania5348 a Ty kiedyś rodzisz? Masz już termin cesarki czy jak?
 
Może orientujecie się jak to jest z legitymacjami ubezpieczeniowymi, chodzi o to że zmieniło mi się kilka danych i nie wiem czy udać się z tym do ZUSu czy do księgowej z pracy?? Nie mam zielonego pojęcia.

Ja zmieniałam nazwisko to zgłosiłam u siebie w kadrach i tam już się tym zajęły, w legitymacji ubezpieczeniowej zrobiły mi zmiany.
 
Cześć dziewczyny :)

Jak dzis samopoczucie?

Dziś miałam okropna noc, przespałam może 1/3, wstałam po 5 i już więcej nie usnęłam :/ zgaga mnie dobija, dobrze że chociaż brzuch mniej twardniał.

Może orientujecie się jak to jest z legitymacjami ubezpieczeniowymi, chodzi o to że zmieniło mi się kilka danych i nie wiem czy udać się z tym do ZUSu czy do księgowej z pracy?? Nie mam zielonego pojęcia.

Ania5348 a Ty kiedyś rodzisz? Masz już termin cesarki czy jak?

Kochana cc mam wyznaczona dopiero na 17.08 czyli jeszcze dwa tyg, jestem sama ciekawa czy dotrwam:-)
Noc ciezka, bola mnie wszystkie stawy........... i kolejne rozstepy zauwazylam:-(


 
hej! ja spalam w miare ok, ale mam nos taki zatkany, ze ciezko mi sie oddycha, jak nie gardlo to katar ehhh. do tego sama jestem przez 2 dni, bo moj ma delegacje i juz sie martwie i mi smutno. nic tylko chyba musze przespac te dni :). w dodatku znowu parno na dworze.
 
Też dziś fatalnie spałam :-( Boli mnie brzuch w nocy tzn. mam wrażenie potwornego ucisku na wszystkie narządy. Ostatnio wogóle często śpię na plecach. Wiem, że nie powinnam ale tak jakos przez sen się przekręcam. Obudziłam się dziś z bolącymi żebrami i ręce mi opadły bo zdałam sobie sprawę że już nie będzie lepiej i nie przestanie boleć :zawstydzona/y:
Pogoda u mnie paskudna i wogóle humor mam do d...
 
Cześć :)
Można się przyłączyć? Wczoraj byliśmy z mężem na pierwszym USG i dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli bliźniaki :szok:

Ja to podejrzewałam od samego początku, co nie zmniejszyło mojego zdziwienia :-D
Wg Usg maluchy mają odpowiednio
33 mm - 10t1d
32 mm - 10t0d

Pozdrawiam ciepło :)
 
Cami- Przedewszystkim Gratuluje ciazy blizniaczej:) witamy na forum!!!!!!!
lenna1982- spanie na lewym boku wiadomo jest najlepsze, moim zdaniem powinnas spac jak ci jest wygodnie, ja kolo 30 tyg tylko spalam na plecach- najlepsza,najwygodniejsza pozycja jak dla mnie, nie trwalo to jednak dlugo bo po paru tyg spalam tylko i wylacznie na boku, na plecach nie dalo rady, kregoslup strasznie mnie bolal, nie mowiac juz o wstawaniu z pozycji lezacej.. bez pomocy nie da rady.
Teraz spanie to masakra.....

 
reklama
cami gratulacje :)))
wiad od Ksiony :
dziekuje wszystkim maluszki sa sliczme takie malutkie i bezbronne sa w inkubatorkach ale sytuacja jest opanowana najgorsze ze nie mozna ich przytulic ale sa dzielni a wy trzymajcie sie z brzuszkami jak najdluzej
tak sobie pomyslalamz e chcecie wiedziec co u Kasiony :)))

moja noc to kolejne przekrecanie sie maluchow kopniaki i czkawki wczoraj tak szaleli ze myslalam ze wyskocza mi z brzucha :))
strasznie mnie boli tam na dole czuje takie uciski i parcia czasami do tego brzuszek sie stawia..... ehhh musze polezec do wizyty a potem sie okaze co i jak

wczoraj jak lezelismy z M w lozku to tk sobie wyobrazalkismy jak to bedzie z dwojka maluszkow tak lezec jeju ccaljkowita abstrakcja....
pozdrawiam brzuuszki
 
Do góry