reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
witam dawno mnie nie było ale muszę się pochwalić moje pannice 30.06 kończą już 2 miesiąc i tak jak walczyliśmy przez 3, tyg w szpitalu oto by jadły i tyły tak teraz boimy się że są za grube bo maja po 5kg Madzia i 4.500 Kasia ale ogólnie już jest ok ,okres kolek mamy już za sobą i dziewczynki są grzeczne jedzą ,śpią i są bardzo ciekawe świata i oczywiście jak przypadło na bliźniaki robią wszystko równocześnie ;). Gastone ślicznie wyglądasz, Malusia witaj po stronie rozpakowanych - gratulacje, pozdrawiam wszystkich
 
21.06 przez cc na swiat przyszli
Adaś- 2010kg, 46cm dl, 8 pkt
Julia- 2000kg, 50cm dl, 8 pkt.
Wczoraj wrocilismy do domku..
:-):-)


Gratulacje-ide zaraz podziwac twe dzidzie:)
Malusia88, a jednak szybciej urodziłaś!!!!
Teraz moja kolej.Mam stracha,że hej.Jeszcze tydzień w domu i 5 idę do szpitala.8 mam cesarkę.Jak pomyślę,że to już,to aż skręca mnie w żołądku.
\
trzyma kciuki!!!!!

Malusia ogromne gratulacje,Dzieciaczkisa przesliczne..Az sie poplakalam...Bo tak pewnie moje wygladaja juz bo przecie to 33 tydz.

No a to ja z dzis.Ufff ale pilka ihih

ale slodkie foto.....

witam dawno mnie nie było ale muszę się pochwalić moje pannice 30.06 kończą już 2 miesiąc i tak jak walczyliśmy przez 3, tyg w szpitalu oto by jadły i tyły tak teraz boimy się że są za grube bo maja po 5kg Madzia i 4.500 Kasia ale ogólnie już jest ok ,okres kolek mamy już za sobą i dziewczynki są grzeczne jedzą ,śpią i są bardzo ciekawe świata i oczywiście jak przypadło na bliźniaki robią wszystko równocześnie ;). Gastone ślicznie wyglądasz, Malusia witaj po stronie rozpakowanych - gratulacje, pozdrawiam wszystkich

Gratulacje za 2 mniechy twych dziewczynek:*

witam:)

ja dzis zaliczylam Zakopane....a jutro ide pilnowac 4 meisiecznej dziewczynki

slodkich snow
 
gastone no to ja cię przebiję, ja miałam 120cm, ale już w końcówce ciąży . Urodziłam w 36tc. Wydaje mi się że brzuszki z pierwszych ciąż są nieco mniejsze. Z tego co widzę to jest Twoja kolejna ciąża. Ale wiesz, jak leżałam w szpitalu to widziałam wiele brzuchów ciążowych. Niektóre dziewczyny z jednym dzieckiem miały niesamowite giganty. Twój to jest super, bo tylko taka okrągła piłeczka z przodu:tak:

ania1979 gratulacje! Fajne imiona wybrałaś dla dziewczynek. Za kilka lat pewnie będą super oryginalne. Sama zastanawiałam się nad Magdą, jednak mąż chciał Lenkę.
 
Noo do koncowki mijeszcze troszki zostalo wiec i 120 pewnie przekrocze.Ale w sumie malo o dla mnie wazne.Wazne zeby dziewuchy sie urodzily zdrowe i nie za male.;-)
A ja lece za godzinke na wizytke ;-)
 
cześć dziewczynki:)
nie było mnie sto lat :) najpierw problemy z netem później pobyt w szpitalu.....dopadły mnie skurcze w 34 tyg, ale udało się opanowac sytuację więc brzuszek nadal mam ;) dzisiaj wizyta i wszystko bedzie jasne ..... to juz 37 tydzien wiec wszystko moze sie zdarzyc, ale mam nadzieje ze napisze wieczorem co u nas. Miło znowu byc z Wami ;)))))))
 
reklama
cześć dziewczynki:)
nie było mnie sto lat :) najpierw problemy z netem później pobyt w szpitalu.....dopadły mnie skurcze w 34 tyg, ale udało się opanowac sytuację więc brzuszek nadal mam ;) dzisiaj wizyta i wszystko bedzie jasne ..... to juz 37 tydzien wiec wszystko moze sie zdarzyc, ale mam nadzieje ze napisze wieczorem co u nas. Miło znowu byc z Wami ;)))))))

Mi dzisiaj zaczął się 37 tydz.Ja w 33 dostałam skurczy i musieli mnie wywieźć do Ustki,ale sytuacja została opanowana i na 8 lipca mam cesarkę.Ciekawe,która z nas pierwsza urodzi;-)Czekam na wieści jak po wizycie.
 
Do góry